Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
сряда, 7 февруари, 2018
05:06
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Атлетико Сан Луис
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.39 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.30 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.39 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.02.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селая, а гостите от Сан Луис Потоси.
Разстоянието между двата града е 181.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мигел Алеман,
който има капацитет от
32 300 места, от които седящи 25 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мигел Алеман.
Мачът ще се играе в 21:06 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селая - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.02.2018 |
Лига Експансион |
Кафеталерос |
3 - 2 |
Селая |
2.08 |
3.23 |
3.13 |
| 31.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Мурсиелагос |
1.58 |
3.47 |
5.39 |
| 27.01.2018 |
Лига Експансион |
Симаронес де Сонора |
1 - 0 |
Селая |
2.64 |
3.03 |
2.50 |
| 24.01.2018 |
Копа Мексико |
Селая |
0 - 1 |
Пачука |
3.32 |
3.23 |
2.02 |
| 21.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Атланте |
2.11 |
3.14 |
3.17 |
| 14.01.2018 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 1 |
Селая |
2.30 |
3.15 |
2.79 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Атлетико Сан Луис |
3 - 4 |
Селая |
2.30 |
3.22 |
2.80 |
| 07.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
0 - 2 |
Хуарес |
2.22 |
3.16 |
2.92 |
| 26.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Селая |
2 - 1 |
Алебрихес де Оахака |
1.90 |
3.05 |
3.75 |
| 23.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Алебрихес де Оахака |
1 - 0 |
Селая |
2.26 |
3.19 |
2.84 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Атлетико Сан Луис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.02.2018 |
Лига Експансион |
Мурсиелагос |
0 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.22 |
3.15 |
2.94 |
| 31.01.2018 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 3 |
Симаронес де Сонора |
1.92 |
3.19 |
3.64 |
| 27.01.2018 |
Лига Експансион |
Атланте |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.29 |
3.09 |
2.86 |
| 20.01.2018 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
0 - 0 |
Хайба Брава |
2.21 |
3.07 |
3.01 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Пачука |
0 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.43 |
4.10 |
6.11 |
| 14.01.2018 |
Лига Експансион |
Хуарес |
2 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.94 |
3.17 |
3.55 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Атлетико Сан Луис |
3 - 4 |
Селая |
2.30 |
3.22 |
2.80 |
| 06.01.2018 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
0 - 2 |
Алебрихес де Оахака |
1.92 |
3.20 |
3.75 |
| 11.11.2017 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
2 - 1 |
Леонес Негрос |
1.66 |
3.46 |
4.50 |
| 05.11.2017 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.11 |
2.98 |
3.34 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.01.2018 |
Копа Мексико |
Атлетико Сан Луис |
3 - 4 |
Селая |
2.30 |
3.22 |
2.80 |
| 08.10.2017 |
Лига Експансион |
Селая |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.80 |
3.24 |
3.99 |
| 10.04.2016 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
1.65 |
3.46 |
4.52 |
| 10.03.2016 |
Копа Мексико |
Селая |
2 - 4 |
Атлетико Сан Луис |
3.28 |
3.19 |
2.07 |
| 24.02.2016 |
Копа Мексико |
Атлетико Сан Луис |
2 - 0 |
Селая |
1.95 |
3.23 |
3.48 |
| 08.11.2015 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 0 |
Селая |
2.15 |
3.17 |
3.05 |
| 08.03.2015 |
Лига Експансион |
Селая |
1 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
3.01 |
3.20 |
2.13 |
| 21.09.2014 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
4 - 1 |
Селая |
1.67 |
3.41 |
4.49 |
| 02.03.2014 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.20 |
3.15 |
2.90 |
| 21.09.2013 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Селая |
1.90 |
3.25 |
3.40 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Селая имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селая класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Атлетико Сан Луис класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монтерей |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
3 |
+7 |
11 |
| 2 |
Америка Мексико |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
11 |
| 3 |
Пумас УНАМ Мексико |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 4 |
Атлетико Морелия |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
10 |
| 5 |
Тихуана |
5 |
2 |
3 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
9 |
| 6 |
Пуебла |
5 |
3 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
9 |
| 7 |
Сантос Лагуна |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
8 |
| 8 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
7 |
| 9 |
Леон |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 10 |
Крус Асул |
5 |
1 |
3 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 11 |
Депортиво Толука |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 12 |
Некакса Агуаскалиентес |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 13 |
Веракрус |
5 |
1 |
2 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
5 |
| 14 |
Пачука |
5 |
1 |
1 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
4 |
| 15 |
Керетаро |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 16 |
Чивас Гуадалахара |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
4 |
| 17 |
Атлас Гуадалахара |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
10 |
-5 |
3 |
| 18 |
Лобос БУАП Пуебла |
5 |
0 |
1 |
4 |
5 |
15 |
-10 |
1 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.39 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.30 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
3.39 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
07.02.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Атлетико Сан Луис