Белгия - Про Лига (2017 - 2018)
21:00
Сент Трюиден
Кортрийк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.28 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Трюиден, а гостите от Кортрийк. Разстоянието между двата града е 135.0 км. Мачът ще се играе на стадион Стайен, който има капацитет от 11 337 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стайен. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Про Лига | Генк | 1 - 1 | Сент Трюиден | 1.58 | 4.00 | 5.30 |
| 23.01.2018 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 0 | Мехелен | 2.00 | 3.30 | 3.69 |
| 20.01.2018 | Про Лига | СК Беверен | 3 - 1 | Сент Трюиден | 1.97 | 3.48 | 3.60 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Холщайн Кил | 2 - 2 | Сент Трюиден | 2.40 | 3.41 | 2.51 |
| 27.12.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 3 | Роял Антверпен | 2.11 | 3.21 | 3.47 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 1 - 1 | Сент Трюиден | 1.60 | 3.78 | 5.40 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Ойпен | 0 - 0 | Сент Трюиден | 2.13 | 3.39 | 3.22 |
| 10.12.2017 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.05 | 3.56 | 3.29 |
| 02.12.2017 | Про Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Сент Трюиден | 2.80 | 3.35 | 2.39 |
| 28.11.2017 | Купа на Белгия | Остенде | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.80 | 3.56 | 3.98 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Кортрийк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2018 | Купа на Белгия | Кортрийк | 3 - 2 | Генк | 2.91 | 3.04 | 2.44 |
| 27.01.2018 | Про Лига | Кортрийк | 0 - 0 | Ойпен | 1.94 | 3.60 | 3.58 |
| 23.01.2018 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 3 | Кортрийк | 2.28 | 3.33 | 2.99 |
| 20.01.2018 | Про Лига | Остенде | 2 - 1 | Кортрийк | 1.62 | 3.97 | 4.88 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Кортрийк | 2 - 5 | Рода | - | - | - |
| 27.12.2017 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 1 | Стандарт Лиеж | 3.52 | 3.33 | 2.05 |
| 23.12.2017 | Про Лига | Генк | 2 - 3 | Кортрийк | 1.38 | 4.68 | 7.39 |
| 16.12.2017 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 0 | Мехелен | 2.33 | 3.40 | 2.85 |
| 12.12.2017 | Купа на Белгия | Кортрийк | 4 - 1 | КАА Гент | 3.76 | 3.42 | 1.87 |
| 09.12.2017 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 1 | Кортрийк | 1.30 | 5.25 | 9.23 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2017 | Про Лига | Кортрийк | 3 - 2 | Сент Трюиден | 2.57 | 3.32 | 2.61 |
| 10.12.2016 | Про Лига | Кортрийк | 0 - 1 | Сент Трюиден | 1.82 | 3.49 | 4.20 |
| 27.08.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 2 | Кортрийк | 2.40 | 3.19 | 2.90 |
| 20.02.2016 | Про Лига | Кортрийк | 3 - 0 | Сент Трюиден | 1.71 | 3.65 | 4.72 |
| 25.10.2015 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 1 | Кортрийк | 2.43 | 3.30 | 2.80 |
| 16.01.2013 | Купа на Белгия | Кортрийк | 1 - 0 | Сент Трюиден | 1.58 | 3.77 | 5.22 |
| 12.12.2012 | Купа на Белгия | Сент Трюиден | 0 - 0 | Кортрийк | 2.88 | 3.29 | 2.26 |
| 14.01.2012 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 0 | Кортрийк | 2.75 | 3.28 | 2.43 |
| 26.10.2011 | Купа на Белгия | Кортрийк | 1 - 0 | Сент Трюиден | 1.55 | 3.76 | 5.61 |
| 27.08.2011 | Про Лига | Кортрийк | 4 - 0 | Сент Трюиден | 1.58 | 3.64 | 5.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сент Трюиден имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 03.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 24 | +33 | 57 |
| 2 | Шарлероа | 24 | +18 | 46 |
| 3 | Андерлехт | 24 | +6 | 45 |
| 4 | КАА Гент | 24 | +14 | 39 |
| 5 | Роял Антверпен | 25 | +5 | 37 |
| 6 | СК Беверен | 25 | +3 | 33 |
| 7 | Сент Трюиден | 24 | -5 | 33 |
| 8 | Генк | 24 | +1 | 31 |
| 9 | Кортрийк | 24 | -4 | 30 |
| 10 | Стандарт Лиеж | 24 | -4 | 30 |
| 11 | Роял Ексел Мускрон | 24 | -10 | 29 |
| 12 | Зулте Варегем | 24 | -6 | 27 |
| 13 | Локерен | 24 | -10 | 27 |
| 14 | Остенде | 24 | -3 | 25 |
| 15 | Ойпен | 24 | -18 | 20 |
| 16 | Мехелен | 24 | -20 | 18 |
Хронология в първенството
| Сент Трюиден | |
| Кортрийк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сент Трюиден | Сент Трюиден | Кортрийк | Кортрийк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 4 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Шарлероа | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Андерлехт | 2 - 3 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 4 | КАА Гент | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | Роял Антверпен | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 6 | СК Беверен | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Сент Трюиден | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 8 | Генк | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Кортрийк | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 11 | Роял Ексел Мускрон | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 12 | Зулте Варегем | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 13 | Локерен | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Остенде | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 15 | Ойпен | 4 - 4 | 0 - 0 | 4 - 4 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Мехелен | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Сент Трюиден | Кортрийк | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 33 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 12 |
| Точки | 24 | 10 |
Форма в шампионата
| Сент Трюиден | Кортрийк | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 7 |
8
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 2 |
3
1 8 |
Голове в шампионата
| Сент Трюиден | Кортрийк | |
|
Вкарани
Получени |
28
33 |
32
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
12 |
14
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.75 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.28 | 2.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
