Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Клаусура)
вторник, 22 септември, 2026
01:30
01:30
Сентрал Еспаньол
Монтевидео Сити Торке
1 - 4
(1 - 2, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 25% за Сентрал Еспаньол
X 0% за равен
2 75% за Монтевидео Сити Торке
Общо гласували: 4
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 3.30 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.33 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.09.2026 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Сентрал Еспаньол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.41 | 2.92 | 2.91 |
| 09.09.2026 | Копа Уругвай | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 4 | Сентрал Еспаньол | 1.67 | 3.29 | 4.98 |
| 06.09.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 3.10 | 3.00 | 2.25 |
| 02.09.2026 | Копа Уругвай | Сентрал Еспаньол | 3 - 0 | Хув. де Лас Пиедрас | 2.80 | 3.05 | 2.33 |
| 29.08.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 3 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.00 | 3.19 | 3.54 |
| 22.08.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 1 | Хув. де Лас Пиедрас | 3.09 | 3.13 | 2.21 |
| 17.08.2026 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.41 | 4.02 | 7.08 |
| 08.08.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 2.37 | 2.98 | 2.94 |
| 02.08.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 0 | Ливърпул Монтевидео | 3.26 | 3.08 | 2.13 |
| 25.07.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.37 | 2.99 | 2.89 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Монтевидео Сити Торке - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Копа Судамерикана | Монтевидео Торке | 3 - 0 | Сиенсиано | 1.51 | 4.22 | 5.51 |
| 15.09.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 3 - 1 | Ливърпул Монтевидео | 3.12 | 3.27 | 2.13 |
| 11.09.2026 | Копа Судамерикана | Сиенсиано | 2 - 0 | Монтевидео Торке | 1.54 | 3.87 | 5.80 |
| 05.09.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 1 | Серо Ларго Мело | 1.56 | 3.64 | 5.36 |
| 02.09.2026 | Копа Уругвай | Монтевидео Торке | 2 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.00 | 3.08 | 3.49 |
| 29.08.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 3 | Монтевидео Торке | 3.09 | 3.11 | 2.20 |
| 27.08.2026 | Копа Уругвай | Пенярол Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Торке | 2.18 | 3.18 | 2.95 |
| 23.08.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 5 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 1.96 | 3.27 | 3.55 |
| 20.08.2026 | Копа Судамерикана | Монтевидео Торке | 2 - 1 | Тигре Виктория | 2.95 | 2.98 | 2.48 |
| 15.08.2026 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 0 - 1 | Монтевидео Торке | 2.34 | 3.17 | 2.79 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 2 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.78 | 3.34 | 4.27 |
Примера Дивисион класиране към 22.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтевидео Сити Торке | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Ливърпул Монтевидео | 7 | +8 | 14 |
| 3 | Серо Монтевидео | 7 | 0 | 13 |
| 4 | Пенярол Монтевидео | 6 | +7 | 12 |
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Расинг Клуб Монтевидео | 7 | +3 | 12 |
| 7 | Депортиво Малдонадо | 7 | +3 | 11 |
| 8 | Насионал Монтевидео | 7 | 0 | 11 |
| 9 | Монтевидео Уондърърс | 7 | -2 | 9 |
| 10 | Прогресо Монтевидео | 7 | -3 | 9 |
| 11 | Бостън Ривър | 7 | -1 | 8 |
| 12 | Серо Ларго Мело | 7 | -3 | 5 |
| 13 | Сентрал Еспаньол | 6 | -4 | 5 |
| 14 | Дефенсор Спортинг | 7 | -7 | 5 |
| 15 | Данубио Монтевидео | 7 | -6 | 4 |
| 16 | Албион Монтевидео | 7 | -9 | 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сентрал Еспаньол | |
| Монтевидео Сити Торке | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сентрал Еспаньол | Сентрал Еспаньол | Монтевидео Сити Торке | Монтевидео Сити Торке | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтевидео Сити Торке | - | - | - | ||||
| 2 | Ливърпул Монтевидео | 3 - 1 | ||||||
| 3 | Серо Монтевидео | |||||||
| 4 | Пенярол Монтевидео | 2 - 1 | ||||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Расинг Клуб Монтевидео | |||||||
| 7 | Депортиво Малдонадо | |||||||
| 8 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 9 | Монтевидео Уондърърс | 3 - 0 | 5 - 1 | |||||
| 10 | Прогресо Монтевидео | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Бостън Ривър | |||||||
| 12 | Серо Ларго Мело | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 13 | Сентрал Еспаньол | - | - | - | ||||
| 14 | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 15 | Данубио Монтевидео | |||||||
| 16 | Албион Монтевидео | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Сентрал Еспаньол | Монтевидео Сити Торке | |
| Победи | 1 | 5 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 3 | 0 |
| Вкарани Голове | 3 | 14 |
| Получени Голове | 7 | 4 |
| Средно Вкарани | 0.50 | 2.80 |
| Средно Получени | 1.17 | 0.80 |
| Мачове Вкарал | 50% | 100% |
| Мачове Получил | 67% | 80% |
| Гол/Гол | 33% | 80% |
| Над 1.5 | 50% | 80% |
| Над 2.5 | 33% | 80% |
| Над 3.5 | 0% | 60% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 2 |
| Равни | 1 | 0 |
| Загуби | 1 | 0 |
| Вкарани Голове | 2 | 4 |
| Получени Голове | 2 | 1 |
| Средно Вкарани | 0.67 | 2.00 |
| Средно Получени | 0.67 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 67% | 100% |
| Мачове Получил | 67% | 50% |
| Гол/Гол | 33% | 50% |
| Над 1.5 | 33% | 50% |
| Над 2.5 | 0% | 50% |
| Над 3.5 | 0% | 50% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 3.30 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.33 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.09.2026 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 25% за Сентрал Еспаньол
X 0% за равен
2 75% за Монтевидео Сити Торке
Общо гласували: 4