Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
01:00
Серо Ларго Мело
Дефенсор Спортинг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мело, а гостите от Монтевидео. Разстоянието между двата града е 330.1 км. Мачът ще се играе на стадион Архитект Антонио Убили, който има капацитет от 9 000 места. Снимки от Google карта стадион Архитект Антонио Убили. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серо Ларго Мело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2026 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 0 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.88 | 3.21 | 3.96 |
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Серо Монтевидео | 2.11 | 3.00 | 3.41 |
| 23.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 3 - 0 | Бостън Ривър | 2.29 | 3.09 | 2.96 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.74 | 3.29 | 4.53 |
| 12.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.55 | 3.45 | 1.70 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.50 | 3.01 | 2.72 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 20.04.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.36 | 2.98 | 2.98 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Албион Монт. | 2 - 2 | Серо Ларго Мело | 2.09 | 3.01 | 3.49 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Дефенсор Спортинг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.06.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Бостън Ривър | 1.95 | 3.22 | 3.68 |
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 0 | Дефенсор Спортинг | 1.90 | 3.18 | 3.90 |
| 25.05.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 2 | Пенярол Монтевидео | 3.12 | 3.09 | 2.21 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.80 | 3.05 | 2.42 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 2 | Хув. де Лас Пиедрас | 2.18 | 3.17 | 3.10 |
| 05.05.2026 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 1.74 | 3.32 | 4.51 |
| 28.04.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 0 | Прогресо Монтевидео | 1.88 | 3.18 | 3.95 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.12 | 3.02 | 3.37 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 0 | Бостън Ривър | 1.97 | 3.12 | 3.69 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Дефенсор Спортинг | 3.19 | 2.97 | 2.23 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.04 | 3.03 | 3.55 |
| 14.09.2025 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 0 | Дефенсор Спортинг | 2.80 | 2.90 | 2.54 |
| 25.05.2025 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 3 - 2 | Серо Ларго Мело | 1.87 | 3.18 | 3.98 |
| 23.03.2025 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.01 | 3.16 | 3.48 |
| 27.11.2024 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 3 - 0 | Дефенсор Спортинг | 2.95 | 2.97 | 2.38 |
| 26.05.2024 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 3 | Дефенсор Спортинг | 3.26 | 3.18 | 2.14 |
| 22.10.2023 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.71 | 3.48 | 4.57 |
| 19.03.2023 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 3 | Дефенсор Спортинг | 2.76 | 2.98 | 2.50 |
| 25.01.2023 | Приятелски срещи | Дефенсор Спортинг | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | - | - | - |
| 16.09.2022 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 1.77 | 3.36 | 4.24 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Серо Ларго Мело имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Примера Дивисион класиране към 14.07.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Пенярол Монтевидео | 5 | +3 | 10 | |||||
| 2 | Сентрал Еспаньол | 5 | +1 | 8 | |||||
| 3 | Серо Ларго Мело | 4 | +4 | 7 | |||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | 5 | +1 | 7 | |||||
| 5 | Серо Монтевидео | 5 | -4 | 6 | |||||
| 6 | Бостън Ривър | 5 | -1 | 5 | |||||
| 7 | Ливърпул Монтевидео | 5 | -1 | 5 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 4 | -3 | 2 | |||||
| 1 | Депортиво Малдонадо | 5 | +7 | 11 | |||||
| 2 | Насионал Монтевидео | 5 | 0 | 10 | |||||
| 3 | Монтевидео Уондърърс | 5 | +5 | 9 | |||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | 5 | +1 | 9 | |||||
| 5 | Албион Монтевидео | 5 | -1 | 5 | |||||
| 6 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 5 | -4 | 4 | |||||
| 7 | Данубио Монтевидео | 5 | -3 | 3 | |||||
| 8 | Прогресо Монтевидео | 5 | -5 | 3 | |||||
Хронология в първенството
| Серо Ларго Мело | |
| Дефенсор Спортинг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Серо Ларго Мело | Серо Ларго Мело | Дефенсор Спортинг | Дефенсор Спортинг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пенярол Монтевидео | 0 - 2 | ||||||
| 2 | Сентрал Еспаньол | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 3 | Серо Ларго Мело | - | - | - | ||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Серо Монтевидео | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 6 | Бостън Ривър | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Ливърпул Монтевидео | 0 - 0 | ||||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | - | - | - | ||||
| 1 | Депортиво Малдонадо | |||||||
| 2 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 3 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
| 5 | Албион Монтевидео | |||||||
| 6 | Хувентуд де Лас Пиедрас | |||||||
| 7 | Данубио Монтевидео | |||||||
| 8 | Прогресо Монтевидео | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Серо Ларго Мело | Дефенсор Спортинг | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 7 | 2 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 13 |
| Точки | 6 | 1 |
Форма в шампионата
| Серо Ларго Мело | Дефенсор Спортинг | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 1 |
0
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Серо Ларго Мело | Дефенсор Спортинг | |
|
Вкарани
Получени |
5
1 |
2
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
0 |
1
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.00 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.33 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.07.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
