Бразилия - Серия А (2018)
03:00
Сантос SP
Сеара CE
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.79 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.28 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантос, а гостите от Форталеза. Разстоянието между двата града е 2 401.2 км. Мачът ще се играе на стадион Вила Белмира, който има капацитет от 16 798 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Вила Белмира. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Естудиантес Ла Плата | 0 - 1 | Сантос SP | 1.89 | 3.13 | 4.31 |
| 28.03.2018 | Паулища | Палмейрас SP | 1 - 2 | Сантос SP | 1.83 | 3.22 | 4.08 |
| 25.03.2018 | Паулища | Сантос SP | 0 - 1 | Палмейрас SP | 3.21 | 3.06 | 2.14 |
| 22.03.2018 | Паулища | Сантос SP | 0 - 0 | Ботафого SP | 1.37 | 4.03 | 7.70 |
| 19.03.2018 | Паулища | Ботафого SP | 0 - 0 | Сантос SP | 3.77 | 3.12 | 1.93 |
| 16.03.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Сантос SP | 3 - 1 | Насионал Монтевидео | 1.70 | 3.28 | 5.35 |
| 11.03.2018 | Паулища | Сантос SP | 1 - 3 | Сао Бенто SP | 1.54 | 3.48 | 5.79 |
| 04.03.2018 | Паулища | Сантос SP | 1 - 1 | Коринтианс SP | 2.52 | 2.91 | 2.77 |
| 02.03.2018 | Копа Либ. Гр. фаза | Куско | 2 - 0 | Сантос SP | 2.14 | 3.06 | 3.49 |
| 26.02.2018 | Паулища | Сантос SP | 2 - 0 | Санто Андре SP | 1.38 | 4.19 | 7.41 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Сеара CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 2 - 1 | Форталеса CE | 1.98 | 3.20 | 3.47 |
| 16.03.2018 | Купа на Бразилия | Сеара CE | 1 - 1 | Атлетико PR | 2.37 | 2.95 | 2.95 |
| 05.03.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 1 - 1 | Сеара CE | 2.26 | 3.17 | 2.83 |
| 01.03.2018 | Купа на Бразилия | Атлетико PR | 0 - 0 | Сеара CE | 1.89 | 3.17 | 3.82 |
| 22.02.2018 | Купа на Бразилия | Лондрина PR | 1 - 2 | Сеара CE | 2.63 | 3.05 | 2.53 |
| 18.02.2018 | Сеарензе | Марангуапе CE | 1 - 5 | Сеара CE | 7.47 | 5.44 | 1.25 |
| 10.02.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 2 - 1 | Оризонте CE | 1.39 | 4.21 | 6.40 |
| 08.02.2018 | Купа на Бразилия | Бруске SC | 0 - 1 | Сеара CE | 2.95 | 2.93 | 2.36 |
| 04.02.2018 | Сеарензе | Форталеса CE | 0 - 2 | Сеара CE | 2.48 | 3.10 | 2.62 |
| 20.01.2018 | Сеарензе | Сеара CE | 5 - 2 | Гуарани де Жуазейро CE | 1.68 | 3.87 | 3.93 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2011 | Серия А | Сеара CE | 2 - 3 | Сантос SP | 1.81 | 3.47 | 4.05 |
| 07.08.2011 | Серия А | Сантос SP | 1 - 0 | Сеара CE | 1.54 | 3.64 | 5.85 |
| 13.09.2010 | Серия А | Сеара CE | 2 - 1 | Сантос SP | 2.68 | 3.18 | 2.40 |
| 16.05.2010 | Серия А | Сантос SP | 1 - 1 | Сеара CE | 1.30 | 4.50 | 8.25 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сантос SP имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия А класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гремио RS | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Крузейро MG | 1 | -1 | 0 |
| 3 | Америка MG | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Атлетико MG | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Атлетико PR | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Баия BA | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ботафого RJ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Васко да Гама RJ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Витория Салвадор BA | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Интернасионал RS | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Коринтианс SP | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Палмейрас SP | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Парана Клуб PR | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Сантос SP | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Сао Пауло SP | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Сеара CE | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Спорт Ресифе PE | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Фламенго RJ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Флуминензе RJ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Чапекоензе SC | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Сантос SP | Сеара CE | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 2 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Сантос SP | Сеара CE | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Сантос SP | Сеара CE | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 3.79 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.28 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
