Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:00
Сент Трюиден
Роял Ексел Мускрон
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Трюиден, а гостите от Мускрон. Разстоянието между двата града е 139.4 км. Мачът ще се играе на стадион Стайен, който има капацитет от 11 337 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стайен. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2016 | Купа на Белгия | Сент Трюиден | 2 - 2 | Мехелен | 2.01 | 3.40 | 3.39 |
| 26.11.2016 | Про Лига | Локерен | 1 - 0 | Сент Трюиден | 2.00 | 3.39 | 3.60 |
| 18.11.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 1 | Клуб Брюж | 3.93 | 3.51 | 1.86 |
| 05.11.2016 | Про Лига | Ойпен | 4 - 2 | Сент Трюиден | 2.26 | 3.32 | 3.03 |
| 29.10.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 2 | Шарлероа | 2.30 | 3.21 | 3.07 |
| 26.10.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.60 | 3.29 | 2.60 |
| 23.10.2016 | Про Лига | Генк | 1 - 0 | Сент Трюиден | 1.58 | 4.05 | 5.18 |
| 15.10.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 2 | Вестерло | 1.44 | 4.31 | 6.81 |
| 30.09.2016 | Про Лига | Остенде | 2 - 2 | Сент Трюиден | 1.68 | 3.72 | 4.74 |
| 24.09.2016 | Про Лига | КАА Гент | 2 - 1 | Сент Трюиден | 1.35 | 4.84 | 7.84 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Роял Ексел Мускрон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | Кортрийк | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.55 | 3.81 | 5.53 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Андерлехт | 7 - 0 | Роял Ексел | 1.27 | 5.53 | 9.82 |
| 19.11.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 2 | КАА Гент | 5.63 | 3.80 | 1.58 |
| 06.11.2016 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 2 - 1 | Роял Ексел | 1.42 | 4.40 | 7.11 |
| 30.10.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 1 | Кортрийк | 2.74 | 3.38 | 2.42 |
| 27.10.2016 | Про Лига | СК Беверен | 0 - 0 | Роял Ексел | 1.99 | 3.35 | 3.65 |
| 22.10.2016 | Про Лига | Мехелен | 2 - 0 | Роял Ексел | 1.94 | 3.63 | 3.55 |
| 15.10.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 2 | Генк | 3.27 | 3.42 | 2.10 |
| 01.10.2016 | Про Лига | Ойпен | 1 - 4 | Роял Ексел | 1.89 | 3.57 | 3.74 |
| 23.09.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 3 | Клуб Брюж | 5.05 | 3.86 | 1.62 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 2 - 1 | Сент Трюиден | 2.18 | 3.19 | 3.31 |
| 28.11.2015 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 1 | Роял Ексел | 1.98 | 3.44 | 3.63 |
| 01.08.2015 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 2 | Сент Трюиден | 2.65 | 3.23 | 2.55 |
| 22.05.2014 | Д1 Плейоф | Сент Трюиден | 2 - 4 | Роял Ексел | 2.32 | 3.26 | 2.82 |
| 08.05.2014 | Д1 Плейоф | Роял Ексел | 2 - 1 | Сент Трюиден | 2.28 | 3.19 | 2.99 |
| 05.04.2014 | Чалънджър Лига | Роял Ексел | 1 - 1 | Сент Трюиден | 2.21 | 3.19 | 2.97 |
| 01.11.2013 | Чалънджър Лига | Сент Трюиден | 2 - 1 | Роял Ексел | 2.40 | 3.26 | 2.62 |
| 15.02.2013 | Чалънджър Лига | Сент Трюиден | 2 - 0 | Роял Ексел | 2.09 | 3.26 | 3.15 |
| 05.10.2012 | Чалънджър Лига | Роял Ексел | 3 - 1 | Сент Трюиден | 2.22 | 3.19 | 2.91 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сент Трюиден имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 03.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зулте Варегем | 16 | +11 | 33 |
| 2 | Остенде | 16 | +16 | 31 |
| 3 | Клуб Брюж | 16 | +15 | 30 |
| 4 | КАА Гент | 16 | +13 | 30 |
| 5 | Шарлероа | 16 | +6 | 30 |
| 6 | Андерлехт | 16 | +15 | 28 |
| 7 | Мехелен | 17 | -1 | 25 |
| 8 | Кортрийк | 16 | +1 | 24 |
| 9 | Генк | 16 | -5 | 24 |
| 10 | Стандарт Лиеж | 16 | +11 | 22 |
| 11 | Ойпен | 17 | -13 | 16 |
| 12 | Локерен | 16 | -8 | 15 |
| 13 | СК Беверен | 16 | -12 | 14 |
| 14 | Роял Ексел Мускрон | 16 | -18 | 11 |
| 15 | Сент Трюиден | 16 | -10 | 10 |
| 16 | Вестерло | 16 | -21 | 10 |
Хронология в първенството
| Сент Трюиден | |
| Роял Ексел Мускрон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сент Трюиден | Сент Трюиден | Роял Ексел Мускрон | Роял Ексел Мускрон | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Зулте Варегем | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 5 | ||||
| 2 | Остенде | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Клуб Брюж | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | ||||
| 4 | КАА Гент | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 5 | Шарлероа | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Андерлехт | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 7 - 0 | 7 - 0 | ||
| 7 | Мехелен | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 8 | Кортрийк | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 9 | Генк | 1 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 10 | Стандарт Лиеж | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 11 | Ойпен | 4 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||||
| 12 | Локерен | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | СК Беверен | 4 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 14 | Роял Ексел Мускрон | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 15 | Сент Трюиден | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 16 | Вестерло | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
Класиране в шампионата
| Сент Трюиден | Роял Ексел Мускрон | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 10 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 8 |
| Точки | 9 | 7 |
Форма в шампионата
| Сент Трюиден | Роял Ексел Мускрон | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
4 10 |
3
2 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 3 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| Сент Трюиден | Роял Ексел Мускрон | |
|
Вкарани
Получени |
16
26 |
16
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
10 |
10
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.12.2016 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
