Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
16:00
Сентрал Еспаньол
Дефенсор Спортинг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.00 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.33 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Мачът ще се играе в 10:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сентрал Еспаньол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.49 | 3.18 | 2.01 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 2 - 1 | Сентрал Еспаньол | 2.38 | 3.05 | 2.88 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 2.08 | 3.06 | 3.42 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Албион Монт. | 6 - 1 | Сентрал Еспаньол | 2.15 | 2.98 | 3.42 |
| 12.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 2 | Данубио Монтевидео | 3.13 | 3.01 | 2.25 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 0 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.40 | 4.12 | 7.14 |
| 31.03.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 1 | Депортиво Малд. | 3.05 | 3.06 | 2.24 |
| 24.03.2026 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 3 - 3 | Сентрал Еспаньол | 1.71 | 3.38 | 4.57 |
| 21.03.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.78 | 3.34 | 4.27 |
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 3 | Серо Ларго Мело | 2.35 | 2.94 | 3.00 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Дефенсор Спортинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 2 | Хув. де Лас Пиедрас | 2.18 | 3.17 | 3.10 |
| 05.05.2026 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 1.74 | 3.32 | 4.51 |
| 28.04.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.88 | 3.18 | 3.95 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.12 | 3.02 | 3.37 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 0 | Бостън Ривър | 1.97 | 3.12 | 3.69 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Дефенсор Спортинг | 3.19 | 2.97 | 2.23 |
| 01.04.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Албион Монт. | 2.19 | 2.98 | 3.29 |
| 26.03.2026 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 0 - 0 | Дефенсор Спортинг | 2.51 | 2.99 | 2.72 |
| 21.03.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | Насионал Монтевидео | 3.79 | 3.24 | 1.89 |
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Малд. | 1 - 0 | Дефенсор Спортинг | 2.15 | 3.12 | 3.17 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 0 | Сентрал Еспаньол | 1.93 | 3.16 | 3.81 |
| 03.10.2025 | Копа Уругвай | Дефенсор Спортинг | 2 - 0 | Сентрал Еспаньол | 1.72 | 3.29 | 4.49 |
| 21.04.2013 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.35 | 4.45 | 6.76 |
| 28.10.2012 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 5.07 | 3.46 | 1.62 |
| 07.05.2011 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 0 | Дефенсор Спортинг | 2.79 | 3.22 | 2.23 |
| 13.11.2010 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.40 | 3.98 | 6.56 |
| 20.09.2009 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 4 | Дефенсор Спортинг | 3.22 | 3.23 | 2.00 |
| 12.04.2009 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 1 | Дефенсор Спортинг | 5.13 | 3.57 | 1.55 |
| 17.05.2008 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 3 - 3 | Сентрал Еспаньол | 1.29 | 4.45 | 8.33 |
| 02.12.2007 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 2 | Дефенсор Спортинг | 3.64 | 3.34 | 1.83 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сентрал Еспаньол имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 15 | +9 | 31 | |||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 15 | +8 | 29 | |||||
| 3 | Албион Монтевидео | 15 | +10 | 28 | |||||
| 4 | Пенярол Монтевидео | 15 | +7 | 27 | |||||
| 5 | Сентрал Еспаньол | 15 | +1 | 24 | |||||
| 6 | Монтевидео Сити Торке | 15 | +6 | 23 | |||||
| 7 | Насионал Монтевидео | 15 | +5 | 22 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 15 | +2 | 21 | |||||
| 9 | Ливърпул Монтевидео | 15 | +2 | 20 | |||||
| 10 | Монтевидео Уондърърс | 15 | -5 | 20 | |||||
| 11 | Данубио Монтевидео | 15 | -4 | 18 | |||||
| 12 | Серо Ларго Мело | 15 | -3 | 17 | |||||
| 13 | Бостън Ривър | 15 | -6 | 17 | |||||
| 14 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 15 | -5 | 15 | |||||
| 15 | Прогресо Монтевидео | 15 | -11 | 10 | |||||
| 16 | Серо Монтевидео | 15 | -16 | 10 | |||||
Класиране в шампионата
| Сентрал Еспаньол | Дефенсор Спортинг | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 24 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 13 | 7 |
Форма в шампионата
| Сентрал Еспаньол | Дефенсор Спортинг | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 5 |
5
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 2 |
1
4 3 |
Голове в шампионата
| Сентрал Еспаньол | Дефенсор Спортинг | |
|
Вкарани
Получени |
23
22 |
13
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
9 |
5
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.00 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.33 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
