Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
20:15
Сент Трюиден
Зулте Варегем
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.80 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сент Трюиден, а гостите от Варегем.
Разстоянието между двата града е 123.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стайен,
който има капацитет от
11 337 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стайен.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сент Трюиден - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛК Група |
Сент Трюиден |
1 - 1 |
Бран Берген |
1.67 |
4.10 |
4.35 |
| 01.11.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
1 - 2 |
Оуд Хеверле Льовен |
1.66 |
4.00 |
4.55 |
| 25.10.2026 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
3 - 2 |
Сент Трюиден |
1.33 |
5.53 |
6.90 |
| 22.10.2026 |
ЛК Група |
Мидтиланд |
0 - 1 |
Сент Трюиден |
1.66 |
3.96 |
4.63 |
| 18.10.2026 |
Купа на Белгия |
Сент Трюиден |
4 - 1 |
Ломел |
1.45 |
4.27 |
5.62 |
| 15.10.2026 |
ЛК Група |
Сент Трюиден |
2 - 0 |
Иберия 1999 |
1.24 |
5.91 |
10.56 |
| 11.10.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
4 - 3 |
Сент Трюиден |
3.13 |
3.54 |
2.12 |
| 20.09.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
0 - 2 |
Вестерло |
1.69 |
4.08 |
4.24 |
| 12.09.2026 |
Про Лига |
СК Беверен |
2 - 0 |
Сент Трюиден |
2.91 |
3.53 |
2.23 |
| 05.09.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
4 - 0 |
РААЛ Лувиер |
1.53 |
4.13 |
5.50 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Зулте Варегем - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
2 - 4 |
Клуб Брюж |
6.64 |
4.99 |
1.38 |
| 24.10.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
3 - 0 |
Зулте Варегем |
2.96 |
3.32 |
2.28 |
| 17.10.2026 |
Купа на Белгия |
Зулте Варегем |
3 - 0 |
Серен |
1.36 |
4.71 |
6.38 |
| 10.10.2026 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 2 |
КАА Гент |
2.73 |
3.25 |
2.49 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Лил |
2 - 1 |
Зулте Варегем |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Про Лига |
Андерлехт |
3 - 0 |
Зулте Варегем |
1.73 |
3.79 |
4.25 |
| 13.09.2026 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 1 |
Шарлероа |
2.56 |
3.34 |
2.58 |
| 06.09.2026 |
Про Лига |
Кортрийк |
0 - 2 |
Зулте Варегем |
2.91 |
3.46 |
2.26 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
2 - 2 |
Зулте Варегем |
2.93 |
3.67 |
2.17 |
| 22.08.2026 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
4 - 0 |
СК Беверен |
2.03 |
3.48 |
3.36 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.02.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
3 - 2 |
Зулте Варегем |
1.70 |
3.81 |
4.55 |
| 23.08.2025 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 2 |
Сент Трюиден |
2.50 |
3.49 |
2.59 |
| 11.01.2023 |
Купа на Белгия |
Зулте Варегем |
2 - 0 |
Сент Трюиден |
3.06 |
3.19 |
2.22 |
| 27.12.2022 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
2 - 0 |
Зулте Варегем |
1.64 |
3.84 |
4.85 |
| 17.09.2022 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 3 |
Сент Трюиден |
3.00 |
3.31 |
2.32 |
| 02.04.2022 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 2 |
Сент Трюиден |
2.93 |
3.31 |
2.37 |
| 07.08.2021 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
1 - 3 |
Зулте Варегем |
2.04 |
3.46 |
3.46 |
| 13.02.2021 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
1 - 2 |
Зулте Варегем |
2.04 |
3.50 |
3.52 |
| 19.12.2020 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 2 |
Сент Трюиден |
2.58 |
3.58 |
2.56 |
| 25.07.2020 |
Приятелски срещи |
Зулте Варегем |
2 - 3 |
Сент Трюиден |
2.01 |
3.51 |
3.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Сент Трюиден имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Брюж |
10 |
9 |
0 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
27 |
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
10 |
8 |
2 |
0 |
29 |
7 |
+22 |
26 |
| 3 |
КАА Гент |
10 |
8 |
1 |
1 |
19 |
6 |
+13 |
25 |
| 4 |
Шарлероа |
10 |
8 |
0 |
2 |
21 |
12 |
+9 |
24 |
| 5 |
Андерлехт |
10 |
6 |
1 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
19 |
| 6 |
Генк |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
15 |
| 7 |
Ломел |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 8 |
Вестерло |
10 |
4 |
2 |
4 |
25 |
25 |
0 |
14 |
| 9 |
Стандарт Лиеж |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
12 |
| 10 |
Мехелен |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
12 |
| 11 |
Зулте Варегем |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
11 |
| 12 |
Роял Антверпен |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
22 |
-6 |
10 |
| 13 |
СК Беверен |
10 |
3 |
1 |
6 |
13 |
20 |
-7 |
10 |
| 14 |
Оуд Хеверле Льовен |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
9 |
| 15 |
Сент Трюиден |
10 |
2 |
2 |
6 |
18 |
21 |
-3 |
8 |
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
10 |
2 |
1 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
7 |
| 17 |
Серкъл Брюж |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
| 18 |
Кортрийк |
10 |
1 |
1 |
8 |
4 |
22 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сент Трюиден |
|
| Зулте Варегем |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сент Трюиден |
Сент Трюиден |
|
Зулте Варегем |
Зулте Варегем |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Клуб Брюж |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 4 |
|
|
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
КАА Гент |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Шарлероа |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Андерлехт |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Генк |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Ломел |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 8 |
Вестерло |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Стандарт Лиеж |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Мехелен |
|
4 - 3 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Зулте Варегем |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Роял Антверпен |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
|
| 13 |
СК Беверен |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 14 |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 15 |
Сент Трюиден |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 17 |
Серкъл Брюж |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Кортрийк |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сент Трюиден |
Зулте Варегем |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани Голове |
18 |
12 |
| Получени Голове |
21 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
1.20 |
| Средно Получени |
2.10 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
70% |
50% |
| Мачове Получил |
90% |
70% |
| Гол/Гол |
60% |
30% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
70% |
60% |
| Над 3.5 |
50% |
30% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
4 |
| Получени Голове |
8 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
0.80 |
| Средно Получени |
1.60 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
60% |
40% |
| Мачове Получил |
80% |
60% |
| Гол/Гол |
40% |
20% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.70 |
3.80 |
4.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
2.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака