Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.65 |
3.61 |
2.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
1.25 |
1.43 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.54 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.26 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.43 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.41 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Брюж, а гостите от Гент.
Разстоянието между двата града е 38.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ян Брейдел,
който има капацитет от
29 042 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ян Брейдел.
Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серкъл Брюж - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
0 - 1 |
Ломел |
1.53 |
4.36 |
5.19 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Клуб Брюж |
1 - 0 |
Серкъл Брюж |
1.26 |
5.91 |
8.92 |
| 14.08.2026 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
3 - 3 |
Сент Трюиден |
2.29 |
3.52 |
2.83 |
| 08.08.2026 |
Про Лига |
Стандарт Лиеж |
2 - 2 |
Серкъл Брюж |
2.37 |
3.33 |
2.81 |
| 31.07.2026 |
Приятелски срещи |
Монако |
2 - 2 |
Серкъл Брюж |
1.49 |
4.59 |
4.88 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Реймс |
3 - 0 |
Серкъл Брюж |
- |
- |
- |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Цволе |
3 - 2 |
Серкъл Брюж |
- |
- |
- |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Серкъл Брюж |
1 - 1 |
Ломел |
1.99 |
3.56 |
3.03 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
РААЛ Лувиер |
4 - 1 |
Серкъл Брюж |
2.81 |
3.58 |
2.26 |
| 01.05.2026 |
Група за Изпадане |
Серкъл Брюж |
2 - 3 |
Зулте Варегем |
1.89 |
3.77 |
3.52 |
Общо 4 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
КАА Гент - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 1 |
Клуб Брюж |
4.49 |
3.95 |
1.67 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 3 |
КАА Гент |
2.71 |
3.12 |
2.54 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
0 - 0 |
Хибърниън |
1.55 |
3.84 |
5.70 |
| 16.08.2026 |
Про Лига |
РААЛ Лувиер |
1 - 2 |
КАА Гент |
2.91 |
3.30 |
2.33 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
1 - 1 |
ИФК Гьотеборг |
1.48 |
4.23 |
5.87 |
| 09.08.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
2 - 0 |
Мехелен |
1.95 |
3.49 |
3.56 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
ИФК Гьотеборг |
0 - 1 |
КАА Гент |
2.92 |
3.33 |
2.27 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
0 - 0 |
ЛНЗ Черкаси |
1.53 |
3.72 |
6.17 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
ЛНЗ Черкаси |
0 - 0 |
КАА Гент |
3.84 |
3.22 |
1.93 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Кривбас Кривой Рог |
2 - 1 |
КАА Гент |
- |
- |
- |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.02.2026 |
Про Лига |
КАА Гент |
0 - 1 |
Серкъл Брюж |
2.22 |
3.47 |
2.96 |
| 03.12.2025 |
Купа на Белгия |
Серкъл Брюж |
1 - 3 |
КАА Гент |
2.05 |
3.46 |
3.09 |
| 28.09.2025 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
2 - 4 |
КАА Гент |
2.18 |
3.57 |
3.00 |
| 15.12.2024 |
Про Лига |
КАА Гент |
1 - 1 |
Серкъл Брюж |
1.95 |
3.66 |
3.49 |
| 26.09.2024 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
2 - 1 |
КАА Гент |
3.14 |
3.51 |
2.12 |
| 11.02.2024 |
Про Лига |
КАА Гент |
1 - 2 |
Серкъл Брюж |
2.23 |
3.59 |
2.87 |
| 22.10.2023 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
2 - 0 |
КАА Гент |
2.58 |
3.55 |
2.48 |
| 20.05.2023 |
Група Европа |
КАА Гент |
2 - 2 |
Серкъл Брюж |
1.65 |
3.89 |
4.75 |
| 13.05.2023 |
Група Европа |
Серкъл Брюж |
0 - 4 |
КАА Гент |
2.69 |
3.41 |
2.43 |
| 29.01.2023 |
Про Лига |
Серкъл Брюж |
3 - 2 |
КАА Гент |
3.08 |
3.26 |
2.26 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Серкъл Брюж имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Про Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шарлероа |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
12 |
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
1 |
+10 |
10 |
| 3 |
Клуб Брюж |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 4 |
КАА Гент |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 5 |
Зулте Варегем |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
8 |
| 6 |
Стандарт Лиеж |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 7 |
Генк |
4 |
2 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
7 |
| 8 |
Ломел |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 9 |
Роял Антверпен |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 10 |
Сент Трюиден |
4 |
1 |
2 |
1 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 11 |
Андерлехт |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 12 |
СК Беверен |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 13 |
Серкъл Брюж |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 14 |
Мехелен |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 16 |
Вестерло |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 18 |
Кортрийк |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Серкъл Брюж |
|
| КАА Гент |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Серкъл Брюж |
Серкъл Брюж |
|
КАА Гент |
КАА Гент |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шарлероа |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Клуб Брюж |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 4 |
КАА Гент |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Зулте Варегем |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Стандарт Лиеж |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Генк |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Ломел |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Роял Антверпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Сент Трюиден |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
|
|
| 11 |
Андерлехт |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
СК Беверен |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Серкъл Брюж |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Мехелен |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
РААЛ Ла Лувиер |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Вестерло |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Оуд Хеверле Льовен |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Кортрийк |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Серкъл Брюж |
КАА Гент |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.75 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
2 |
| Получени Голове |
4 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.65 |
3.61 |
2.34 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
1.25 |
1.43 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.97 |
1.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.54 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.26 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.43 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.49 |
2.41 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака