Малта - Премиер Лига (2017 - 2018)
събота, 24 февруари, 2018
15:00
15:00
Сенглеа Атлетик
Сейнт Андрюс ФК
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Сенглеа Атлетик
X 0% за равен
2 0% за Сейнт Андрюс ФК
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.60 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сенглеа, а гостите от Сейнт Андрю'с. Разстоянието между двата града е 5.5 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сенглеа Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2018 | Премиер Лига | Хибърниънс | 5 - 1 | Сенглеа Атлетик | 1.39 | 4.06 | 6.65 |
| 03.02.2018 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.72 | 3.50 | 3.98 |
| 28.01.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 5 - 0 | Сенглеа Атлетик | 1.40 | 4.37 | 5.77 |
| 12.01.2018 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 2 - 0 | Лия Атлетик | 1.34 | 4.65 | 6.55 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Сенглеа Атлетик | 1.18 | 5.55 | 11.49 |
| 16.12.2017 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 3 - 0 | Слима Уондърърс | 4.65 | 4.44 | 1.50 |
| 09.12.2017 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 2 - 1 | Нашар Лайънс | 1.91 | 3.69 | 3.14 |
| 25.11.2017 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 0 - 1 | Балзан | 8.14 | 4.82 | 1.28 |
| 18.11.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Сенглеа Атлетик | 2.19 | 3.58 | 2.65 |
| 03.11.2017 | Премиер Лига | Флориана | 3 - 0 | Сенглеа Атлетик | 1.29 | 5.06 | 7.47 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Моста ФК | 2.38 | 3.63 | 2.39 |
| 02.02.2018 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.51 | 7.40 |
| 27.01.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Флориана | 6.68 | 4.56 | 1.35 |
| 13.01.2018 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.50 | 4.00 | 5.01 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.24 | 5.12 | 9.10 |
| 17.12.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 1 | Хибърниънс | 8.78 | 4.96 | 1.25 |
| 10.12.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 1.99 | 3.66 | 2.96 |
| 24.11.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.51 | 4.19 | 4.72 |
| 18.11.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Лия Атлетик | 1.66 | 4.05 | 3.68 |
| 05.11.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 2 | Слима Уондърърс | 4.28 | 3.71 | 1.66 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Сенглеа Атлетик | 2.71 | 3.59 | 2.14 |
Премиер Лига класиране към 24.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 19 | +18 | 42 |
| 2 | Валета | 19 | +21 | 41 |
| 3 | Биркиркара | 19 | +16 | 37 |
| 4 | Гзира Юнайтед | 19 | +12 | 37 |
| 5 | Хибърниънс | 20 | +19 | 36 |
| 6 | Флориана | 19 | +19 | 33 |
| 7 | Слима Уондърърс | 19 | +8 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 19 | +4 | 25 |
| 9 | Моста ФК | 19 | -9 | 23 |
| 10 | Сенглеа Атлетик | 19 | -12 | 19 |
| 11 | Сейнт Андрюс ФК | 19 | -19 | 16 |
| 12 | Нашар Лайънс | 20 | -12 | 15 |
| 13 | Таршин Рейнбоус | 19 | -24 | 14 |
| 14 | Лия Атлетик | 19 | -41 | 5 |
Хронология в първенството
| Сенглеа Атлетик | |
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сенглеа Атлетик | Сенглеа Атлетик | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Валета | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Биркиркара | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 4 | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Хибърниънс | 0 - 1 | 5 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 6 | Флориана | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 7 | Слима Уондърърс | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | |||
| 8 | Хамрун Спартанс | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Моста ФК | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | Сенглеа Атлетик | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 11 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Нашар Лайънс | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 13 | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | |||
| 14 | Лия Атлетик | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Сенглеа Атлетик | Сейнт Андрюс ФК | |
| Позиция | 10 | 11 |
| Точки | 19 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 14 |
| Точки | 14 | 2 |
Форма в шампионата
| Сенглеа Атлетик | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 10 |
4
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
0
2 7 |
Голове в шампионата
| Сенглеа Атлетик | Сейнт Андрюс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
20
32 |
17
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
10 |
4
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.60 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Сенглеа Атлетик
X 0% за равен
2 0% за Сейнт Андрюс ФК
Няма гласували за футболния мач
