Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
02:00
Сантос Лагуна
Пачука
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2017 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тореон, а гостите от Пачука. Разстоянието между двата града е 770.9 км. Мачът ще се играе на стадион Корона, който има капацитет от 30 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Корона. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос Лагуна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 1 - 0 | Керетаро | 1.74 | 3.53 | 4.28 |
| 18.03.2017 | Лига МХ | Тихуана | 1 - 1 | Сантос Лагуна | 1.95 | 3.29 | 3.67 |
| 15.03.2017 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 1 - 3 | Крус Асул | 2.26 | 3.18 | 2.96 |
| 09.03.2017 | Копа Мексико | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 3 | Сантос Лагуна | 2.91 | 3.30 | 2.24 |
| 05.03.2017 | Лига МХ | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 1 | Сантос Лагуна | 2.10 | 3.37 | 3.15 |
| 02.03.2017 | Копа Мексико | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Америка Мексико | 1.65 | 3.63 | 4.52 |
| 27.02.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 2 | Некакса Агуаскалиентес | 1.85 | 3.37 | 3.91 |
| 23.02.2017 | Копа Мексико | Корас де Тепик | 0 - 5 | Сантос Лагуна | 3.21 | 3.40 | 2.01 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Леон | 2 - 2 | Сантос Лагуна | 1.90 | 3.37 | 3.74 |
| 13.02.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 2 | Крус Асул | 2.43 | 3.19 | 2.75 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пачука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | КОНКАКАФ ШК | Пачука | 3 - 1 | Далас | 1.32 | 4.51 | 7.80 |
| 02.04.2017 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Пуебла | 1.56 | 3.77 | 5.57 |
| 19.03.2017 | Лига МХ | Керетаро | 3 - 0 | Пачука | 2.74 | 3.23 | 2.40 |
| 16.03.2017 | КОНКАКАФ ШК | Далас | 2 - 1 | Пачука | 2.51 | 3.04 | 2.66 |
| 04.03.2017 | Лига МХ | Тихуана | 2 - 3 | Пачука | 2.34 | 3.07 | 2.90 |
| 01.03.2017 | КОНКАКАФ ШК | Пачука | 4 - 0 | Депортиво Саприса | 1.31 | 4.45 | 9.04 |
| 26.02.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Веракрус | 1.41 | 4.17 | 7.02 |
| 22.02.2017 | КОНКАКАФ ШК | Депортиво Саприса | 0 - 0 | Пачука | 2.89 | 3.10 | 2.31 |
| 19.02.2017 | Лига МХ | Монтерей | 1 - 0 | Пачука | 1.92 | 3.34 | 3.73 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.09 | 3.22 | 3.31 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | Лига МХ | Пачука | 3 - 0 | Сантос Лагуна | 1.58 | 3.71 | 5.26 |
| 16.05.2016 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 3 - 2 | Сантос Лагуна | 1.68 | 3.68 | 4.43 |
| 13.05.2016 | ПД Клаус. Плейоф | Сантос Лагуна | 1 - 1 | Пачука | 2.35 | 3.17 | 2.85 |
| 12.03.2016 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 3 - 2 | Пачука | 2.22 | 3.19 | 3.04 |
| 27.09.2015 | Лига МХ | Пачука | 0 - 0 | Сантос Лагуна | 2.03 | 3.43 | 3.29 |
| 03.05.2015 | Лига МХ | Пачука | 2 - 3 | Сантос Лагуна | 2.22 | 3.27 | 2.95 |
| 08.11.2014 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Пачука | 1.98 | 3.31 | 3.42 |
| 11.05.2014 | ПД Клаус. Плейоф | Сантос Лагуна | 4 - 2 | Пачука | 1.71 | 3.54 | 4.36 |
| 08.05.2014 | ПД Клаус. Плейоф | Пачука | 2 - 0 | Сантос Лагуна | 2.30 | 3.22 | 2.87 |
| 16.03.2014 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 3 - 1 | Пачука | 1.85 | 3.37 | 3.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сантос Лагуна имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 10.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Толука | 12 | +6 | 25 |
| 2 | Чивас Гуадалахара | 12 | +7 | 24 |
| 3 | Монтерей | 12 | +9 | 22 |
| 4 | Тихуана | 12 | +6 | 19 |
| 5 | Атлас Гуадалахара | 12 | +3 | 18 |
| 6 | Америка Мексико | 12 | +1 | 18 |
| 7 | Пачука | 11 | +1 | 18 |
| 8 | Пумас УНАМ Мексико | 12 | +2 | 17 |
| 9 | Атлетико Морелия | 12 | 0 | 17 |
| 10 | Сантос Лагуна | 11 | +3 | 16 |
| 11 | Керетаро | 12 | -1 | 15 |
| 12 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 12 | +1 | 13 |
| 13 | Хагуарес де Чиапас | 12 | -10 | 13 |
| 14 | Леон | 12 | -3 | 12 |
| 15 | Веракрус | 12 | -8 | 12 |
| 16 | Крус Асул | 12 | -4 | 11 |
| 17 | Некакса Агуаскалиентес | 12 | -7 | 11 |
| 18 | Пуебла | 12 | -6 | 10 |
Хронология в първенството
| Сантос Лагуна | |
| Пачука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сантос Лагуна | Сантос Лагуна | Пачука | Пачука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Толука | 0 - 0 | ||||||
| 2 | Чивас Гуадалахара | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Монтерей | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Тихуана | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 5 | Атлас Гуадалахара | |||||||
| 6 | Америка Мексико | |||||||
| 7 | Пачука | - | - | - | ||||
| 8 | Пумас УНАМ Мексико | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Атлетико Морелия | 1 - 1 | ||||||
| 10 | Сантос Лагуна | - | - | - | ||||
| 11 | Керетаро | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 12 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 13 | Хагуарес де Чиапас | 1 - 0 | ||||||
| 14 | Леон | 2 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||||
| 15 | Веракрус | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 16 | Крус Асул | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 17 | Некакса Агуаскалиентес | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 18 | Пуебла | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Сантос Лагуна | Пачука | |
| Позиция | 10 | 7 |
| Точки | 16 | 18 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 9 |
| Точки | 11 | 7 |
Форма в шампионата
| Сантос Лагуна | Пачука | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 1 |
5
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 0 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| Сантос Лагуна | Пачука | |
|
Вкарани
Получени |
15
12 |
11
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
5 |
8
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.00 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2017 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
