Бразилия - Серия Б (2026)
събота, 17 октомври, 2026
22:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.10 |
2.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Форталеза, а гостите от Кашиас до Сул.
Разстоянието между двата града е 3 128.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кастеляо,
който има капацитет от
64 846 места.
Размерите на терена са 110 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Кастеляо.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеара CE - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Серия Б |
Ботафого SP |
1 - 0 |
Сеара CE |
2.03 |
3.15 |
3.53 |
| 09.10.2026 |
Серия Б |
Сеара CE |
1 - 0 |
Крисиума SC |
2.46 |
3.06 |
2.77 |
| 03.10.2026 |
Серия Б |
Авай SC |
0 - 1 |
Сеара CE |
2.50 |
2.89 |
2.86 |
| 26.09.2026 |
Серия Б |
Операрио PR |
2 - 2 |
Сеара CE |
2.08 |
3.14 |
3.40 |
| 19.09.2026 |
Серия Б |
Сеара CE |
2 - 1 |
Гремио Н. SP |
2.82 |
3.13 |
2.38 |
| 14.09.2026 |
Серия Б |
Форталеса CE |
1 - 1 |
Сеара CE |
1.88 |
3.13 |
4.10 |
| 10.09.2026 |
Серия Б |
Атлетико GO |
2 - 1 |
Сеара CE |
1.82 |
3.27 |
4.17 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Сеара CE |
2 - 1 |
Спорт Ресифе PE |
2.25 |
3.04 |
3.10 |
| 31.08.2026 |
Серия Б |
Вила Нова GO |
2 - 0 |
Сеара CE |
1.88 |
3.15 |
4.03 |
| 23.08.2026 |
Серия Б |
Сеара CE |
2 - 1 |
Лондрина PR |
1.82 |
3.38 |
4.05 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи
в последните 4 домакинства.
Жувентуд RS - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
2 - 2 |
Сао Бернардо SP |
1.53 |
3.66 |
5.96 |
| 07.10.2026 |
Серия Б |
Понте Прета SP |
0 - 2 |
Жувентуд RS |
9.07 |
4.73 |
1.30 |
| 03.10.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
3 - 0 |
Операрио PR |
1.78 |
3.31 |
4.39 |
| 29.09.2026 |
Серия Б |
Америка MG |
0 - 1 |
Жувентуд RS |
3.93 |
3.25 |
1.87 |
| 19.09.2026 |
Серия Б |
Спорт Ресифе PE |
2 - 1 |
Жувентуд RS |
2.41 |
2.99 |
2.88 |
| 14.09.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
0 - 2 |
Атлетик Клуб MG |
1.66 |
3.30 |
5.26 |
| 09.09.2026 |
Серия Б |
Крисиума SC |
0 - 2 |
Жувентуд RS |
2.17 |
2.76 |
3.70 |
| 06.09.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
2 - 2 |
Атлетико GO |
2.05 |
2.89 |
3.83 |
| 02.09.2026 |
Серия Б |
Лондрина PR |
0 - 0 |
Жувентуд RS |
3.06 |
2.99 |
2.30 |
| 26.08.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
2 - 1 |
КР Бразил AL |
2.16 |
2.96 |
3.38 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.06.2026 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
2 - 0 |
Сеара CE |
2.02 |
3.01 |
3.67 |
| 30.08.2025 |
Серия А |
Сеара CE |
0 - 1 |
Жувентуд RS |
1.64 |
3.63 |
5.48 |
| 12.04.2025 |
Серия А |
Жувентуд RS |
2 - 1 |
Сеара CE |
2.29 |
3.05 |
3.26 |
| 25.11.2023 |
Серия Б |
Сеара CE |
1 - 3 |
Жувентуд RS |
3.36 |
3.06 |
2.16 |
| 23.07.2023 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
1 - 0 |
Сеара CE |
1.95 |
3.11 |
3.79 |
| 13.11.2022 |
Серия А |
Сеара CE |
4 - 1 |
Жувентуд RS |
1.53 |
4.02 |
6.14 |
| 24.07.2022 |
Серия А |
Жувентуд RS |
1 - 0 |
Сеара CE |
2.95 |
3.01 |
2.53 |
| 23.10.2021 |
Серия А |
Жувентуд RS |
0 - 0 |
Сеара CE |
2.37 |
3.00 |
3.11 |
| 05.07.2021 |
Серия А |
Сеара CE |
2 - 0 |
Жувентуд RS |
1.74 |
3.48 |
4.79 |
| 03.11.2017 |
Серия Б |
Жувентуд RS |
1 - 0 |
Сеара CE |
2.61 |
2.92 |
2.69 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сеара CE имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Серия Б класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вила Нова GO |
33 |
18 |
7 |
8 |
46 |
31 |
+15 |
61 |
| 2 |
Гремио Новоризонтино SP |
33 |
17 |
9 |
7 |
59 |
28 |
+31 |
60 |
| 3 |
Жувентуд RS |
33 |
17 |
9 |
7 |
39 |
21 |
+18 |
60 |
| 4 |
Форталеса CE |
33 |
15 |
12 |
6 |
39 |
29 |
+10 |
57 |
| 5 |
Крисиума SC |
33 |
16 |
8 |
9 |
34 |
28 |
+6 |
56 |
| 6 |
Атлетико GO |
33 |
14 |
11 |
8 |
41 |
31 |
+10 |
53 |
| 7 |
КР Бразил AL |
33 |
15 |
7 |
11 |
51 |
47 |
+4 |
52 |
| 8 |
Спорт Ресифе PE |
33 |
13 |
12 |
8 |
45 |
35 |
+10 |
51 |
| 9 |
Гояс GO |
33 |
14 |
6 |
13 |
34 |
40 |
-6 |
48 |
| 10 |
Операрио PR |
33 |
13 |
9 |
11 |
44 |
45 |
-1 |
48 |
| 11 |
Куяба MT |
33 |
11 |
14 |
8 |
32 |
26 |
+6 |
47 |
| 12 |
Сао Бернардо SP |
33 |
12 |
10 |
11 |
46 |
36 |
+10 |
46 |
| 13 |
Атлетик Клуб MG |
33 |
10 |
13 |
10 |
40 |
39 |
+1 |
43 |
| 14 |
Наутико PE |
33 |
11 |
9 |
13 |
39 |
42 |
-3 |
42 |
| 15 |
Сеара CE |
33 |
11 |
9 |
13 |
35 |
40 |
-5 |
42 |
| 16 |
Ботафого SP |
33 |
11 |
8 |
14 |
37 |
38 |
-1 |
41 |
| 17 |
Авай SC |
33 |
10 |
6 |
17 |
33 |
43 |
-10 |
36 |
| 18 |
Лондрина PR |
33 |
7 |
8 |
18 |
42 |
49 |
-7 |
29 |
| 19 |
Америка MG |
33 |
4 |
5 |
24 |
21 |
54 |
-33 |
17 |
| 20 |
Понте Прета SP |
33 |
3 |
4 |
26 |
18 |
73 |
-55 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сеара CE |
|
| Жувентуд RS |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сеара CE |
Сеара CE |
|
Жувентуд RS |
Жувентуд RS |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вила Нова GO |
3 - 3 |
2 - 0 |
3 - 3 |
|
1 - 0 |
|
|
| 2 |
Гремио Новоризонтино SP |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Жувентуд RS |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Форталеса CE |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
0 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Крисиума SC |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Атлетико GO |
0 - 1 |
2 - 1 |
0 - 1 |
|
2 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
КР Бразил AL |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
2 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Спорт Ресифе PE |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Гояс GO |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Операрио PR |
1 - 2 |
2 - 2 |
1 - 2 |
|
3 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Куяба MT |
1 - 3 |
0 - 2 |
1 - 3 |
|
2 - 0 |
|
|
| 12 |
Сао Бернардо SP |
1 - 1 |
3 - 4 |
1 - 1 |
|
2 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 13 |
Атлетик Клуб MG |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
0 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Наутико PE |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Сеара CE |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 16 |
Ботафого SP |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 17 |
Авай SC |
2 - 1 |
0 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 18 |
Лондрина PR |
2 - 1 |
0 - 0 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 19 |
Америка MG |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 20 |
Понте Прета SP |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
3 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сеара CE |
Жувентуд RS |
| Победи |
11 |
17 |
| Равни |
9 |
9 |
| Загуби |
13 |
7 |
| Вкарани Голове |
35 |
39 |
| Получени Голове |
40 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.06 |
1.18 |
| Средно Получени |
1.21 |
0.64 |
| Мачове Вкарал |
67% |
73% |
| Мачове Получил |
79% |
33% |
| Гол/Гол |
52% |
24% |
| Над 1.5 |
70% |
55% |
| Над 2.5 |
36% |
30% |
| Над 3.5 |
12% |
9% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
5 |
5 |
| Вкарани Голове |
20 |
15 |
| Получени Голове |
17 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
0.94 |
| Средно Получени |
1.06 |
0.81 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
38% |
| Гол/Гол |
56% |
31% |
| Над 1.5 |
62% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
12% |
6% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.10 |
2.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака