Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
22:00
Серо Монтевидео
Ел Танкуе Сислей
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 17.8 км. Мачът ще се играе на стадион Луис Троколи, който има капацитет от 27 000 места. Снимки от Google карта стадион Луис Троколи. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 2.49 | 3.02 | 2.73 |
| 04.02.2018 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Ливърпул Монтевидео | 2.26 | 3.17 | 2.89 |
| 02.12.2017 | Примера Дивисион | Рампла Хуниорс | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.29 | 3.30 | 2.72 |
| 25.11.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 4 | Пенярол Монтевидео | 4.76 | 3.79 | 1.59 |
| 22.11.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.40 | 3.19 | 2.69 |
| 18.11.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 2 | Ривър Плейт Монтевидео | 2.25 | 3.25 | 2.88 |
| 16.11.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 1.51 | 3.92 | 5.49 |
| 11.11.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Пласа Колония | 1.93 | 3.31 | 3.56 |
| 08.11.2017 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 2 - 3 | Серо Монтевидео | 2.27 | 3.19 | 2.86 |
| 05.11.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 2 | Данубио Монтевидео | 2.40 | 3.21 | 2.66 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ел Танкуе Сислей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 0 - 0 | Ливърпул Монтевидео *** | - | - | - |
| 03.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Ел Танкуе Сислей *** | 1.84 | 3.36 | 3.73 |
| 18.12.2017 | Финална Фаза | Суд Америка Монтевидео | 1 - 1 | Ел Танкуе Сислей | - | - | - |
| 13.12.2017 | Финална Фаза | Суд Америка Монтевидео | 1 - 0 | Ел Танкуе Сислей | 1.87 | 3.41 | 3.64 |
| 09.12.2017 | Финална Фаза | Ел Танкуе Сислей | 3 - 2 | Суд Америка Монтевидео | 2.84 | 3.08 | 2.36 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Ривър Плейт Монтевидео | 1 - 0 | Ел Танкуе Сислей | 1.77 | 3.52 | 3.87 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 1 - 1 | Пласа Колония | 1.60 | 3.66 | 4.95 |
| 23.11.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 2 - 2 | Ел Танкуе Сислей | 1.64 | 3.74 | 4.52 |
| 18.11.2017 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 2 - 2 | Хув. де Лас Пиедрас | 2.49 | 3.20 | 2.60 |
| 15.11.2017 | Примера Дивисион | Суд Америка Монтевидео | 1 - 1 | Ел Танкуе Сислей | 2.23 | 3.33 | 2.85 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2017 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 2.73 | 3.17 | 2.34 |
| 19.02.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 4 - 3 | Ел Танкуе Сислей | 1.78 | 3.39 | 3.93 |
| 08.05.2016 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 0 | Ел Танкуе Сислей | 1.72 | 3.52 | 4.05 |
| 01.11.2015 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 2 - 3 | Серо Монтевидео | 2.66 | 3.11 | 2.42 |
| 05.04.2015 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 1 - 2 | Серо Монтевидео | 2.16 | 3.24 | 2.91 |
| 27.09.2014 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 0 | Ел Танкуе Сислей | 2.65 | 3.24 | 2.35 |
| 13.04.2014 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 3 | Ел Танкуе Сислей | 2.25 | 3.35 | 2.80 |
| 10.11.2013 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 2 - 3 | Серо Монтевидео | 2.01 | 3.23 | 3.29 |
| 27.04.2013 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 2 | Ел Танкуе Сислей | 2.33 | 3.14 | 2.80 |
| 04.11.2012 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 2.11 | 3.26 | 3.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Серо Монтевидео имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 17.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Монтевидео | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Пенярол Монтевидео | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Монтевидео Уондърърс | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Ливърпул Монтевидео | 2 | 0 | 6 |
| 5 | Прогресо Монтевидео | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Феникс Монтевидео | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Данубио Монтевидео | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Дефенсор Спортинг | 2 | +2 | 3 |
| 9 | Атенас Сан Карлос | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Серо Монтевидео | 2 | 0 | 2 |
| 11 | Ривър Плейт Монтевидео | 2 | -3 | 1 |
| 12 | Ел Танкуе Сислей | 2 | 0 | 0 |
| 13 | Бостън Ривър | 2 | -2 | 0 |
| 14 | Расинг Клуб Монтевидео | 2 | -3 | 0 |
| 15 | Монтевидео Сити Торке | 2 | -5 | 0 |
| 16 | Рампла Хуниорс | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Серо Монтевидео | |
| Ел Танкуе Сислей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Серо Монтевидео | Серо Монтевидео | Ел Танкуе Сислей | Ел Танкуе Сислей | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 2 | Пенярол Монтевидео | |||||||
| 3 | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0* | 0 - 0* | |||||
| 4 | Ливърпул Монтевидео | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0* | ||||
| 5 | Прогресо Монтевидео | |||||||
| 6 | Феникс Монтевидео | 0 - 0 | ||||||
| 7 | Данубио Монтевидео | |||||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | |||||||
| 9 | Атенас Сан Карлос | |||||||
| 10 | Серо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 11 | Ривър Плейт Монтевидео | |||||||
| 12 | Ел Танкуе Сислей | - | - | - | ||||
| 13 | Бостън Ривър | |||||||
| 14 | Расинг Клуб Монтевидео | |||||||
| 15 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
| 16 | Рампла Хуниорс | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Серо Монтевидео | Ел Танкуе Сислей | |
| Позиция | 10 | 12 |
| Точки | 2 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 9 |
| Точки | 1 | 0 |
Форма в шампионата
| Серо Монтевидео | Ел Танкуе Сислей | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 0 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Серо Монтевидео | Ел Танкуе Сислей | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
0 |
