Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
неделя, 29 април, 2018
13:00
13:00
Селта Фортуна
Талавера де ла Рейна
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 67% за Селта Фортуна
X 0% за равен
2 33% за Талавера де ла Рейна
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виго, а гостите от Талавера де ла Рейна. Разстоянието между двата града е 412.5 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Селта Фортуна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 3 | Селта Фортуна | 1.98 | 3.18 | 3.46 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 1 - 0 | Понферадина | 1.87 | 3.29 | 3.75 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 0 - 1 | Селта Фортуна | 2.21 | 2.99 | 3.13 |
| 01.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 3 - 0 | Райо Махадаонда | 2.33 | 3.10 | 2.80 |
| 24.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 0 - 1 | Селта Фортуна | 2.06 | 3.10 | 3.45 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 1 - 0 | Расинг Ферол | 1.69 | 3.38 | 4.52 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | СС Рейес | 1 - 0 | Селта Фортуна | 2.02 | 3.07 | 3.47 |
| 03.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 2 - 1 | Фуенлабрада | 3.31 | 3.04 | 2.10 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Толедо | 1 - 0 | Селта Фортуна | 2.30 | 3.05 | 2.84 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Селта Фортуна | 3 - 0 | Серседа | 1.45 | 4.13 | 5.63 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Талавера де ла Рейна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Атлетико Мадрид Б | 2.08 | 3.08 | 3.26 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Унион Адарве | 1 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.04 | 3.08 | 3.40 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Химнастика Сег. | 1.80 | 3.40 | 3.91 |
| 29.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понтеведра | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.26 | 3.00 | 3.04 |
| 24.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 0 | Гихуело | 1.87 | 3.22 | 3.90 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.16 | 3.85 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 3 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.62 | 2.95 | 2.60 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Депортиво Фабрил | 2.25 | 2.93 | 3.08 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 2 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.99 | 3.16 | 3.47 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 1 - 1 | Корухо | 1.75 | 3.42 | 4.12 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2017 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Селта Фортуна | 2.82 | 2.99 | 2.42 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Райо Махадаонда | 35 | +23 | 65 |
| 2 | Депортиво Фабрил | 35 | +15 | 62 |
| 3 | Фуенлабрада | 35 | +26 | 61 |
| 4 | Селта Фортуна | 35 | +11 | 59 |
| 5 | Рапидо де Боусас | 35 | +11 | 57 |
| 6 | Навалкарнеро | 35 | +1 | 54 |
| 7 | Талавера де ла Рейна | 35 | -6 | 52 |
| 8 | Атлетико Мадрид Б | 35 | 0 | 50 |
| 9 | СС Рейес | 35 | +3 | 50 |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 35 | +12 | 48 |
| 11 | Унион Адарве | 35 | -3 | 47 |
| 12 | Понферадина | 35 | +3 | 44 |
| 13 | Понтеведра | 35 | 0 | 41 |
| 14 | Гихуело | 35 | +1 | 41 |
| 15 | Корухо | 35 | -19 | 40 |
| 16 | Валядолид Промесас | 35 | -7 | 40 |
| 17 | Расинг Ферол | 35 | -12 | 38 |
| 18 | Химнастика Сеговиана | 35 | -17 | 36 |
| 19 | Толедо | 35 | -9 | 34 |
| 20 | Серседа | 35 | -33 | 24 |
Хронология в първенството
| Селта Фортуна | |
| Талавера де ла Рейна | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Селта Фортуна | Селта Фортуна | Талавера де ла Рейна | Талавера де ла Рейна | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Райо Махадаонда | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Депортиво Фабрил | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Фуенлабрада | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 4 | Селта Фортуна | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 5 | Рапидо де Боусас | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Навалкарнеро | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 7 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | СС Рейес | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | Унион Адарве | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Понферадина | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 13 | Понтеведра | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 14 | Гихуело | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 15 | Корухо | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 16 | Валядолид Промесас | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 17 | Расинг Ферол | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 18 | Химнастика Сеговиана | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 19 | Толедо | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 20 | Серседа | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Селта Фортуна | Талавера де ла Рейна | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 59 | 52 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 20 |
| Точки | 37 | 11 |
Форма в шампионата
| Селта Фортуна | Талавера де ла Рейна | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
8 10 |
14
10 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
4 2 |
1
8 8 |
Голове в шампионата
| Селта Фортуна | Талавера де ла Рейна | |
|
Вкарани
Получени |
39
28 |
37
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
11 |
10
32 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 67% за Селта Фортуна
X 0% за равен
2 33% за Талавера де ла Рейна
Общо гласували: 3
