Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
09:00
Серезо Осака
Кавазаки Фронтале
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Кавазаки Фронтале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.65 |
3.50 |
2.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Осака, а гостите от Кавазаки.
Разстоянието между двата града е 394.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кинто,
който има капацитет от
20 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Кинто.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серезо Осака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Гайнаре Тотори |
2 - 3 |
Серезо Осака |
6.82 |
4.50 |
1.36 |
| 10.10.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.22 |
3.51 |
2.92 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Серезо Осака |
2 - 0 |
Кагошима Юнайтед |
1.54 |
3.89 |
5.06 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Фуджиеда МИФК |
1 - 2 |
Серезо Осака |
4.85 |
3.83 |
1.57 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
1 - 1 |
Серезо Осака |
3.44 |
3.52 |
1.98 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
Санфрече Хирошима |
6 - 1 |
Серезо Осака |
1.57 |
4.23 |
4.83 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
0 - 0 |
Токио Верди |
1.79 |
3.46 |
4.29 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 0 |
Кашива Рейсол |
3.09 |
3.43 |
2.14 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Висел Кобе |
1 - 0 |
Серезо Осака |
2.03 |
3.32 |
3.49 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Серезо Осака |
3 - 1 |
Гифу |
1.36 |
4.59 |
6.67 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Джубило Ивата |
0 - 4 |
Кавазаки Фронтале |
4.10 |
3.72 |
1.70 |
| 11.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 2 |
Нагоя Грампус |
1.77 |
3.91 |
3.87 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Кавазаки Фронтале |
2 - 0 |
Тегеваджаро М. |
1.74 |
3.60 |
4.00 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Роасо Кумамото |
0 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
7.49 |
4.95 |
1.30 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
3 - 3 |
Кашима Антлърс |
2.58 |
3.54 |
2.43 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
Мито Холихок |
0 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
3.29 |
3.63 |
2.00 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
3 - 1 |
Шимизу Ес-Пулс |
1.83 |
3.68 |
3.81 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Мачида Зелвия |
2 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
1.90 |
3.50 |
3.74 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
4 - 2 |
Джеф Юнайтед Чиба |
1.50 |
4.28 |
5.60 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Кавазаки Фронтале |
3 - 1 |
Точиги СК |
1.20 |
5.70 |
10.45 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.10.2025 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 0 |
Кавазаки Фронтале |
2.54 |
3.68 |
2.41 |
| 18.05.2025 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
2 - 0 |
Серезо Осака |
1.80 |
3.76 |
3.88 |
| 14.07.2024 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 1 |
Серезо Осака |
2.12 |
3.45 |
3.11 |
| 13.04.2024 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
1 - 0 |
Кавазаки Фронтале |
2.62 |
3.19 |
2.58 |
| 02.09.2023 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
3 - 0 |
Кавазаки Фронтале |
2.57 |
3.37 |
2.55 |
| 18.03.2023 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
0 - 0 |
Серезо Осака |
1.91 |
3.44 |
3.78 |
| 10.08.2022 |
Купа на Лигата |
Кавазаки Фронтале |
2 - 2 |
Серезо Осака |
1.92 |
3.38 |
3.62 |
| 03.08.2022 |
Купа на Лигата |
Серезо Осака |
1 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
2.93 |
3.22 |
2.27 |
| 02.07.2022 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 1 |
Кавазаки Фронтале |
3.33 |
3.25 |
2.12 |
| 02.04.2022 |
Джей1 Лига |
Кавазаки Фронтале |
1 - 4 |
Серезо Осака |
1.71 |
3.66 |
4.57 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Серезо Осака имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кашива Рейсол |
9 |
7 |
0 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
21 |
| 2 |
Санфрече Хирошима |
9 |
6 |
2 |
1 |
22 |
6 |
+16 |
20 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
9 |
6 |
2 |
1 |
22 |
10 |
+12 |
20 |
| 4 |
Токио |
9 |
6 |
2 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
20 |
| 5 |
Висел Кобе |
9 |
6 |
1 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
19 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
9 |
5 |
1 |
3 |
19 |
16 |
+3 |
16 |
| 7 |
Йокохама Ф-Маринос |
9 |
4 |
3 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
15 |
| 8 |
Кавазаки Фронтале |
9 |
3 |
4 |
2 |
17 |
14 |
+3 |
13 |
| 9 |
Фагиано Окаяма |
9 |
4 |
1 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
9 |
4 |
1 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
13 |
| 11 |
Урава Ред Даймъндс |
9 |
4 |
0 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 12 |
Серезо Осака |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
12 |
| 13 |
Мито Холихок |
9 |
2 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
9 |
| 14 |
В-Варен Нагазаки |
9 |
2 |
3 |
4 |
11 |
16 |
-5 |
9 |
| 15 |
Нагоя Грампус |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
9 |
| 16 |
Киото Санга |
9 |
2 |
2 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
8 |
| 17 |
Ависпа Фукуока |
9 |
2 |
1 |
6 |
11 |
13 |
-2 |
7 |
| 18 |
Гамба Осака |
9 |
1 |
3 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
6 |
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
9 |
1 |
2 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
5 |
| 20 |
Токио Верди |
9 |
0 |
4 |
5 |
4 |
14 |
-10 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Серезо Осака |
|
| Кавазаки Фронтале |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Серезо Осака |
Серезо Осака |
|
Кавазаки Фронтале |
Кавазаки Фронтале |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кашива Рейсол |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 2 |
Санфрече Хирошима |
|
6 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Мачида Зелвия |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Токио |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Висел Кобе |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Кашима Антлърс |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 7 |
Йокохама Ф-Маринос |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 8 |
Кавазаки Фронтале |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Фагиано Окаяма |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 11 |
Урава Ред Даймъндс |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Серезо Осака |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Мито Холихок |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
В-Варен Нагазаки |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Нагоя Грампус |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 16 |
Киото Санга |
|
|
|
|
2 - 2 |
|
|
| 17 |
Ависпа Фукуока |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 18 |
Гамба Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
|
|
|
4 - 2 |
|
|
| 20 |
Токио Верди |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Серезо Осака |
Кавазаки Фронтале |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
7 |
17 |
| Получени Голове |
12 |
14 |
| Средно Вкарани |
0.78 |
1.89 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.56 |
| Мачове Вкарал |
56% |
100% |
| Мачове Получил |
56% |
89% |
| Гол/Гол |
33% |
89% |
| Над 1.5 |
56% |
89% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
11% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
4 |
| Получени Голове |
1 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.20 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
60% |
100% |
| Мачове Получил |
20% |
75% |
| Гол/Гол |
20% |
75% |
| Над 1.5 |
40% |
75% |
| Над 2.5 |
20% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.65 |
3.50 |
2.30 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.29 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Кавазаки Фронтале
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака