Бразилия - Купа на Бразилия (2024)
03:30
Сао Пауло SP
Агуя де Мараба PA
с общ резултат 5 - 1
Агуя де Мараба PA1 - 3Сао Пауло SP
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 12.00 | 26.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.05 | 10.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 23.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.05.2024 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сао Пауло, а гостите от Мараба. Разстоянието между двата града е 2 038.1 км. Мачът ще се играе на стадион Морумби, който има капацитет от 66 795 места. Размерите на терена са 108 x 72 m. Снимки от Google карта стадион Морумби. Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Отговорна Игра
Сао Пауло SP - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Сао Пауло SP | 0 - 0 | Барселона Гуаякил | 1.33 | 4.68 | 9.26 |
| 14.05.2024 | Серия А | Сао Пауло SP | 2 - 1 | Флуминензе RJ | 1.72 | 3.48 | 4.80 |
| 09.05.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Кобресал Ел Салвадор | 1 - 3 | Сао Пауло SP | 6.20 | 4.00 | 1.50 |
| 05.05.2024 | Серия А | Витория Салвадор BA | 1 - 3 | Сао Пауло SP | 3.39 | 3.06 | 2.19 |
| 03.05.2024 | Купа на Бразилия | Агуя де Мараба PA | 1 - 3 | Сао Пауло SP | 6.43 | 3.95 | 1.46 |
| 30.04.2024 | Серия А | Сао Пауло SP | 0 - 0 | Палмейрас SP | 2.61 | 2.92 | 2.83 |
| 26.04.2024 | Копа Либ. Гр. фаза | Барселона Гуаякил | 0 - 2 | Сао Пауло SP | 3.23 | 3.20 | 2.20 |
| 22.04.2024 | Серия А | Атлетико GO | 0 - 3 | Сао Пауло SP | 2.63 | 3.03 | 2.72 |
| 18.04.2024 | Серия А | Фламенго RJ | 2 - 1 | Сао Пауло SP | 1.61 | 3.67 | 5.42 |
| 14.04.2024 | Серия А | Сао Пауло SP | 1 - 2 | Форталеса CE | 1.95 | 3.25 | 3.94 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Агуя де Мараба PA - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2024 | Купа на Бразилия | Агуя де Мараба PA | 1 - 3 | Сао Пауло SP | 6.43 | 3.95 | 1.46 |
| 30.03.2024 | Бразилия | Пайсанду PA | 4 - 0 | Агуя де Мараба PA | 1.41 | 3.98 | 6.75 |
| 28.03.2024 | Бразилия | Агуя де Мараба PA | 1 - 1 | Пайсанду PA | 3.27 | 3.14 | 2.06 |
| 25.02.2024 | Бразилия | Ремо PA | 2 - 0 | Агуя де Мараба PA | 1.46 | 3.77 | 6.21 |
| 23.02.2024 | Купа на Бразилия | Агуя де Мараба PA | 3 - 2 | Коритиба PR | 4.49 | 3.23 | 1.79 |
| 27.01.2024 | Бразилия | Агуя де Мараба PA | 0 - 3 | Пайсанду PA | 2.84 | 3.29 | 2.20 |
| 27.05.2023 | Бразилия | Ремо PA | 2 - 1 | Агуя де Мараба PA | 1.43 | 3.93 | 6.22 |
| 19.05.2023 | Бразилия | Агуя де Мараба PA | 1 - 0 | Ремо PA | 3.24 | 3.10 | 2.04 |
| 30.04.2023 | Бразилия | Пайсанду PA | 1 - 2 | Агуя де Мараба PA | 1.80 | 3.35 | 3.81 |
| 27.04.2023 | Купа на Бразилия | Агуя де Мараба PA | 0 - 2 | Форталеса CE | 7.49 | 4.76 | 1.33 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2024 | Купа на Бразилия | Агуя де Мараба PA | 1 - 3 | Сао Пауло SP | 6.43 | 3.95 | 1.46 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Сао Пауло SP класиране в Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико PR | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Баия BA | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Фламенго RJ | 6 | +2 | 11 |
| 4 | Ботафого RJ | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Сао Пауло SP | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Крузейро MG | 5 | +1 | 10 |
| 7 | Атлетико MG | 5 | +6 | 9 |
| 8 | Брагантино SP | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Палмейрас SP | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Форталеса CE | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Интернасионал RS | 4 | +1 | 7 |
| 12 | Гремио RS | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Васко да Гама RJ | 6 | -5 | 6 |
| 14 | Крисиума SC | 3 | +4 | 5 |
| 15 | Жувентуд RS | 4 | -2 | 5 |
| 16 | Коринтианс SP | 6 | -2 | 5 |
| 17 | Флуминензе RJ | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Витория Салвадор BA | 5 | -6 | 1 |
| 19 | Атлетико GO | 5 | -6 | 1 |
| 20 | Куяба MT | 4 | -10 | 0 |
Агуя де Мараба PA класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 12.00 | 26.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.05 | 10.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 23.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.50 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.88 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.91 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.05.2024 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра