Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
16:00
Сентрал Еспаньол
Серо Ларго Мело
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.20 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2026 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монтевидео, а гостите от Мело. Разстоянието между двата града е 330.1 км. Мачът ще се играе в 10:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сентрал Еспаньол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 0 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.22 | 3.10 | 3.10 |
| 06.06.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.93 | 3.16 | 1.91 |
| 02.06.2026 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 0 - 1 | Сентрал Еспаньол | 1.52 | 3.83 | 5.63 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.61 | 2.94 | 2.67 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.80 | 3.05 | 2.42 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.49 | 3.18 | 2.01 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 2 - 1 | Сентрал Еспаньол | 2.38 | 3.05 | 2.88 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 2.08 | 3.06 | 3.42 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Албион Монт. | 6 - 1 | Сентрал Еспаньол | 2.15 | 2.98 | 3.42 |
| 12.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 2 | Данубио Монтевидео | 3.13 | 3.01 | 2.25 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Серо Ларго Мело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.75 | 2.95 | 2.53 |
| 09.06.2026 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 0 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.88 | 3.21 | 3.96 |
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Серо Монтевидео | 2.11 | 3.00 | 3.41 |
| 23.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 3 - 0 | Бостън Ривър | 2.29 | 3.09 | 2.96 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.74 | 3.29 | 4.53 |
| 12.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.55 | 3.45 | 1.70 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.50 | 3.01 | 2.72 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 20.04.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.36 | 2.98 | 2.98 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 3 | Серо Ларго Мело | 2.35 | 2.94 | 3.00 |
| 28.06.2017 | Сегунда дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.05 | 3.25 | 3.05 |
| 12.05.2013 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.28 | 3.16 | 2.80 |
| 18.11.2012 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.23 | 3.17 | 2.90 |
| 12.09.2009 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.03 | 3.20 | 3.19 |
| 28.02.2009 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.19 | 3.18 | 2.85 |
| 30.08.2008 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 1 | Серо Ларго Мело | 1.74 | 3.31 | 4.10 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сентрал Еспаньол имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 19.07.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Пенярол Монтевидео | 6 | +6 | 13 | |||||
| 2 | Серо Ларго Мело | 5 | +4 | 8 | |||||
| 3 | Сентрал Еспаньол | 5 | +1 | 8 | |||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | 5 | +1 | 7 | |||||
| 5 | Серо Монтевидео | 5 | -4 | 6 | |||||
| 6 | Ливърпул Монтевидео | 5 | -1 | 5 | |||||
| 7 | Бостън Ривър | 6 | -4 | 5 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 5 | -3 | 3 | |||||
| 1 | Монтевидео Уондърърс | 6 | +6 | 12 | |||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 6 | +6 | 11 | |||||
| 3 | Насионал Монтевидео | 6 | -1 | 10 | |||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | 5 | +1 | 9 | |||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 6 | -3 | 7 | |||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | 6 | -4 | 6 | |||||
| 7 | Албион Монтевидео | 6 | -2 | 5 | |||||
| 8 | Данубио Монтевидео | 5 | -3 | 3 | |||||
Хронология в първенството
| Сентрал Еспаньол | |
| Серо Ларго Мело | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сентрал Еспаньол | Сентрал Еспаньол | Серо Ларго Мело | Серо Ларго Мело | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пенярол Монтевидео | 0 - 1 | ||||||
| 2 | Серо Ларго Мело | - | - | - | ||||
| 3 | Сентрал Еспаньол | - | - | - | ||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Серо Монтевидео | 1 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Ливърпул Монтевидео | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Бостън Ривър | 0 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 1 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | |||||||
| 3 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | |||||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | |||||||
| 7 | Албион Монтевидео | |||||||
| 8 | Данубио Монтевидео | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Сентрал Еспаньол | Серо Ларго Мело | |
| Позиция | 3 | 2 |
| Точки | 8 | 8 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 14 |
| Точки | 4 | 1 |
Форма в шампионата
| Сентрал Еспаньол | Серо Ларго Мело | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 1 |
2
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Сентрал Еспаньол | Серо Ларго Мело | |
|
Вкарани
Получени |
4
3 |
6
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
0
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.20 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2026 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
