Исландия - Първа Дивизия (2017)
17:00
Селфос
Грота Селтярнарнес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.17 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селфос, а гостите от Селтярнарнес. Разстоянието между двата града е 54.9 км. Мачът ще се играе на стадион Селфосвьолур, който има капацитет от 2 000 места, от които седящи 750. Снимки от Google карта стадион Селфосвьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2017 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 4 | Селфос | 2.23 | 3.38 | 2.70 |
| 05.05.2017 | Първа Дивизия | Селфос | 1 - 0 | ИР Рейкявик | 1.53 | 3.73 | 4.95 |
| 10.04.2017 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 4 - 1 | Селфос | 1.51 | 4.04 | 5.01 |
| 22.03.2017 | Исландия | Селфос | 1 - 0 | Вестманаейяр | 3.85 | 3.80 | 1.70 |
| 18.03.2017 | Исландия | Филкир Рейкявик | 1 - 2 | Селфос | 1.87 | 3.44 | 3.49 |
| 11.03.2017 | Исландия | Фьолнир Рейкявик | 2 - 4 | Селфос | 1.59 | 4.07 | 4.29 |
| 21.01.2017 | Купа на Исландия | Селфос | 2 - 2 | КВ Рейкявик | 1.42 | 4.60 | 5.00 |
| 24.09.2016 | Първа Дивизия | Селфос | 4 - 1 | Хугин | 1.71 | 3.53 | 4.06 |
| 17.09.2016 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 1 - 1 | Селфос | 1.94 | 3.53 | 3.23 |
| 09.09.2016 | Първа Дивизия | Селфос | 0 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.79 | 3.54 | 3.74 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Грота Селтярнарнес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2017 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 1 - 2 | Филкир Рейкявик | 6.89 | 4.52 | 1.32 |
| 06.05.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 2 - 2 | Грота Селтярнарнес | 1.79 | 3.52 | 3.64 |
| 30.03.2017 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 1 - 3 | ФХ Хафнарфьордур | 10.00 | 6.75 | 1.17 |
| 17.03.2017 | Исландия | Викингур Рейкявик | 3 - 2 | Грота Селтярнарнес | 1.18 | 6.14 | 10.56 |
| 11.03.2017 | Исландия | Хаукар Хафнарфьордур | 3 - 3 | Грота Селтярнарнес | 1.43 | 4.27 | 5.56 |
| 25.02.2017 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 1 - 2 | КА Акурейри | 6.27 | 4.45 | 1.38 |
| 02.02.2017 | Купа на Исландия | Нярдвик | 2 - 3 | Грота Селтярнарнес | 2.70 | 3.60 | 2.10 |
| 24.01.2017 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.57 | 4.20 | 4.00 |
| 20.01.2017 | Купа на Исландия | Грота Селтярнарнес | 2 - 2 | Хаукар Хафнарфьордур | 3.60 | 3.75 | 1.75 |
| 08.06.2016 | Купа на Исландия | Тротур Рейкявик | 4 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.55 | 3.88 | 4.82 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2015 | Първа Дивизия | Селфос | 2 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.70 | 3.70 | 4.03 |
| 02.07.2015 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 0 - 0 | Селфос | 3.17 | 3.50 | 1.95 |
| 21.07.2011 | Първа Дивизия | Селфос | 4 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.37 | 4.30 | 6.58 |
| 19.05.2011 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 0 - 3 | Селфос | 3.00 | 3.42 | 2.02 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Селфос имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селфос | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Филкир Рейкявик | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Кефлавик | 2 | +3 | 4 |
| 4 | Фрам Рейкявик | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Хаукар Хафнарфьордур | 2 | +1 | 4 |
| 6 | ХК Коупавогюр | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Тротур Рейкявик | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Грота Селтярнарнес | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Лейкнир Рейкявик | 2 | -1 | 1 |
| 10 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 2 | -3 | 1 |
| 11 | ИР Рейкявик | 2 | -2 | 0 |
| 12 | Тор Акурейри | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Селфос | |
| Грота Селтярнарнес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Селфос | Селфос | Грота Селтярнарнес | Грота Селтярнарнес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Селфос | - | - | - | ||||
| 2 | Филкир Рейкявик | 1 - 2 | ||||||
| 3 | Кефлавик | |||||||
| 4 | Фрам Рейкявик | |||||||
| 4 | Хаукар Хафнарфьордур | |||||||
| 6 | ХК Коупавогюр | |||||||
| 7 | Тротур Рейкявик | |||||||
| 8 | Грота Селтярнарнес | - | - | - | ||||
| 8 | Лейкнир Рейкявик | |||||||
| 10 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 11 | ИР Рейкявик | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Тор Акурейри | 1 - 4 | ||||||
Класиране в шампионата
| Селфос | Грота Селтярнарнес | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 6 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 3 | 1 |
Форма в шампионата
| Селфос | Грота Селтярнарнес | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Селфос | Грота Селтярнарнес | |
|
Вкарани
Получени |
5
1 |
3
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
2
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.06 | 1.17 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
