Мексико - Лига де Експансион МХ (2018 - Клаусура)
03:00
Селая
Мурсиелагос
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.28 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2018 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селая, а гостите от Лос Мочис. Разстоянието между двата града е 1 019.9 км. Мачът ще се играе на стадион Мигел Алеман, който има капацитет от 32 300 места, от които седящи 25 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мигел Алеман. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селая - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Лига Експансион | Симаронес де Сонора | 1 - 0 | Селая | 2.64 | 3.03 | 2.50 |
| 24.01.2018 | Копа Мексико | Селая | 0 - 1 | Пачука | 3.32 | 3.23 | 2.02 |
| 21.01.2018 | Лига Експансион | Селая | 2 - 1 | Атланте | 2.11 | 3.14 | 3.17 |
| 14.01.2018 | Лига Експансион | Хайба Брава | 1 - 1 | Селая | 2.30 | 3.15 | 2.79 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Атлетико Сан Луис | 3 - 4 | Селая | 2.30 | 3.22 | 2.80 |
| 07.01.2018 | Лига Експансион | Селая | 0 - 2 | Хуарес | 2.22 | 3.16 | 2.92 |
| 26.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Селая | 2 - 1 | Алебрихес де Оахака | 1.90 | 3.05 | 3.75 |
| 23.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Селая | 2.26 | 3.19 | 2.84 |
| 19.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Селая | 2 - 1 | Корекаминос УАТ | 1.65 | 3.60 | 4.60 |
| 16.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Корекаминос УАТ | 4 - 3 | Селая | 2.35 | 2.96 | 2.91 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Мурсиелагос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 1 - 0 | Сакатепек | 2.58 | 3.08 | 2.51 |
| 24.01.2018 | Копа Мексико | Мурсиелагос | 1 - 1 | Некакса Агуаскалиентес | 3.11 | 3.16 | 2.15 |
| 21.01.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 0 - 0 | Мурсиелагос | 1.72 | 3.34 | 4.30 |
| 13.01.2018 | Лига Експансион | Венадос | 3 - 1 | Мурсиелагос | 1.81 | 3.38 | 3.88 |
| 10.01.2018 | Копа Мексико | Сакатепек | 3 - 1 | Мурсиелагос | 1.89 | 3.20 | 3.84 |
| 06.01.2018 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 1 - 3 | Симаронес де Сонора | 2.30 | 3.20 | 2.80 |
| 11.11.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 4 - 0 | Атланте | 1.84 | 3.18 | 3.90 |
| 05.11.2017 | Лига Експансион | Хайба Брава | 3 - 2 | Мурсиелагос | 2.06 | 3.21 | 3.16 |
| 28.10.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 2 | Хуарес | 2.92 | 3.09 | 2.25 |
| 22.10.2017 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 4 - 0 | Мурсиелагос | 1.59 | 3.54 | 5.01 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 1 - 0 | Селая | 2.33 | 2.89 | 2.92 |
| 12.03.2017 | Лига Експансион | Селая | 2 - 1 | Мурсиелагос | 1.48 | 3.93 | 5.46 |
| 01.10.2016 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 0 | Селая | 2.40 | 2.95 | 2.75 |
| 07.02.2016 | Лига Експансион | Селая | 3 - 1 | Мурсиелагос | 1.66 | 3.49 | 4.40 |
| 22.08.2015 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 1 - 2 | Селая | 1.83 | 3.45 | 3.65 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Селая имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Лига де Експансион МХ класиране към 31.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алебрихес де Оахака | 4 | +8 | 10 |
| 2 | Хуарес | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Атланте | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Дорадос де Синалоа | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Венадос | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Минерос де Сакатекас | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Симаронес де Сонора | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Хайба Брава | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Канкун | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Сакатепек | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Селая | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Мурсиелагос | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Потрос УАЕМ | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Леонес Негрос УдеГ | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Корекаминос УАТ | 4 | -4 | 2 |
| 16 | Атлетико Сан Луис | 4 | -5 | 1 |
Хронология в първенството
| Селая | |
| Мурсиелагос | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Селая | Селая | Мурсиелагос | Мурсиелагос | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алебрихес де Оахака | |||||||
| 2 | Хуарес | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Атланте | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Дорадос де Синалоа | |||||||
| 5 | Венадос | 3 - 1 | 3 - 1 | |||||
| 6 | Минерос де Сакатекас | |||||||
| 7 | Симаронес де Сонора | 1 - 0 | 1 - 3 | |||||
| 8 | Хайба Брава | 1 - 1 | ||||||
| 9 | Канкун | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 10 | Сакатепек | 1 - 0 | ||||||
| 11 | Селая | - | - | - | ||||
| 12 | Мурсиелагос | - | - | - | ||||
| 13 | Потрос УАЕМ | |||||||
| 14 | Леонес Негрос УдеГ | |||||||
| 15 | Корекаминос УАТ | |||||||
| 16 | Атлетико Сан Луис | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Селая | Мурсиелагос | |
| Позиция | 11 | 12 |
| Точки | 4 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 13 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Селая | Мурсиелагос | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 2 |
1
1 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Селая | Мурсиелагос | |
|
Вкарани
Получени |
3
5 |
3
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.60 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.28 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.01.2018 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
