Чили - Копа Чили (2025)
01:00
Сантяго Уондърърс
Депортес Лимаче
с общ резултат 2 - 3
Депортес Лимаче1 - 2Сантяго Уондърърс
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 2.90 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2025 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Валпараисо, а гостите от Лимаче. Разстоянието между двата града е 34.6 км. Мачът ще се играе на стадион Елиас Фигуероа Брандер, който има капацитет от 18 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Елиас Фигуероа Брандер. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Сантяго Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2025 | Копа Чили | Унион Сан Фелипе | 1 - 3 | Сантяго Уондърърс | 2.70 | 3.02 | 2.51 |
| 09.02.2025 | Копа Чили | Деп. Лимаче | 1 - 2 | Сантяго Уондърърс | 2.11 | 3.21 | 3.17 |
| 03.02.2025 | Копа Чили | Сантяго Уондърърс | 1 - 0 | Коло-Коло Сантяго | 5.55 | 4.02 | 1.48 |
| 12.07.2024 | Копа Чили | Палестино Сантяго | 3 - 1 | Сантяго Уондърърс | 1.62 | 3.76 | 4.46 |
| 07.07.2024 | Копа Чили | Сантяго Уондърърс | 2 - 2 | Палестино Сантяго | 3.53 | 3.39 | 1.89 |
| 29.06.2024 | Копа Чили | Унив. Католика | 2 - 2 | Сантяго Уондърърс | 1.39 | 4.18 | 6.81 |
| 23.06.2024 | Копа Чили | Сантяго Уондърърс | 1 - 0 | Унив. Католика | 4.99 | 3.51 | 1.61 |
| 03.07.2023 | Копа Чили | Унив. Католика | 2 - 0 | Сантяго Уондърърс | 1.40 | 4.26 | 6.64 |
| 26.06.2022 | Копа Чили | Сантяго Уондърърс | 1 - 1 | Курико Унидо | 4.01 | 3.46 | 1.79 |
| 18.06.2022 | Копа Чили | Курико Унидо | 1 - 1 | Сантяго Уондърърс | 1.38 | 4.29 | 7.05 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Депортес Лимаче - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | Примера Дивисион | Деп. Лимаче | 2 - 3 | Уачипато Талкауано | 2.24 | 3.29 | 2.94 |
| 09.03.2025 | Примера Дивисион | Аудакс Италяно Сантяго | 3 - 1 | Деп. Лимаче | 1.61 | 3.81 | 4.90 |
| 01.03.2025 | Примера Дивисион | Деп. Лимаче | 1 - 2 | Кокимбо Унидо | 2.95 | 3.12 | 2.32 |
| 23.02.2025 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 1 - 1 | Деп. Лимаче | 2.02 | 3.35 | 3.40 |
| 17.02.2025 | Примера Дивисион | Деп. Лимаче | 1 - 1 | Евертън Виня дел Мар | 3.25 | 3.49 | 2.01 |
| 09.02.2025 | Копа Чили | Деп. Лимаче | 1 - 2 | Сантяго Уондърърс | 2.11 | 3.21 | 3.17 |
| 05.02.2025 | Копа Чили | Деп. Лимаче | 1 - 1 | Унион Сан Фелипе | 1.88 | 3.34 | 3.66 |
| 31.01.2025 | Копа Чили | Коло-Коло Сантяго | 2 - 2 | Деп. Лимаче | 1.22 | 5.54 | 9.71 |
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Сан Луис Килота | 1 - 0 | Деп. Лимаче | - | - | - |
Общо 4 равенства и 5 загуби в последните 9 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2025 | Копа Чили | Деп. Лимаче | 1 - 2 | Сантяго Уондърърс | 2.11 | 3.21 | 3.17 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Сантяго Уондърърс класиране
Депортес Лимаче класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Палестино Сантяго | 5 | +6 | 12 |
| 2 | Кокимбо Унидо | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Уачипато Талкауано | 5 | +5 | 10 |
| 4 | Аудакс Италяно Сантяго | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Кобресал Ел Салвадор | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Универсидад де Чили | 4 | +5 | 7 |
| 7 | Унион Ла Калера | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Универсидад Католика | 4 | +2 | 7 |
| 9 | О'Хигинс Ранкагуа | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Депортес Ла Серена | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Коло-Коло Сантяго | 4 | +2 | 6 |
| 12 | Нубленсе Чилан | 5 | -6 | 5 |
| 13 | Унион Еспаньола | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Депортес Лимаче | 5 | -4 | 2 |
| 15 | Евертън Виня дел Мар | 5 | -7 | 2 |
| 16 | Депортес Икике | 5 | -12 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 2.90 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.03.2025 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра