Белгия - Чалънджър Про Лига (2016 - Втора Фаза)
21:30
Серкъл Брюж
Рьозеларе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.50 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Брюж, а гостите от Рьозеларе. Разстоянието между двата града е 30.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ян Брейдел, който има капацитет от 29 042 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ян Брейдел. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серкъл Брюж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2017 | Чалънджър Лига | Лиерс | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 1.84 | 3.45 | 3.83 |
| 15.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Роял Антверпен | 2.89 | 3.32 | 2.22 |
| 07.01.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Тубиз | 2.26 | 3.17 | 2.95 |
| 17.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 3 - 1 | Серкъл Брюж | 2.01 | 3.26 | 3.43 |
| 10.12.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Лиерс | 2.35 | 3.20 | 2.76 |
| 03.12.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | Серкъл Брюж | 2.35 | 3.17 | 2.79 |
| 27.11.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 0 | Серкъл Брюж | 2.17 | 3.23 | 3.07 |
| 20.11.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 1 - 0 | Ломел | 1.75 | 3.50 | 4.12 |
| 13.11.2016 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 0 - 0 | Серкъл Брюж | 1.70 | 3.47 | 4.49 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Тубиз | 4 - 1 | Серкъл Брюж | 2.27 | 3.29 | 2.84 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Рьозеларе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2017 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 0 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 1.76 | 3.50 | 4.04 |
| 13.01.2017 | Чалънджър Лига | Ломел | 1 - 1 | Рьозеларе | 2.97 | 3.28 | 2.19 |
| 06.01.2017 | Чалънджър Лига | Роял Антверпен | 1 - 0 | Рьозеларе | 2.12 | 3.28 | 3.10 |
| 17.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 3 - 1 | Серкъл Брюж | 2.01 | 3.26 | 3.43 |
| 10.12.2016 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 2 | Рьозеларе | 2.45 | 3.15 | 2.68 |
| 04.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Ломел | 1.72 | 3.56 | 4.31 |
| 25.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Лиерс | 2.43 | 3.18 | 2.71 |
| 19.11.2016 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 0 | Рьозеларе | 2.73 | 3.17 | 2.41 |
| 12.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 1 | Тубиз | 1.92 | 3.39 | 3.53 |
| 06.11.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Роял Антверпен | 2.44 | 3.19 | 2.67 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 3 - 1 | Серкъл Брюж | 2.01 | 3.26 | 3.43 |
| 28.10.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 0 - 3 | Рьозеларе | 2.29 | 3.32 | 2.74 |
| 18.09.2016 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 2 - 1 | Серкъл Брюж | 2.42 | 3.28 | 2.63 |
| 14.02.2016 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 2 - 1 | Рьозеларе | 1.99 | 3.41 | 3.18 |
| 04.10.2015 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 3.27 | 3.31 | 2.00 |
| 12.07.2014 | Приятелски срещи | Серкъл Брюж | 3 - 0 | Рьозеларе | 1.80 | 3.67 | 3.47 |
| 14.07.2013 | Приятелски срещи | Серкъл Брюж | 0 - 1 | Рьозеларе | 1.56 | 3.82 | 4.80 |
| 12.07.2012 | Приятелски срещи | Серкъл Брюж | 1 - 0 | Рьозеларе | 1.85 | 3.65 | 3.60 |
| 26.03.2010 | Купа на Белгия | Рьозеларе | 3 - 1 | Серкъл Брюж | 2.75 | 3.20 | 2.25 |
| 17.03.2010 | Купа на Белгия | Серкъл Брюж | 3 - 0 | Рьозеларе | 1.50 | 3.75 | 5.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Серкъл Брюж имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 28.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лиерс | 10 | +9 | 19 |
| 2 | Роял Антверпен | 9 | +8 | 19 |
| 3 | Рьозеларе | 9 | +3 | 15 |
| 4 | Тубиз | 9 | +2 | 14 |
| 5 | Серкъл Брюж | 9 | -2 | 11 |
| 6 | Унион Сент Жилоаз | 9 | -2 | 9 |
| 7 | Оуд Хеверле Льовен | 10 | -7 | 9 |
| 8 | Ломел | 9 | -11 | 3 |
Хронология в първенството
| Серкъл Брюж | |
| Рьозеларе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Серкъл Брюж | Серкъл Брюж | Рьозеларе | Рьозеларе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Лиерс | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Роял Антверпен | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Рьозеларе | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Тубиз | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Серкъл Брюж | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 6 | Унион Сент Жилоаз | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 8 | Ломел | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Серкъл Брюж | Рьозеларе | |
| Позиция | 5 | 3 |
| Точки | 11 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 6 | 5 |
Форма в шампионата
| Серкъл Брюж | Рьозеларе | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 4 |
4
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 2 |
1
2 1 |
Голове в шампионата
| Серкъл Брюж | Рьозеларе | |
|
Вкарани
Получени |
7
9 |
11
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
3 |
3
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.50 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
