Исландия - Първа Дивизия (2017)
17:00
Селфос
ХК Коупавогюр
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.80 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.06.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селфос, а гостите от Коупавогюр. Разстоянието между двата града е 48.9 км. Мачът ще се играе на стадион Селфосвьолур, който има капацитет от 2 000 места, от които седящи 750. Снимки от Google карта стадион Селфосвьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2017 | Купа на Исландия | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 1 | Селфос | 1.21 | 5.76 | 8.93 |
| 25.05.2017 | Първа Дивизия | Кефлавик | 2 - 2 | Селфос | 1.83 | 3.50 | 3.52 |
| 20.05.2017 | Първа Дивизия | Селфос | 0 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.34 | 4.35 | 7.21 |
| 13.05.2017 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 4 | Селфос | 2.23 | 3.38 | 2.70 |
| 05.05.2017 | Първа Дивизия | Селфос | 1 - 0 | ИР Рейкявик | 1.53 | 3.73 | 4.95 |
| 10.04.2017 | Купа на Лигата | КА Акурейри | 4 - 1 | Селфос | 1.51 | 4.04 | 5.01 |
| 22.03.2017 | Исландия | Селфос | 1 - 0 | Вестманаейяр | 3.85 | 3.80 | 1.70 |
| 18.03.2017 | Исландия | Филкир Рейкявик | 1 - 2 | Селфос | 1.87 | 3.44 | 3.49 |
| 11.03.2017 | Исландия | Фьолнир Рейкявик | 2 - 4 | Селфос | 1.59 | 4.07 | 4.29 |
| 21.01.2017 | Купа на Исландия | Селфос | 2 - 2 | КВ Рейкявик | 1.42 | 4.60 | 5.00 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
ХК Коупавогюр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 0 - 3 | Филкир Рейкявик | 3.77 | 3.69 | 1.72 |
| 20.05.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 1 - 3 | ХК Коупавогюр | 2.07 | 3.73 | 2.75 |
| 12.05.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 3 - 2 | Лейкнир Рейкявик | 2.41 | 3.26 | 2.55 |
| 05.05.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.42 | 3.28 | 2.53 |
| 28.04.2017 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 0 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.05 | 3.35 | 3.00 |
| 30.03.2017 | Исландия | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Викингур Олафсвик | 2.88 | 3.54 | 2.09 |
| 09.03.2017 | Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 3 | Валур Рейкявик | 11.30 | 6.30 | 1.16 |
| 24.02.2017 | Исландия | ХК Коупавогюр | 0 - 2 | Акранес | 6.65 | 4.69 | 1.35 |
| 31.01.2017 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Хаукар Хафнарфьордур | 2.30 | 3.50 | 2.50 |
| 24.01.2017 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.57 | 4.20 | 4.00 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа в последното гостуване.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2016 | Първа Дивизия | Селфос | 3 - 4 | ХК Коупавогюр | 1.83 | 3.49 | 3.62 |
| 29.05.2016 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 0 - 3 | Селфос | 1.79 | 3.73 | 3.40 |
| 02.02.2016 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 3 - 0 | Селфос | 1.42 | 4.20 | 5.75 |
| 23.07.2015 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 4 - 0 | Селфос | 2.29 | 3.32 | 2.68 |
| 15.05.2015 | Първа Дивизия | Селфос | 0 - 1 | ХК Коупавогюр | 2.65 | 3.37 | 2.30 |
| 17.01.2015 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 4 - 1 | Селфос | 1.57 | 3.75 | 4.50 |
| 07.08.2014 | Първа Дивизия | Селфос | 0 - 6 | ХК Коупавогюр | 1.98 | 3.33 | 3.26 |
| 02.06.2014 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | Селфос | 2.40 | 3.50 | 2.45 |
| 11.08.2011 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 0 - 0 | Селфос | 5.71 | 4.09 | 1.45 |
| 06.06.2011 | Първа Дивизия | Селфос | 4 - 2 | ХК Коупавогюр | 1.47 | 3.78 | 5.40 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Селфос имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 03.06.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тротур Рейкявик | 5 | +6 | 12 |
| 2 | Филкир Рейкявик | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Фрам Рейкявик | 4 | +2 | 8 |
| 4 | Селфос | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Кефлавик | 5 | +1 | 6 |
| 6 | Хаукар Хафнарфьордур | 5 | 0 | 6 |
| 7 | ХК Коупавогюр | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Лейкнир Рейкявик | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Грота Селтярнарнес | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Тор Акурейри | 4 | -5 | 3 |
| 11 | ИР Рейкявик | 4 | -3 | 1 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 4 | -7 | 1 |
Хронология в първенството
| Селфос | |
| ХК Коупавогюр | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Селфос | Селфос | ХК Коупавогюр | ХК Коупавогюр | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тротур Рейкявик | |||||||
| 2 | Филкир Рейкявик | 0 - 3 | ||||||
| 3 | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | ||||||
| 4 | Селфос | - | - | - | ||||
| 5 | Кефлавик | 2 - 2 | ||||||
| 6 | Хаукар Хафнарфьордур | |||||||
| 7 | ХК Коупавогюр | - | - | - | ||||
| 8 | Лейкнир Рейкявик | 3 - 2 | ||||||
| 9 | Грота Селтярнарнес | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 10 | Тор Акурейри | 1 - 4 | ||||||
| 11 | ИР Рейкявик | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
Класиране в шампионата
| Селфос | ХК Коупавогюр | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 7 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Селфос | ХК Коупавогюр | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
2
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Селфос | ХК Коупавогюр | |
|
Вкарани
Получени |
7
4 |
7
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.80 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.25 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.06.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
