Приятелски Срещи - Клубни

сряда, 9 ноември, 2016
21:30
Селта Виго

Селта Виго
(Испания)

Спортинг Брага

Спортинг Брага
(Португалия)

2 - 1
(2 - 0,  0 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Селта Виго
X 0% за равен
2 0% за Спортинг Брага
Общо гласували: 1
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Обща информация за мача

Домакините са от Виго (Испания), а гостите от Брага (Португалия). Разстоянието между двата града е 79.9 км. Треньорът на домакините е Клаудио Хиралдес (Исп). Мачът ще се играе на стадион Балаидос, който има капацитет от 31 800 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Балаидос. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Селта Виго - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
06.11.2016 Примера Дивисион Селта Виго 2 - 1 Валенсия 2.20 3.44 3.25
03.11.2016 ЛЕ група G Аякс 3 - 2 Селта Виго 1.88 3.58 4.15
30.10.2016 Примера Дивисион Лас Палмас 3 - 3 Селта Виго 2.32 3.39 3.10
23.10.2016 Примера Дивисион Селта Виго 4 - 1 Депортиво Ла Коруня 1.73 3.57 5.18
20.10.2016 ЛЕ група G Селта Виго 2 - 2 Аякс 2.52 3.22 2.95
16.10.2016 Примера Дивисион Виляреал 5 - 0 Селта Виго 2.03 3.28 3.94
05.10.2016 Приятелски срещи Расинг Ферол 0 - 3 Селта Виго 2.99 3.35 2.07
02.10.2016 Примера Дивисион Селта Виго 4 - 3 Барселона 6.82 4.72 1.44
29.09.2016 ЛЕ група G Селта Виго 2 - 0 Панатинайкос 1.60 3.81 6.15
25.09.2016 Примера Дивисион Еспаньол 0 - 2 Селта Виго 2.34 3.26 3.17

Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.

Спортинг Брага - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
06.11.2016 Примейра Лига Маритимо 1 - 0 Спортинг Брага 3.17 3.18 2.22
03.11.2016 ЛЕ група H Спортинг Брага 3 - 1 Коняспор 1.55 3.79 7.04
30.10.2016 Примейра Лига Спортинг Брага 2 - 1 Б-САД 1.56 3.76 5.73
24.10.2016 Примейра Лига Спортинг Брага 1 - 0 Шавеш 1.56 3.74 5.83
20.10.2016 ЛЕ група H Коняспор 1 - 1 Спортинг Брага 2.91 3.07 2.63
02.10.2016 Примейра Лига Ароука 1 - 1 Спортинг Брага 3.38 3.14 2.15
29.09.2016 ЛЕ група H Шахтьор Донецк 2 - 0 Спортинг Брага 1.37 4.75 8.80
24.09.2016 Примейра Лига Спортинг Брага 2 - 1 Витория Сетубал 1.51 3.96 6.11
19.09.2016 Примейра Лига Бенфика 3 - 1 Спортинг Брага 1.53 3.87 6.26
15.09.2016 ЛЕ група H Спортинг Брага 1 - 1 КАА Гент 2.04 3.34 3.77

Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Няма данни в системата
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Селта Виго
X 0% за равен
2 0% за Спортинг Брага
Общо гласували: 1