Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Етиен, а гостите от Лориен. Разстоянието между двата града е 646.6 км. Треньорът на гостите е Александър Дюжу (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад Жофроа Гишар, който има капацитет от 42 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Жофроа Гишар. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сент Етиен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2017 | Лига 1 | Ница | 1 - 0 | Сент Етиен | 2.03 | 3.21 | 3.87 |
| 05.02.2017 | Лига 1 | Сент Етиен | 2 - 0 | Лион | 3.54 | 3.38 | 2.08 |
| 01.02.2017 | Купа на Франция | Оксер | 0 - 0 | Сент Етиен | 3.99 | 3.25 | 1.92 |
| 29.01.2017 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 3 | Сент Етиен | 2.19 | 2.99 | 3.74 |
| 22.01.2017 | Лига 1 | Сент Етиен | 2 - 1 | Анже | 1.85 | 3.25 | 4.68 |
| 13.01.2017 | Лига 1 | Лил | 1 - 1 | Сент Етиен | 2.01 | 3.09 | 4.17 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Сент Етиен | 0 - 0 | Нанси | 2.30 | 2.96 | 3.50 |
| 17.12.2016 | Лига 1 | Лориен | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.42 | 3.15 | 3.03 |
| 14.12.2016 | Купа на Лигата | Сент Етиен | 0 - 1 | Нанси | 1.75 | 3.31 | 4.88 |
| 11.12.2016 | Лига 1 | Сент Етиен | 1 - 0 | Гингам | 1.98 | 3.18 | 4.13 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Лориен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2017 | Лига 1 | Лориен | 1 - 1 | Тулуза | 2.19 | 3.26 | 3.34 |
| 04.02.2017 | Лига 1 | Лил | 0 - 1 | Лориен | 1.84 | 3.41 | 4.49 |
| 31.01.2017 | Купа на Франция | Шатору | 2 - 2 | Лориен | 3.05 | 3.28 | 2.26 |
| 28.01.2017 | Лига 1 | Лориен | 2 - 3 | Дижон | 1.94 | 3.58 | 3.70 |
| 22.01.2017 | Лига 1 | Монако | 4 - 0 | Лориен | 1.26 | 5.73 | 10.67 |
| 14.01.2017 | Лига 1 | Лориен | 3 - 1 | Гингам | 2.34 | 3.26 | 3.08 |
| 08.01.2017 | Купа на Франция | Лориен | 2 - 1 | Ница | 2.53 | 3.15 | 2.72 |
| 21.12.2016 | Лига 1 | Пари Сен Жермен | 5 - 0 | Лориен | 1.17 | 7.28 | 14.10 |
| 17.12.2016 | Лига 1 | Лориен | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.42 | 3.15 | 3.03 |
| 10.12.2016 | Лига 1 | Тулуза | 3 - 2 | Лориен | 2.01 | 3.25 | 3.90 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Лига 1 | Лориен | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.42 | 3.15 | 3.03 |
| 24.04.2016 | Лига 1 | Сент Етиен | 2 - 0 | Лориен | 1.48 | 4.11 | 6.92 |
| 23.08.2015 | Лига 1 | Лориен | 0 - 1 | Сент Етиен | 2.53 | 3.08 | 2.93 |
| 08.03.2015 | Лига 1 | Сент Етиен | 2 - 0 | Лориен | 1.65 | 3.62 | 5.53 |
| 17.12.2014 | Купа на Лигата | Лориен | 0 - 1 | Сент Етиен | 3.03 | 3.14 | 2.31 |
| 18.10.2014 | Лига 1 | Лориен | 0 - 1 | Сент Етиен | 3.13 | 3.00 | 2.40 |
| 09.03.2014 | Лига 1 | Лориен | 1 - 0 | Сент Етиен | 2.90 | 3.11 | 2.48 |
| 20.10.2013 | Лига 1 | Сент Етиен | 3 - 2 | Лориен | 1.60 | 3.71 | 5.70 |
| 12.05.2013 | Лига 1 | Лориен | 3 - 1 | Сент Етиен | 3.51 | 3.23 | 2.09 |
| 16.04.2013 | Купа на Франция | Сент Етиен | 1 - 2 | Лориен | 1.80 | 3.46 | 4.29 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Сент Етиен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига 1 класиране към 12.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монако | 25 | +52 | 58 |
| 2 | Пари Сен Жермен | 25 | +32 | 55 |
| 3 | Ница | 24 | +21 | 52 |
| 4 | Лион | 24 | +16 | 40 |
| 5 | Сент Етиен | 24 | +7 | 36 |
| 6 | Олимпик Марсилия | 24 | +3 | 36 |
| 7 | Бордо | 25 | -2 | 36 |
| 8 | Гингам | 25 | 0 | 34 |
| 9 | Тулуза | 25 | +3 | 33 |
| 10 | Рен | 24 | -4 | 32 |
| 11 | Монпелие | 25 | -6 | 29 |
| 12 | Метц | 24 | -20 | 29 |
| 13 | Дижон | 25 | -3 | 27 |
| 14 | Анже | 25 | -12 | 27 |
| 15 | Нанси | 24 | -14 | 27 |
| 16 | Лил | 25 | -9 | 26 |
| 17 | Нант | 23 | -16 | 26 |
| 18 | Каен | 24 | -17 | 25 |
| 19 | Бастия | 24 | -11 | 22 |
| 20 | Лориен | 24 | -20 | 22 |
Хронология в първенството
| Сент Етиен | |
| Лориен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сент Етиен | Сент Етиен | Лориен | Лориен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монако | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 2 | Пари Сен Жермен | 1 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||||
| 3 | Ница | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 4 | Лион | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Сент Етиен | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 6 | Олимпик Марсилия | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Бордо | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Гингам | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Тулуза | 0 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 10 | Рен | 2 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Монпелие | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 12 | Метц | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 13 | Дижон | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 14 | Анже | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 15 | Нанси | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 16 | Лил | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Нант | 0 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 18 | Каен | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 19 | Бастия | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 20 | Лориен | 2 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Сент Етиен | Лориен | |
| Позиция | 5 | 20 |
| Точки | 36 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 20 |
| Точки | 23 | 5 |
Форма в шампионата
| Сент Етиен | Лориен | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
9 6 |
6
4 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 1 |
1
2 9 |
Голове в шампионата
| Сент Етиен | Лориен | |
|
Вкарани
Получени |
26
19 |
27
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
6 |
12
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!

