Словакия - Плейофи (2017 - 2018)
събота, 26 май, 2018
18:20
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
3.40 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.30 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.05.2018 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сеница, а гостите от Скалица.
Разстоянието между двата града е 21.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сеница,
който има капацитет от
4 500 места.
Снимки от Google карта
стадион Сеница.
Мачът ще се играе в 17:20 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеница - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.05.2018 |
Плейофи |
Скалица |
2 - 1 |
Сеница |
2.29 |
3.11 |
2.84 |
| 19.05.2018 |
Група за Изпадане |
Нитра |
5 - 2 |
Сеница |
1.24 |
5.14 |
9.70 |
| 12.05.2018 |
Група за Изпадане |
Сеница |
0 - 0 |
Татран Прешов |
1.73 |
3.41 |
4.24 |
| 05.05.2018 |
Група за Изпадане |
Сеница |
3 - 1 |
Злате Моравце |
1.74 |
3.42 |
4.17 |
| 28.04.2018 |
Група за Изпадане |
Земплин Михаловце |
1 - 2 |
Сеница |
1.61 |
3.51 |
4.98 |
| 21.04.2018 |
Група за Изпадане |
Сеница |
1 - 0 |
Железарна Подбр. |
2.19 |
3.07 |
3.08 |
| 14.04.2018 |
Група за Изпадане |
Железарна Подбр. |
3 - 1 |
Сеница |
1.93 |
3.21 |
3.57 |
| 07.04.2018 |
Група за Изпадане |
Сеница |
0 - 2 |
Земплин Михаловце |
2.23 |
3.05 |
3.00 |
| 31.03.2018 |
Група за Изпадане |
Злате Моравце |
2 - 2 |
Сеница |
1.96 |
3.27 |
3.40 |
| 16.03.2018 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
1 - 1 |
Сеница |
3.05 |
3.03 |
2.23 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Скалица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.05.2018 |
Плейофи |
Скалица |
2 - 1 |
Сеница |
2.29 |
3.11 |
2.84 |
| 18.05.2018 |
2. Лига |
Скалица |
2 - 0 |
Славой Требишов |
1.39 |
4.36 |
5.92 |
| 13.05.2018 |
2. Лига |
Интер Братислава |
1 - 2 |
Скалица |
2.67 |
3.22 |
2.28 |
| 05.05.2018 |
2. Лига |
Скалица |
1 - 0 |
Попрад |
1.90 |
3.33 |
3.33 |
| 28.04.2018 |
2. Лига |
Зволен |
1 - 2 |
Скалица |
4.90 |
4.57 |
1.44 |
| 24.04.2018 |
2. Лига |
Скалица |
4 - 0 |
Спишка Нова Вес |
1.16 |
5.90 |
11.68 |
| 20.04.2018 |
2. Лига |
Похроние Долна Жданя |
0 - 2 |
Скалица |
2.41 |
3.30 |
2.53 |
| 14.04.2018 |
2. Лига |
Скалица |
4 - 1 |
Татран Липт. Микулаш |
1.37 |
4.36 |
6.20 |
| 11.04.2018 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
1 - 1 |
Скалица |
2.48 |
3.18 |
2.48 |
| 07.04.2018 |
2. Лига |
Партизан Бардейов |
2 - 0 |
Скалица |
- |
- |
- |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.05.2018 |
Плейофи |
Скалица |
2 - 1 |
Сеница |
2.29 |
3.11 |
2.84 |
| 02.04.2016 |
Суперлига |
Сеница |
2 - 2 |
Скалица |
1.76 |
3.41 |
4.09 |
| 25.10.2015 |
Суперлига |
Скалица |
0 - 3 |
Сеница |
2.52 |
3.11 |
2.59 |
| 01.08.2015 |
Суперлига |
Сеница |
2 - 1 |
Скалица |
2.15 |
3.30 |
3.05 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сеница имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеница класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Скалица класиране в Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спартак Търнава |
22 |
16 |
2 |
4 |
34 |
16 |
+18 |
50 |
| 2 |
Слован Братислава |
22 |
11 |
8 |
3 |
45 |
26 |
+19 |
41 |
| 3 |
ДАК Дунайска Стреда |
22 |
10 |
9 |
3 |
29 |
20 |
+9 |
39 |
| 4 |
Жилина |
22 |
12 |
1 |
9 |
42 |
35 |
+7 |
37 |
| 5 |
Тренчин |
22 |
10 |
6 |
6 |
54 |
32 |
+22 |
36 |
| 6 |
Ружомберок |
22 |
8 |
9 |
5 |
31 |
21 |
+10 |
33 |
| 7 |
Нитра |
22 |
7 |
9 |
6 |
19 |
14 |
+5 |
30 |
| 8 |
Злате Моравце |
22 |
7 |
4 |
11 |
28 |
37 |
-9 |
25 |
| 9 |
Земплин Михаловце |
22 |
6 |
6 |
10 |
18 |
25 |
-7 |
24 |
| 10 |
Железарна Подбрезова |
22 |
6 |
2 |
14 |
19 |
37 |
-18 |
20 |
| 11 |
Сеница |
22 |
3 |
5 |
14 |
17 |
42 |
-25 |
14 |
| 12 |
Татран Прешов |
22 |
3 |
5 |
14 |
13 |
44 |
-31 |
14 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.72 |
3.40 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.30 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.07 |
1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.05.2018 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите