Исландия - Купа на Лигата (2018)
събота, 24 февруари, 2018
16:00
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
3.75 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.02.2018 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селфос, а гостите от Гриндавик.
Разстоянието между двата града е 71.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Селфосвьолур,
който има капацитет от
2 000 места, от които седящи 750.
Снимки от Google карта
стадион Селфосвьолур.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селфос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
ФХ Хафнарфьордур |
3 - 1 |
Селфос |
1.17 |
6.40 |
10.73 |
| 23.09.2017 |
Първа Дивизия |
Селфос |
2 - 1 |
Хаукар Хафнарфьордур |
2.02 |
3.58 |
2.94 |
| 16.09.2017 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
4 - 0 |
Селфос |
1.64 |
3.69 |
4.17 |
| 07.09.2017 |
Първа Дивизия |
Фрам Рейкявик |
0 - 0 |
Селфос |
2.11 |
3.52 |
2.78 |
| 30.08.2017 |
Първа Дивизия |
Селфос |
1 - 2 |
Филкир Рейкявик |
4.19 |
3.52 |
1.70 |
| 26.08.2017 |
Първа Дивизия |
Лейкнир Фаскр. |
0 - 2 |
Селфос |
3.83 |
3.68 |
1.74 |
| 17.08.2017 |
Първа Дивизия |
Селфос |
0 - 2 |
Лейкнир Рейкявик |
2.28 |
3.32 |
2.68 |
| 10.08.2017 |
Първа Дивизия |
ХК Коупавогюр |
2 - 1 |
Селфос |
2.17 |
3.29 |
2.84 |
| 02.08.2017 |
Първа Дивизия |
Селфос |
1 - 2 |
Кефлавик |
3.47 |
3.39 |
1.88 |
| 27.07.2017 |
Първа Дивизия |
Грота Селтярнарнес |
0 - 2 |
Селфос |
3.65 |
3.54 |
1.79 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Гриндавик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.02.2018 |
Купа на Лигата |
Гриндавик |
0 - 0 |
Тор Акурейри |
1.40 |
4.50 |
5.50 |
| 09.02.2018 |
Купа на Лигата |
ХК Коупавогюр |
1 - 4 |
Гриндавик |
3.56 |
3.91 |
1.73 |
| 26.01.2018 |
Купа на Исландия |
ХК Коупавогюр |
1 - 2 |
Гриндавик |
3.60 |
3.75 |
1.75 |
| 30.09.2017 |
Висша Лига |
Гриндавик |
2 - 1 |
Фьолнир Рейкявик |
2.30 |
3.56 |
2.59 |
| 24.09.2017 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
2 - 1 |
Гриндавик |
1.82 |
3.50 |
3.81 |
| 17.09.2017 |
Висша Лига |
Гриндавик |
4 - 3 |
Брейдаблик Коупавогюр |
3.12 |
3.47 |
2.07 |
| 14.09.2017 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
2 - 1 |
Гриндавик |
1.87 |
3.51 |
3.55 |
| 10.09.2017 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
1 - 0 |
Гриндавик |
1.44 |
4.24 |
5.98 |
| 27.08.2017 |
Висша Лига |
Гриндавик |
2 - 2 |
КР Рейкявик |
4.07 |
3.69 |
1.71 |
| 21.08.2017 |
Висша Лига |
Валур Рейкявик |
2 - 0 |
Гриндавик |
1.34 |
4.60 |
6.77 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.08.2016 |
Първа Дивизия |
Селфос |
1 - 1 |
Гриндавик |
4.30 |
3.77 |
1.64 |
| 24.06.2016 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
1 - 1 |
Селфос |
1.48 |
4.17 |
4.87 |
| 16.01.2016 |
Купа на Исландия |
Гриндавик |
5 - 1 |
Селфос |
1.47 |
4.20 |
5.00 |
| 06.08.2015 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
5 - 0 |
Селфос |
1.59 |
3.76 |
4.56 |
| 29.05.2015 |
Първа Дивизия |
Селфос |
1 - 1 |
Гриндавик |
2.53 |
3.61 |
2.25 |
| 20.09.2014 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
4 - 1 |
Селфос |
1.65 |
3.91 |
3.91 |
| 15.07.2014 |
Първа Дивизия |
Селфос |
0 - 0 |
Гриндавик |
2.47 |
3.23 |
2.55 |
| 29.08.2013 |
Първа Дивизия |
Селфос |
3 - 0 |
Гриндавик |
2.95 |
3.60 |
2.00 |
| 27.06.2013 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
1 - 3 |
Селфос |
1.43 |
4.09 |
5.80 |
| 20.08.2012 |
Висша Лига |
Гриндавик |
0 - 4 |
Селфос |
2.10 |
3.46 |
3.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Селфос имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селфос класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Гриндавик класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Филкир Рейкявик |
22 |
15 |
3 |
4 |
50 |
19 |
+31 |
48 |
| 2 |
Кефлавик |
22 |
14 |
4 |
4 |
43 |
24 |
+19 |
46 |
| 3 |
Тротур Рейкявик |
22 |
13 |
3 |
6 |
37 |
21 |
+16 |
42 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
22 |
14 |
0 |
8 |
36 |
28 |
+8 |
42 |
| 5 |
Лейкнир Рейкявик |
22 |
10 |
6 |
6 |
38 |
31 |
+7 |
36 |
| 6 |
Тор Акурейри |
22 |
10 |
4 |
8 |
35 |
31 |
+4 |
34 |
| 7 |
Хаукар Хафнарфьордур |
22 |
9 |
6 |
7 |
34 |
39 |
-5 |
33 |
| 8 |
Селфос |
22 |
8 |
4 |
10 |
27 |
29 |
-2 |
28 |
| 9 |
Фрам Рейкявик |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
39 |
-7 |
27 |
| 10 |
ИР Рейкявик |
22 |
5 |
4 |
13 |
27 |
38 |
-11 |
19 |
| 11 |
Лейкнир Фаскрудсфирди |
22 |
3 |
1 |
18 |
23 |
53 |
-30 |
10 |
| 12 |
Грота Селтярнарнес |
22 |
2 |
3 |
17 |
16 |
46 |
-30 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
3.75 |
1.72 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.25 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.60 |
1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.02.2018 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач