Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
вторник, 1 септември, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.19 |
3.24 |
2.94 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.59 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.20 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.43 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.94 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саръйер, а гостите от Пендик.
Разстоянието между двата града е 35.8 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саръйер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
1 - 2 |
Саръйер |
1.96 |
3.28 |
3.48 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 2 |
Батман Петрол. |
2.59 |
3.14 |
2.50 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
1 - 1 |
Саръйер |
1.82 |
3.44 |
3.80 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 0 |
Мугласпор |
1.84 |
3.22 |
4.02 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
0 - 1 |
Саръйер |
1.72 |
3.51 |
4.16 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 0 |
Есенлер Ерок. |
5.72 |
4.02 |
1.46 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
3 - 1 |
Саръйер |
2.61 |
3.16 |
2.45 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
4 - 0 |
Хатайспор |
1.06 |
9.31 |
19.88 |
| 07.04.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
0 - 0 |
Саръйер |
2.01 |
3.21 |
3.33 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
3 - 0 |
Серикспор |
1.58 |
3.74 |
4.90 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Пендикспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
2.04 |
3.22 |
3.30 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
2 - 3 |
Пендикспор |
2.20 |
3.30 |
2.90 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.19 |
3.27 |
2.91 |
| 10.08.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
2 - 2 |
Батман Петрол. |
2.12 |
3.33 |
2.99 |
| 07.05.2026 |
Плейофи |
Бодрум |
2 - 0 |
Пендикспор |
2.15 |
3.30 |
2.93 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
1 - 1 |
Пендикспор |
1.42 |
4.28 |
5.96 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
2 - 0 |
Болуспор |
1.47 |
4.00 |
5.55 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Ъгдър |
1 - 1 |
Пендикспор |
2.10 |
3.37 |
2.99 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Чорум |
2.89 |
3.18 |
2.23 |
| 07.04.2026 |
Първа Лига |
Маниса ФК |
2 - 0 |
Пендикспор |
3.54 |
3.49 |
1.85 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.02.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
2 - 0 |
Саръйер |
1.82 |
3.35 |
3.81 |
| 21.09.2025 |
Първа Лига |
Саръйер |
0 - 2 |
Пендикспор |
2.33 |
3.26 |
2.68 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Саръйер имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
ТФФ Първа Лига класиране към 01.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Батман Петролспор |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
10 |
| 2 |
Кайзериспор |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 3 |
Бурсаспор |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
9 |
| 4 |
Мардин 1969 Спор |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
8 |
| 5 |
Маниса ФК |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
8 |
| 6 |
Саръйер |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 7 |
Фатих Карагюмрук |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 8 |
Бандърмаспор |
4 |
1 |
3 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 9 |
Ъгдър |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
2 |
+1 |
6 |
| 10 |
Кечиоренгуджу |
4 |
1 |
2 |
1 |
10 |
8 |
+2 |
5 |
| 11 |
Мугласпор |
4 |
1 |
2 |
1 |
2 |
2 |
0 |
5 |
| 12 |
Пендикспор |
4 |
1 |
2 |
1 |
7 |
9 |
-2 |
5 |
| 13 |
Ванспор |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 14 |
Юмраниеспор |
4 |
0 |
3 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
3 |
| 15 |
Есенлер Ерокспор |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 16 |
Бодрум |
4 |
0 |
3 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 17 |
Анталияспор |
4 |
1 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
3 |
| 18 |
Сивасспор |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 19 |
Истанбулспор |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 20 |
Болуспор |
4 |
0 |
0 |
4 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Саръйер |
|
| Пендикспор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Саръйер |
Саръйер |
|
Пендикспор |
Пендикспор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Батман Петролспор |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
| 2 |
Кайзериспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Бурсаспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Мардин 1969 Спор |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Маниса ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Саръйер |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Фатих Карагюмрук |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Бандърмаспор |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
Ъгдър |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Кечиоренгуджу |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 11 |
Мугласпор |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
Пендикспор |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Ванспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Есенлер Ерокспор |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Бодрум |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Анталияспор |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 18 |
Сивасспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Истанбулспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Болуспор |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Саръйер |
Пендикспор |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
7 |
| Получени Голове |
4 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.75 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
75% |
| Над 3.5 |
0% |
75% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.19 |
3.24 |
2.94 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.59 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.16 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.20 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.27 |
3.43 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
1.94 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака