Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
21:00
Серен
Локерен
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.08.2026 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Серен, а гостите от Локерен. Разстоянието между двата града е 120.6 км. Мачът ще се играе на стадион Стад дю Пейре, който има капацитет от 15 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад дю Пейре. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Серен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | Приятелски срещи | Стандарт Лиеж | 2 - 1 | Серен | - | - | - |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Шарлероа | 2 - 1 | Серен | - | - | - |
| 14.07.2026 | Приятелски срещи | Серен | 0 - 0 | МВВ Маастрихт | 1.95 | 3.60 | 3.00 |
| 24.04.2026 | Приятелски срещи | Франк Боран | 4 - 2 | Серен | 2.31 | 3.25 | 2.63 |
| 17.04.2026 | Чалънджър Лига | Серен | 1 - 2 | СК Беверен | 5.48 | 4.08 | 1.48 |
| 10.04.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 1 - 1 | Серен | 1.84 | 3.49 | 3.65 |
| 05.04.2026 | Чалънджър Лига | Серен | 2 - 0 | Патро Ейсден Маас. | 3.08 | 3.20 | 2.15 |
| 20.03.2026 | Чалънджър Лига | Ойпен | 0 - 0 | Серен | 1.78 | 3.51 | 3.90 |
| 14.03.2026 | Чалънджър Лига | Серен | 2 - 2 | Генк Б | 2.42 | 3.36 | 2.50 |
| 11.03.2026 | Чалънджър Лига | Ол. Шарлероа | 2 - 4 | Серен | 2.34 | 3.25 | 2.71 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Локерен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Локерен | 2 - 3 | РААЛ Лувиер | 2.81 | 3.34 | 2.18 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Локерен | 6 - 0 | Ауденарде | 1.29 | 5.24 | 7.33 |
| 17.04.2026 | Чалънджър Лига | К. Лиерс С.К. | 1 - 1 | Локерен | 3.00 | 3.44 | 2.07 |
| 10.04.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 1 - 1 | Серен | 1.84 | 3.49 | 3.65 |
| 03.04.2026 | Чалънджър Лига | Генк Б | 2 - 2 | Локерен | 3.02 | 3.62 | 1.99 |
| 21.03.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 4 - 2 | Андерлехт Б | 1.79 | 3.73 | 3.61 |
| 15.03.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 4 - 1 | Гент Б | 2.03 | 3.46 | 3.12 |
| 12.03.2026 | Чалънджър Лига | Франк Боран | 1 - 0 | Локерен | 2.51 | 3.28 | 2.50 |
| 08.03.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 1 - 2 | СК Беверен | 4.98 | 3.88 | 1.55 |
| 21.02.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 2 - 3 | Ломел | 2.50 | 3.30 | 2.49 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Чалънджър Лига | Локерен | 1 - 1 | Серен | 1.84 | 3.49 | 3.65 |
| 08.11.2025 | Чалънджър Лига | Серен | 1 - 1 | Локерен | 2.87 | 3.34 | 2.21 |
| 18.04.2025 | Чалънджър Лига | Серен | 0 - 4 | Локерен | 4.13 | 3.80 | 1.67 |
| 20.10.2024 | Чалънджър Лига | Локерен | 0 - 1 | Серен | 1.85 | 3.42 | 3.78 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Серен имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 3.20 | 2.63 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.08.2026 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра