Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
01:30
Серо Ларго Мело
Серо Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.20 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.05.2026 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мело, а гостите от Монтевидео. Разстоянието между двата града е 330.1 км. Мачът ще се играе на стадион Архитект Антонио Убили, който има капацитет от 9 000 места. Снимки от Google карта стадион Архитект Антонио Убили. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серо Ларго Мело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 3 - 0 | Бостън Ривър | 2.29 | 3.09 | 2.96 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.74 | 3.29 | 4.53 |
| 12.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.55 | 3.45 | 1.70 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.50 | 3.01 | 2.72 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 20.04.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.36 | 2.98 | 2.98 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Албион Монт. | 2 - 2 | Серо Ларго Мело | 2.09 | 3.01 | 3.49 |
| 31.03.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Данубио Монтевидео | 2.82 | 3.00 | 2.43 |
| 25.03.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.43 | 4.00 | 6.66 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.61 | 2.94 | 2.67 |
| 16.05.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 4 - 1 | Серо Монтевидео | 2.05 | 3.09 | 3.50 |
| 11.05.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 4 - 0 | Серо Монтевидео | 1.35 | 4.51 | 7.48 |
| 02.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Депортиво Малд. | 3.59 | 3.09 | 2.01 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 2.08 | 3.06 | 3.42 |
| 19.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Торке | 3.54 | 3.05 | 2.06 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
| 05.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Дефенсор Спортинг | 3.19 | 2.97 | 2.23 |
| 28.03.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 3 - 0 | Серо Монтевидео | 2.05 | 2.99 | 3.61 |
| 25.03.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Хув. де Лас Пиедрас | 2.83 | 2.92 | 2.48 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
| 07.09.2025 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.82 | 2.89 | 2.57 |
| 19.06.2025 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.79 | 2.90 | 2.56 |
| 18.03.2025 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 2.03 | 3.05 | 3.56 |
| 28.09.2024 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 2.08 | 2.95 | 3.63 |
| 14.07.2024 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.44 | 2.98 | 2.83 |
| 24.03.2024 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Серо Ларго Мело | 2.67 | 2.91 | 2.69 |
| 30.11.2023 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 2.15 | 3.11 | 3.25 |
| 02.07.2023 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.11 | 3.07 | 3.37 |
| 29.04.2023 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 0 | Серо Ларго Мело | 2.56 | 2.92 | 2.74 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Серо Ларго Мело имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 30.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Пенярол Монтевидео | 2 | +3 | 6 | |||||
| 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2 | +1 | 4 | |||||
| 3 | Серо Ларго Мело | 2 | +2 | 3 | |||||
| 4 | Бостън Ривър | 2 | 0 | 3 | |||||
| 5 | Сентрал Еспаньол | 2 | 0 | 3 | |||||
| 6 | Серо Монтевидео | 2 | -2 | 3 | |||||
| 7 | Ливърпул Монтевидео | 2 | -1 | 1 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 2 | -3 | 0 | |||||
| 1 | Насионал Монтевидео | 2 | +2 | 6 | |||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 2 | +2 | 4 | |||||
| 3 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 1 | +2 | 3 | |||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | 2 | 0 | 3 | |||||
| 5 | Монтевидео Уондърърс | 2 | 0 | 2 | |||||
| 6 | Албион Монтевидео | 2 | -1 | 1 | |||||
| 7 | Данубио Монтевидео | 1 | -2 | 0 | |||||
| 8 | Прогресо Монтевидео | 2 | -3 | 0 | |||||
Хронология в първенството
| Серо Ларго Мело | |
| Серо Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Серо Ларго Мело | Серо Ларго Мело | Серо Монтевидео | Серо Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пенярол Монтевидео | |||||||
| 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | ||||||
| 3 | Серо Ларго Мело | - | - | - | ||||
| 4 | Бостън Ривър | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 5 | Сентрал Еспаньол | 1 - 0 | ||||||
| 6 | Серо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 7 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | |||||||
| 1 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | |||||||
| 3 | Хувентуд де Лас Пиедрас | |||||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
| 5 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 6 | Албион Монтевидео | |||||||
| 7 | Данубио Монтевидео | |||||||
| 8 | Прогресо Монтевидео | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Серо Ларго Мело | Серо Монтевидео | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 3 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 14 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Серо Ларго Мело | Серо Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
1
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Серо Ларго Мело | Серо Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
3
1 |
2
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
0 |
1
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.20 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 1.33 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.05.2026 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
