Исландия - Купа на Лигата (2021)
13:00
Селфос
Вестри
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 5.00 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.12 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.88 | 1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.03.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Селфос, а гостите от Исафярдарбаер. Разстоянието между двата града е 258.2 км. Мачът ще се играе на стадион Селфосвьолур, който има капацитет от 2 000 места, от които седящи 750. Снимки от Google карта стадион Селфосвьолур. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
Селфос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2021 | Купа на Лигата | Кефлавик | 2 - 0 | Селфос | 1.18 | 6.86 | 9.49 |
| 20.02.2021 | Купа на Лигата | Селфос | 0 - 2 | Грота Селтярнарнес | - | - | - |
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | Акранес | 3 - 1 | Селфос | 1.34 | 5.14 | 6.37 |
| 24.06.2020 | Купа на Исландия | Фьолнир Рейкявик | 3 - 2 | Селфос | 1.34 | 5.19 | 6.04 |
| 18.04.2019 | Купа на Исландия | Афт. Мосфелсбаер | 3 - 2 | Селфос | 1.76 | 3.98 | 3.54 |
| 20.01.2019 | Исландия | Грота Селтярнарнес | 7 - 0 | Селфос | 1.45 | 4.50 | 5.25 |
| 22.09.2018 | Първа Дивизия | Нярдвик | 2 - 1 | Селфос | 2.28 | 3.45 | 2.62 |
| 15.09.2018 | Първа Дивизия | Селфос | 1 - 3 | Акранес | 5.21 | 4.48 | 1.43 |
| 07.09.2018 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 2 - 1 | Селфос | 1.45 | 4.51 | 4.94 |
| 30.08.2018 | Първа Дивизия | Селфос | 1 - 2 | Лейкнир Рейкявик | 2.32 | 3.48 | 2.53 |
Общо 10 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 домакинства.
Вестри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2021 | Купа на Лигата | Акранес | 4 - 1 | Вестри | 1.31 | 5.41 | 6.66 |
| 20.02.2021 | Купа на Лигата | Кефлавик | 5 - 0 | Вестри | 1.27 | 5.62 | 7.41 |
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | Стярнан Гардабаер | 3 - 2 | Вестри | 1.05 | 10.83 | 25.38 |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Вестманаейяр | 1 - 3 | Вестри | 1.78 | 3.83 | 3.62 |
| 29.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 4.32 | 3.97 | 1.68 |
| 25.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 1 - 3 | Кефлавик | 3.32 | 3.75 | 1.88 |
| 20.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 0 | Лейкнир Фаскр. | 1.51 | 4.26 | 4.98 |
| 15.09.2020 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 1 | Магни Гренивик | 1.46 | 4.52 | 5.42 |
| 12.09.2020 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Вестри | 1.50 | 4.29 | 5.08 |
| 06.09.2020 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 2 - 1 | Вестри | 4.21 | 3.98 | 1.65 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2015 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 2 | Селфос | 3.08 | 3.53 | 2.00 |
| 09.05.2015 | Първа Дивизия | Селфос | 2 - 0 | Вестри | 1.53 | 4.06 | 4.65 |
| 23.08.2014 | Първа Дивизия | Вестри | 2 - 1 | Селфос | 2.10 | 3.44 | 2.85 |
| 21.06.2014 | Първа Дивизия | Селфос | 0 - 1 | Вестри | 1.74 | 3.75 | 3.67 |
| 11.08.2013 | Първа Дивизия | Селфос | 0 - 2 | Вестри | 2.05 | 3.75 | 2.75 |
| 01.06.2013 | Първа Дивизия | Вестри | 4 - 3 | Селфос | 2.50 | 3.45 | 2.35 |
| 03.09.2011 | Първа Дивизия | Селфос | 4 - 3 | Вестри | 1.77 | 3.44 | 3.98 |
| 30.06.2011 | Първа Дивизия | Вестри | 0 - 1 | Селфос | 2.55 | 3.38 | 2.34 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Селфос имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Селфос класиране
Вестри класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кефлавик | 19 | +30 | 43 |
| 2 | Лейкнир Рейкявик | 20 | +28 | 42 |
| 3 | Фрам Рейкявик | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Гриндавик | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Тор Акурейри | 20 | +2 | 31 |
| 6 | Вестманаейяр | 20 | +6 | 30 |
| 7 | Вестри | 20 | +1 | 29 |
| 8 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 20 | +4 | 25 |
| 9 | Викингур Олафсвик | 20 | -18 | 19 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 20 | -24 | 12 |
| 11 | Магни Гренивик | 20 | -25 | 12 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 20 | -30 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 5.00 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.12 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.88 | 1.93 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.03.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра