Бразилия - Купа на Бразилия (2018)
петък, 16 март, 2018
02:30
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0, 5 - 6)
Краен победител Атлетико PR
с резултат 5 - 6 в продълженията
Първа среща
Атлетико PR0 - 0Сеара CE
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.39 |
3.10 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
1.37 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.03.2018 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форталеза, а гостите от Куритиба.
Разстоянието между двата града е 2 672.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кастеляо,
който има капацитет от
64 846 места.
Размерите на терена са 110 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Кастеляо.
Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеара CE - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.03.2018 |
Сеарензе |
Форталеса CE |
1 - 1 |
Сеара CE |
2.26 |
3.17 |
2.83 |
| 01.03.2018 |
Купа на Бразилия |
Атлетико PR |
0 - 0 |
Сеара CE |
1.89 |
3.17 |
3.83 |
| 22.02.2018 |
Купа на Бразилия |
Лондрина PR |
1 - 2 |
Сеара CE |
2.63 |
3.05 |
2.53 |
| 18.02.2018 |
Сеарензе |
Марангуапе CE |
1 - 5 |
Сеара CE |
7.47 |
5.44 |
1.25 |
| 10.02.2018 |
Сеарензе |
Сеара CE |
2 - 1 |
Оризонте CE |
1.39 |
4.21 |
6.40 |
| 08.02.2018 |
Купа на Бразилия |
Бруске SC |
0 - 1 |
Сеара CE |
2.95 |
2.93 |
2.36 |
| 04.02.2018 |
Сеарензе |
Форталеса CE |
0 - 2 |
Сеара CE |
2.48 |
3.10 |
2.62 |
| 20.01.2018 |
Сеарензе |
Сеара CE |
5 - 2 |
Гуарани де Жуазейро CE |
1.68 |
3.87 |
3.93 |
| 25.11.2017 |
Серия Б |
Сеара CE |
1 - 0 |
АВС RN |
1.37 |
4.00 |
8.12 |
| 18.11.2017 |
Серия Б |
Крисиума SC |
1 - 1 |
Сеара CE |
2.94 |
2.98 |
2.38 |
Общо 7 победи и 3 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 домакинства.
Атлетико PR - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.03.2018 |
Паранаензе |
Атлетико PR |
7 - 1 |
Рио Бранко PR |
1.23 |
4.93 |
10.36 |
| 01.03.2018 |
Купа на Бразилия |
Атлетико PR |
0 - 0 |
Сеара CE |
1.89 |
3.17 |
3.83 |
| 18.02.2018 |
Паранаензе |
Атлетико PR |
0 - 0 |
Рио Бранко PR |
1.51 |
3.70 |
5.61 |
| 04.02.2018 |
Паранаензе |
Коритиба PR |
0 - 1 |
Атлетико PR |
2.06 |
3.06 |
3.39 |
| 31.01.2018 |
Купа на Бразилия |
Кашиас RS |
0 - 0 |
Атлетико PR |
2.96 |
3.17 |
2.22 |
| 03.12.2017 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 0 |
Палмейрас SP |
2.42 |
3.22 |
2.75 |
| 26.11.2017 |
Серия А |
Авай SC |
1 - 0 |
Атлетико PR |
2.14 |
3.19 |
3.24 |
| 19.11.2017 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 1 |
Васко да Гама RJ |
1.91 |
3.23 |
3.91 |
| 15.11.2017 |
Серия А |
Понте Прета SP |
2 - 1 |
Атлетико PR |
2.08 |
3.15 |
3.46 |
| 11.11.2017 |
Серия А |
Ботафого RJ |
0 - 1 |
Атлетико PR |
1.97 |
3.23 |
3.71 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2018 |
Купа на Бразилия |
Атлетико PR |
0 - 0 |
Сеара CE |
1.89 |
3.17 |
3.83 |
| 22.09.2012 |
Серия Б |
Атлетико PR |
2 - 1 |
Сеара CE |
1.75 |
3.41 |
4.20 |
| 23.06.2012 |
Серия Б |
Сеара CE |
1 - 0 |
Атлетико PR |
2.34 |
3.26 |
2.74 |
| 23.10.2011 |
Серия А |
Атлетико PR |
1 - 0 |
Сеара CE |
1.73 |
3.46 |
4.60 |
| 29.07.2011 |
Серия А |
Сеара CE |
2 - 1 |
Атлетико PR |
1.67 |
3.45 |
4.76 |
| 28.11.2010 |
Серия А |
Сеара CE |
