Бразилия - Купа на Бразилия (2018)
петък, 11 май, 2018
03:45
5 - 1
(1 - 1, 4 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
9.00 |
23.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.01 |
1.07 |
7.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.02 |
19.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.66 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2018 00:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантос, а гостите от Лукас до Рио Верде.
Разстоянието между двата града е 1 576.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Вила Белмира,
който има капацитет от
16 798 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Вила Белмира.
Мачът ще се играе в 21:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос SP - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2018 |
Серия А |
Гремио RS |
5 - 1 |
Сантос SP |
1.80 |
3.34 |
4.30 |
| 02.05.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Насионал Монтевидео |
1 - 0 |
Сантос SP |
2.23 |
2.98 |
3.36 |
| 25.04.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Сантос SP |
2 - 0 |
Естудиантес Ла Плата |
1.92 |
2.96 |
4.45 |
| 21.04.2018 |
Серия А |
Баия BA |
1 - 0 |
Сантос SP |
2.34 |
3.03 |
3.02 |
| 15.04.2018 |
Серия А |
Сантос SP |
2 - 0 |
Сеара CE |
1.53 |
3.82 |
5.77 |
| 06.04.2018 |
Копа Либ. Гр. фаза |
Естудиантес Ла Плата |
0 - 1 |
Сантос SP |
1.89 |
3.13 |
4.31 |
| 28.03.2018 |
Паулища |
Палмейрас SP |
1 - 2 |
Сантос SP |
1.83 |
3.22 |
4.08 |
| 25.03.2018 |
Паулища |
Сантос SP |
0 - 1 |
Палмейрас SP |
3.21 |
3.06 |
2.14 |
| 22.03.2018 |
Паулища |
Сантос SP |
0 - 0 |
Ботафого SP |
1.37 |
4.03 |
7.70 |
| 19.03.2018 |
Паулища |
Ботафого SP |
0 - 0 |
Сантос SP |
3.77 |
3.12 |
1.93 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Лувердензе MT - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.05.2018 |
Серия C гр. Б |
Ипиранга RS |
1 - 0 |
Лувердензе MT |
2.33 |
3.08 |
2.78 |
| 29.04.2018 |
Серия C гр. Б |
Лувердензе MT |
2 - 0 |
Томбензе MG |
2.11 |
3.24 |
3.02 |
| 21.04.2018 |
Серия C гр. Б |
Лувердензе MT |
1 - 2 |
Ботафого SP |
2.28 |
3.14 |
2.78 |
| 16.04.2018 |
Серия C гр. Б |
Куяба MT |
1 - 0 |
Лувердензе MT |
2.23 |
3.07 |
2.94 |
| 25.11.2017 |
Серия Б |
Лувердензе MT |
3 - 0 |
Наутико PE |
1.81 |
3.40 |
3.87 |
| 17.11.2017 |
Серия Б |
Гуарани SP |
0 - 0 |
Лувердензе MT |
2.00 |
3.11 |
3.65 |
| 15.11.2017 |
Серия Б |
Лувердензе MT |
0 - 1 |
Боа MG |
1.97 |
3.09 |
3.74 |
| 11.11.2017 |
Серия Б |
Парана Клуб PR |
2 - 0 |
Лувердензе MT |
1.60 |
3.49 |
5.25 |
| 07.11.2017 |
Серия Б |
Лувердензе MT |
2 - 2 |
Интернасионал RS |
3.88 |
3.18 |
1.90 |
| 04.11.2017 |
Серия Б |
АВС RN |
0 - 1 |
Лувердензе MT |
2.35 |
2.91 |
3.05 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос SP класиране в Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фламенго RJ |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
10 |
| 2 |
Палмейрас SP |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
8 |
| 3 |
Васко да Гама RJ |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 3 |
Гремио RS |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 3 |
Коринтианс SP |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 6 |
Атлетико MG |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
7 |
| 7 |
Флуминензе RJ |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
7 |
| 8 |
Спорт Ресифе PE |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 9 |
Сао Пауло SP |
4 |
1 |
3 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
6 |
| 10 |
Америка MG |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
6 |
| 11 |
Атлетико PR |
4 |
1 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
5 |
| 12 |
Ботафого RJ |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 13 |
Интернасионал RS |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 14 |
Крузейро MG |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 15 |
Баия BA |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
4 |
| 16 |
Сантос SP |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 17 |
Чапекоензе SC |
4 |
0 |
3 |
1 |
3 |
7 |
-4 |
3 |
| 18 |
Сеара CE |
4 |
0 |
2 |
2 |
1 |
6 |
-5 |
2 |
| 19 |
Витория Салвадор BA |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
1 |
| 20 |
Парана Клуб PR |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
Лувердензе MT класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
9.00 |
23.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.01 |
1.07 |
7.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.02 |
19.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.66 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2018 00:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите