Чили - Копа Чили (2026)
неделя, 5 юли, 2026
19:30
Сантяго Уондърърс
Универсидад де Чили
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
Краен победител Универсидад де Чили
с общ резултат 3 - 7
Първа среща
Универсидад де Чили4 - 1Сантяго Уондърърс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Сантяго Уондърърс
2 50% за Универсидад де Чили
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
3.60 |
1.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.25 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.07.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Валпараисо, а гостите от Сантяго.
Разстоянието между двата града е 102.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Елиас Фигуероа Брандер,
който има капацитет от
18 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Елиас Фигуероа Брандер.
Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантяго Уондърърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.06.2026 |
Копа Чили |
Унион Ла Калера |
4 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.94 |
3.27 |
3.47 |
| 22.06.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
4 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.49 |
4.07 |
5.27 |
| 08.02.2026 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
3 - 1 |
Унион Сан Фелипе |
1.95 |
3.34 |
3.47 |
| 16.07.2025 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
1 - 5 |
Депортес Ла Серена |
2.25 |
3.09 |
3.02 |
| 10.07.2025 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
4 - 2 |
Сантяго Уондърърс |
1.95 |
3.29 |
3.47 |
| 01.07.2025 |
Копа Чили |
Антофагаста |
2 - 3 |
Сантяго Уондърърс |
2.27 |
3.22 |
2.81 |
| 08.06.2025 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
3 - 0 |
Антофагаста |
1.91 |
3.22 |
3.71 |
| 13.05.2025 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
0 - 1 |
Унион Сан Фелипе |
2.03 |
3.12 |
3.51 |
| 07.04.2025 |
Копа Чили |
Коло-Коло Сантяго |
0 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.47 |
3.88 |
6.17 |
| 25.03.2025 |
Копа Чили |
Сантяго Уондърърс |
0 - 2 |
Деп. Лимаче |
2.54 |
3.24 |
2.49 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Универсидад де Чили - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.07.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
0 - 1 |
Унион Ла Калера |
1.51 |
4.03 |
5.20 |
| 29.06.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
2 - 0 |
Унион Сан Фелипе |
1.29 |
5.01 |
7.97 |
| 25.06.2026 |
Копа Чили |
Унион Ла Калера |
3 - 3 |
Унив. де Чили |
3.23 |
3.36 |
2.01 |
| 22.06.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
4 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.49 |
4.07 |
5.27 |
| 19.06.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
2 - 0 |
О'Хигинс Ранкагуа |
1.85 |
3.36 |
3.93 |
| 14.06.2026 |
Примера Дивисион |
Унион Ла Калера |
2 - 2 |
Унив. де Чили |
3.25 |
3.19 |
2.13 |
| 07.06.2026 |
Купа на Лигата |
Унив. де Чили |
2 - 2 |
Аудакс Италяно Сантяго |
1.73 |
3.51 |
4.17 |
| 31.05.2026 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
2 - 1 |
Деп. Консепсион |
1.51 |
3.90 |
5.75 |
| 17.05.2026 |
Примера Дивисион |
Кобресал Ел Салвадор |
1 - 0 |
Унив. де Чили |
3.62 |
3.50 |
1.89 |
| 10.05.2026 |
Купа на Лигата |
Унион Ла Калера |
1 - 0 |
Унив. де Чили |
3.43 |
3.13 |
2.03 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.06.2026 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
4 - 1 |
Сантяго Уондърърс |
1.49 |
4.07 |
5.27 |
| 29.09.2021 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
2 - 1 |
Унив. де Чили |
3.19 |
3.22 |
2.15 |
| 04.05.2021 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
1 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.68 |
3.61 |
4.57 |
| 15.11.2020 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
3 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.88 |
3.49 |
3.72 |
| 15.02.2020 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
1 - 2 |
Унив. де Чили |
2.59 |
3.30 |
2.47 |
| 11.11.2017 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
1 - 3 |
Сантяго Уондърърс |
2.02 |
3.17 |
3.46 |
| 04.11.2017 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
0 - 1 |
Унив. де Чили |
2.69 |
3.23 |
2.39 |
| 22.04.2017 |
Примера Дивисион |
Унив. де Чили |
2 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.44 |
4.20 |
5.98 |
| 30.07.2016 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
1 - 0 |
Унив. де Чили |
3.93 |
3.62 |
1.76 |
| 02.04.2016 |
Примера Дивисион |
Сантяго Уондърърс |
5 - 4 |
Унив. де Чили |
2.72 |
3.26 |
2.33 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 6 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Сантяго Уондърърс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантяго Уондърърс класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Универсидад де Чили класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
15 |
12 |
0 |
3 |
29 |
12 |
+17 |
36 |
| 2 |
Универсидад Католика |
15 |
8 |
2 |
5 |
35 |
20 |
+15 |
26 |
| 3 |
Универсидад де Чили |
15 |
6 |
6 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
24 |
| 4 |
Кокимбо Унидо |
15 |
7 |
3 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
24 |
| 5 |
Палестино Сантяго |
15 |
7 |
3 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
24 |
| 6 |
Уачипато Талкауано |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
22 |
+1 |
23 |
| 7 |
Евертън Виня дел Мар |
15 |
6 |
4 |
5 |
19 |
15 |
+4 |
22 |
| 8 |
Нубленсе Чилан |
15 |
5 |
7 |
3 |
18 |
19 |
-1 |
22 |
| 9 |
Депортес Лимаче |
15 |
6 |
3 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
21 |
| 10 |
О'Хигинс Ранкагуа |
15 |
6 |
2 |
7 |
19 |
22 |
-3 |
20 |
| 11 |
Универсидад де Консепсион |
15 |
5 |
4 |
6 |
13 |
26 |
-13 |
19 |
| 12 |
Депортес Ла Серена |
15 |
4 |
6 |
5 |
21 |
25 |
-4 |
18 |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
15 |
4 |
4 |
7 |
18 |
21 |
-3 |
16 |
| 14 |
Депортес Консепсион |
15 |
4 |
2 |
9 |
14 |
23 |
-9 |
14 |
| 15 |
Кобресал Ел Салвадор |
15 |
4 |
1 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
13 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
15 |
3 |
3 |
9 |
14 |
28 |
-14 |
12 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.50 |
3.60 |
1.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
1.25 |
1.17 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.75 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.07.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Сантяго Уондърърс
2 50% за Универсидад де Чили