Белгия - Купа на Белгия (2026 - 2027)
19:30
Сент Трюиден
Ломел
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Трюиден, а гостите от Ломел. Разстоянието между двата града е 46.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стайен, който има капацитет от 11 337 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стайен. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | ЛК Група | Сент Трюиден | 2 - 0 | Иберия 1999 | 1.24 | 5.91 | 10.56 |
| 11.10.2026 | Про Лига | Мехелен | 4 - 3 | Сент Трюиден | 3.13 | 3.54 | 2.12 |
| 20.09.2026 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | Вестерло | 1.69 | 4.08 | 4.24 |
| 12.09.2026 | Про Лига | СК Беверен | 2 - 0 | Сент Трюиден | 2.91 | 3.53 | 2.23 |
| 05.09.2026 | Про Лига | Сент Трюиден | 4 - 0 | РААЛ Лувиер | 1.53 | 4.13 | 5.50 |
| 02.09.2026 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 3 | Унион Сент Жилоаз | 3.46 | 3.59 | 1.97 |
| 30.08.2026 | Про Лига | Роял Антверпен | 1 - 4 | Сент Трюиден | 2.30 | 3.54 | 2.79 |
| 27.08.2026 | ЛЕ Квалификации | Омония Никозия | 4 - 2 | Сент Трюиден | 1.93 | 3.41 | 3.72 |
| 20.08.2026 | ЛЕ Квалификации | Сент Трюиден | 1 - 0 | Омония Никозия | 1.82 | 3.57 | 4.04 |
| 14.08.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 3 - 3 | Сент Трюиден | 2.29 | 3.52 | 2.83 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ломел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Про Лига | СК Беверен | 1 - 3 | Ломел | 1.81 | 3.81 | 3.86 |
| 19.09.2026 | Про Лига | Ломел | 0 - 0 | Мехелен | 2.59 | 3.52 | 2.47 |
| 12.09.2026 | Про Лига | Унион Сент Жилоаз | 5 - 0 | Ломел | 1.21 | 6.17 | 10.89 |
| 04.09.2026 | Про Лига | Ломел | 0 - 1 | Клуб Брюж | 8.81 | 5.97 | 1.26 |
| 29.08.2026 | Про Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Ломел | 1.53 | 4.36 | 5.19 |
| 23.08.2026 | Про Лига | Ломел | 4 - 0 | Вестерло | 2.78 | 3.50 | 2.32 |
| 16.08.2026 | Про Лига | Ломел | 0 - 1 | Шарлероа | 3.20 | 3.37 | 2.15 |
| 08.08.2026 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | Ломел | 1.54 | 4.03 | 5.62 |
| 24.07.2026 | Приятелски срещи | Ломел | 0 - 4 | АДО Ден Хааг | 2.61 | 3.67 | 2.23 |
| 18.07.2026 | Приятелски срещи | Ломел | 2 - 1 | Го Ахед Игълс | - | - | - |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Про Лига | Сент Трюиден | 1 - 1 | Ломел | 1.54 | 4.03 | 5.62 |
| 17.08.2020 | Приятелски срещи | Сент Трюиден | 1 - 1 | Ломел | - | - | - |
| 17.07.2019 | Приятелски срещи | Сент Трюиден | 1 - 2 | Ломел | 1.50 | 4.19 | 5.50 |
| 14.07.2018 | Приятелски срещи | Ломел | 0 - 1 | Сент Трюиден | 20.25 | 10.46 | 1.05 |
| 16.03.2017 | Приятелски срещи | Сент Трюиден | 6 - 1 | Ломел | 1.44 | 4.48 | 4.92 |
| 25.04.2015 | Чалънджър Лига | Сент Трюиден | 2 - 1 | Ломел | 2.28 | 3.23 | 2.82 |
| 21.11.2014 | Чалънджър Лига | Ломел | 0 - 1 | Сент Трюиден | 2.27 | 3.27 | 2.81 |
| 27.04.2014 | Чалънджър Лига | Сент Трюиден | 1 - 2 | Ломел | 2.26 | 3.22 | 2.86 |
| 24.11.2013 | Чалънджър Лига | Ломел | 1 - 0 | Сент Трюиден | 2.85 | 3.31 | 2.21 |
| 03.02.2013 | Чалънджър Лига | Сент Трюиден | 1 - 0 | Ломел | 1.61 | 3.62 | 4.99 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сент Трюиден имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КАА Гент | 8 | +11 | 22 |
| 2 | Клуб Брюж | 8 | +15 | 21 |
| 3 | Шарлероа | 8 | +9 | 21 |
| 4 | Унион Сент Жилоаз | 8 | +18 | 20 |
| 5 | Андерлехт | 8 | +3 | 16 |
| 6 | Вестерло | 8 | +3 | 13 |
| 7 | Генк | 8 | +4 | 12 |
| 8 | Зулте Варегем | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 8 | 0 | 11 |
| 10 | Ломел | 8 | 0 | 11 |
| 11 | СК Беверен | 8 | -6 | 9 |
| 12 | Сент Трюиден | 8 | -1 | 8 |
| 13 | Роял Антверпен | 8 | -8 | 7 |
| 14 | Мехелен | 8 | -8 | 6 |
| 15 | Оуд Хеверле Льовен | 8 | -8 | 5 |
| 16 | РААЛ Ла Лувиер | 8 | -10 | 4 |
| 17 | Кортрийк | 8 | -16 | 3 |
| 18 | Серкъл Брюж | 8 | -7 | 3 |