1 - 1 |
Атлетико PR |
2.24 |
3.15 |
3.05 |
| 02.09.2010 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 1 |
Сеара CE |
1.79 |
3.28 |
4.07 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сеара CE имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеара CE класиране в Серия Б
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка MG |
38 |
20 |
13 |
5 |
46 |
25 |
+21 |
73 |
| 2 |
Интернасионал RS |
38 |
20 |
11 |
7 |
54 |
26 |
+28 |
71 |
| 3 |
Сеара CE |
38 |
19 |
10 |
9 |
46 |
32 |
+14 |
67 |
| 4 |
Парана Клуб PR |
38 |
18 |
10 |
10 |
49 |
28 |
+21 |
64 |
| 5 |
Лондрина PR |
38 |
18 |
8 |
12 |
56 |
46 |
+10 |
62 |
| 6 |
Оесте SP |
38 |
14 |
17 |
7 |
43 |
31 |
+12 |
59 |
| 7 |
Вила Нова GO |
38 |
15 |
13 |
10 |
38 |
30 |
+8 |
58 |
| 8 |
Бразил де Пелотас RS |
38 |
15 |
6 |
17 |
43 |
50 |
-7 |
51 |
| 9 |
Жувентуд RS |
38 |
13 |
12 |
13 |
35 |
38 |
-3 |
51 |
| 10 |
Боа MG |
38 |
12 |
14 |
12 |
40 |
42 |
-2 |
50 |
| 11 |
Пайсанду PA |
38 |
13 |
9 |
16 |
41 |
41 |
0 |
48 |
| 12 |
Фигуерензе SC |
38 |
12 |
12 |
14 |
44 |
49 |
-5 |
48 |
| 13 |
Крисиума SC |
38 |
12 |
12 |
14 |
41 |
46 |
-5 |
48 |
| 14 |
Гояс GO |
38 |
12 |
9 |
17 |
35 |
46 |
-11 |
45 |
| 15 |
КР Бразил AL |
38 |
12 |
9 |
17 |
35 |
50 |
-15 |
45 |
| 16 |
Гуарани SP |
38 |
11 |
11 |
16 |
36 |
46 |
-10 |
44 |
| 17 |
Лувердензе MT |
38 |
10 |
14 |
14 |
38 |
40 |
-2 |
44 |
| 18 |
Санта Круз PE |
38 |
8 |
13 |
17 |
43 |
54 |
-11 |
37 |
| 19 |
АВС RN |
38 |
9 |
7 |
22 |
28 |
49 |
-21 |
34 |
| 20 |
Наутико PE |
38 |
8 |
8 |
22 |
29 |
51 |
-22 |
32 |
Атлетико PR класиране в Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коринтианс SP |
38 |
21 |
9 |
8 |
50 |
30 |
+20 |
72 |
| 2 |
Палмейрас SP |
38 |
19 |
6 |
13 |
61 |
45 |
+16 |
63 |
| 3 |
Сантос SP |
38 |
17 |
12 |
9 |
42 |
32 |
+10 |
63 |
| 4 |
Гремио RS |
38 |
18 |
8 |
12 |
55 |
36 |
+19 |
62 |
| 5 |
Крузейро MG |
38 |
15 |
12 |
11 |
47 |
39 |
+8 |
57 |
| 6 |
Фламенго RJ |
38 |
15 |
11 |
12 |
49 |
38 |
+11 |
56 |
| 7 |
Васко да Гама RJ |
38 |
15 |
11 |
12 |
40 |
47 |
-7 |
56 |
| 8 |
Чапекоензе SC |
38 |
15 |
9 |
14 |
47 |
49 |
-2 |
54 |
| 9 |
Атлетико MG |
38 |
14 |
12 |
12 |
52 |
49 |
+3 |
54 |
| 10 |
Ботафого RJ |
38 |
14 |
11 |
13 |
45 |
42 |
+3 |
53 |
| 11 |
Атлетико PR |
38 |
14 |
9 |
15 |
45 |
43 |
+2 |
51 |
| 12 |
Баия BA |
38 |
13 |
11 |
14 |
50 |
48 |
+2 |
50 |
| 13 |
Сао Пауло SP |
38 |
13 |
11 |
14 |
48 |
49 |
-1 |
50 |
| 14 |
Флуминензе RJ |
38 |
11 |
14 |
13 |
50 |
53 |
-3 |
47 |
| 15 |
Спорт Ресифе PE |
38 |
12 |
9 |
17 |
46 |
58 |
-12 |
45 |
| 16 |
Витория Салвадор BA |
38 |
11 |
10 |
17 |
50 |
58 |
-8 |
43 |
| 17 |
Коритиба PR |
38 |
11 |
10 |
17 |
42 |
51 |
-9 |
43 |
| 18 |
Авай SC |
38 |
10 |
13 |
15 |
29 |
48 |
-19 |
43 |
| 19 |
Понте Прета SP |
38 |
10 |
9 |
19 |
37 |
52 |
-15 |
39 |
| 20 |
Атлетико GO |
38 |
9 |
9 |
20 |
38 |
56 |
-18 |
36 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.39 |
3.10 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.37 |
1.37 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.62 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.53 |
2.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.03.2018 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите