Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
03:30
Сантос Лагуна
Монтерей
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.36 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2017 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тореон, а гостите от Монтерей. Разстоянието между двата града е 311.2 км. Мачът ще се играе на стадион Корона, който има капацитет от 30 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Корона. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос Лагуна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 1 - 0 | Пачука | 2.39 | 3.16 | 2.83 |
| 03.04.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 1 - 0 | Керетаро | 1.74 | 3.53 | 4.28 |
| 18.03.2017 | Лига МХ | Тихуана | 1 - 1 | Сантос Лагуна | 1.95 | 3.29 | 3.67 |
| 15.03.2017 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 1 - 3 | Крус Асул | 2.26 | 3.18 | 2.96 |
| 09.03.2017 | Копа Мексико | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 3 | Сантос Лагуна | 2.91 | 3.30 | 2.24 |
| 05.03.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 1 | Сантос Лагуна | 2.10 | 3.37 | 3.15 |
| 02.03.2017 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Америка Мексико | 1.65 | 3.63 | 4.52 |
| 27.02.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 2 | Некакса Агуаскалиентес | 1.85 | 3.37 | 3.91 |
| 23.02.2017 | Копа Мексико | Корас де Тепик | 0 - 5 | Сантос Лагуна | 3.21 | 3.40 | 2.01 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Леон | 2 - 2 | Сантос Лагуна | 1.90 | 3.37 | 3.74 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Монтерей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Лига МХ | Монтерей | 4 - 1 | Хагуарес де Чиапас | 1.31 | 4.83 | 8.23 |
| 06.04.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 1 - 2 | Чивас Гуадалахара | 1.80 | 3.32 | 4.15 |
| 02.04.2017 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 0 | Монтерей | 2.58 | 3.21 | 2.57 |
| 19.03.2017 | Лига МХ | Монтерей | 2 - 0 | Атлас Гуадалахара | 1.45 | 4.04 | 6.45 |
| 16.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 3 - 2 | Пуебла | 1.24 | 5.47 | 9.41 |
| 08.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 4 - 0 | Минерос де Сакатекас | 1.24 | 5.22 | 9.16 |
| 05.03.2017 | Лига МХ | Монтерей | 4 - 1 | Керетаро | 1.44 | 4.04 | 6.58 |
| 01.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 2 - 1 | Хуарес | 1.26 | 5.18 | 8.69 |
| 25.02.2017 | Лига МХ | Тихуана | 2 - 0 | Монтерей | 2.82 | 3.15 | 2.38 |
| 22.02.2017 | Копа Мексико | Дорадос де Синалоа | 0 - 5 | Монтерей | 4.85 | 3.83 | 1.57 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2016 | Лига МХ | Монтерей | 5 - 2 | Сантос Лагуна | 1.66 | 3.69 | 4.56 |
| 13.02.2016 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 1 - 2 | Монтерей | 2.17 | 3.31 | 3.04 |
| 23.08.2015 | Лига МХ | Монтерей | 1 - 1 | Сантос Лагуна | 1.69 | 3.61 | 4.40 |
| 24.01.2015 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 4 - 1 | Монтерей | 2.05 | 3.19 | 3.42 |
| 24.09.2014 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Монтерей | 1.97 | 3.30 | 3.44 |
| 17.09.2014 | Копа Мексико | Монтерей | 2 - 3 | Сантос Лагуна | 2.20 | 3.18 | 3.03 |
| 03.08.2014 | Лига МХ | Монтерей | 0 - 0 | Сантос Лагуна | 2.12 | 3.18 | 3.23 |
| 06.04.2014 | Лига МХ | Монтерей | 2 - 2 | Сантос Лагуна | 2.53 | 3.12 | 2.64 |
| 19.10.2013 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 3 - 2 | Монтерей | 1.85 | 3.36 | 3.95 |
| 02.05.2013 | КОНКАКАФ ШК | Монтерей | 4 - 2 | Сантос Лагуна | 2.06 | 3.17 | 3.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сантос Лагуна имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига МХ класиране към 13.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Толука | 12 | +6 | 25 |
| 2 | Чивас Гуадалахара | 13 | +4 | 24 |
| 3 | Монтерей | 12 | +9 | 22 |
| 4 | Тихуана | 12 | +6 | 19 |
| 5 | Сантос Лагуна | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Атлас Гуадалахара | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Америка Мексико | 12 | +1 | 18 |
| 8 | Пачука | 12 | 0 | 18 |
| 9 | Пумас УНАМ Мексико | 12 | +2 | 17 |
| 10 | Атлетико Морелия | 12 | 0 | 17 |
| 11 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 13 | +4 | 16 |
| 12 | Керетаро | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Веракрус | 13 | -7 | 15 |
| 14 | Хагуарес де Чиапас | 13 | -10 | 14 |
| 15 | Леон | 13 | -3 | 13 |
| 16 | Крус Асул | 12 | -4 | 11 |
| 17 | Некакса Агуаскалиентес | 12 | -7 | 11 |
| 18 | Пуебла | 13 | -7 | 10 |
Хронология в първенството
| Сантос Лагуна | |
| Монтерей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сантос Лагуна | Сантос Лагуна | Монтерей | Монтерей | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Толука | |||||||
| 2 | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 3 | Монтерей | - | - | - | ||||
| 4 | Тихуана | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Сантос Лагуна | - | - | - | ||||
| 6 | Атлас Гуадалахара | 2 - 0 | ||||||
| 7 | Америка Мексико | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 8 | Пачука | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 10 | Атлетико Морелия | 1 - 1 | ||||||
| 11 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | ||||||
| 12 | Керетаро | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | ||||
| 13 | Веракрус | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Хагуарес де Чиапас | 4 - 1 | ||||||
| 15 | Леон | 2 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 16 | Крус Асул | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 17 | Некакса Агуаскалиентес | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 18 | Пуебла | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Сантос Лагуна | Монтерей | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 19 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 12 |
| Точки | 14 | 5 |
Форма в шампионата
| Сантос Лагуна | Монтерей | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
7 1 |
6
4 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 0 |
1
2 2 |
Голове в шампионата
| Сантос Лагуна | Монтерей | |
|
Вкарани
Получени |
16
12 |
21
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
5 |
6
8 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.36 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.04.2017 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
