Уругвай - Примера Дивисион (2017 - Апертура)
22:00
Серо Монтевидео
Насионал Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.30 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.34 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 8.7 км. Мачът ще се играе на стадион Луис Троколи, който има капацитет от 27 000 места. Снимки от Google карта стадион Луис Троколи. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Примера Дивисион | Пласа Колония | 2 - 2 | Серо Монтевидео | 2.76 | 3.17 | 2.35 |
| 02.04.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 2 | Монтевидео Уондърърс | 2.35 | 3.18 | 2.77 |
| 26.03.2017 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.14 | 3.22 | 3.07 |
| 18.03.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 0 | Бостън Ривър | 2.35 | 3.20 | 2.74 |
| 12.03.2017 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.73 | 3.19 | 2.32 |
| 04.03.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 1 | Ливърпул Монтевидео | 2.07 | 3.24 | 3.21 |
| 25.02.2017 | Примера Дивисион | Суд Америка Монтевидео | 0 - 6 | Серо Монтевидео | 3.03 | 3.18 | 2.15 |
| 19.02.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 4 - 3 | Ел Танкуе Сислей | 1.78 | 3.39 | 3.93 |
| 11.02.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.08 | 3.17 | 3.29 |
| 08.02.2017 | Копа Либ. Квал. | Унион Еспаньола | 2 - 0 | Серо Монтевидео | 1.75 | 3.49 | 4.36 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Насионал Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 1.69 | 3.50 | 4.48 |
| 06.04.2017 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Насионал Монтевидео | 2.44 | 3.21 | 2.63 |
| 02.04.2017 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 3 - 1 | Насионал Монтевидео | 5.02 | 3.59 | 1.58 |
| 29.03.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 0 - 0 | Ривър Плейт Монтевидео | 1.46 | 4.05 | 5.96 |
| 26.03.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 0 | Ливърпул Монтевидео | 1.46 | 4.07 | 5.87 |
| 19.03.2017 | Примера Дивисион | Ел Танкуе Сислей | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 4.23 | 3.71 | 1.65 |
| 16.03.2017 | Копа Либ. Гр. фаза | Насионал Монтевидео | 0 - 1 | Сулия | 1.23 | 5.24 | 11.63 |
| 13.03.2017 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 1.41 | 4.07 | 6.53 |
| 10.03.2017 | Копа Либ. Гр. фаза | Ланус | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 1.71 | 3.32 | 5.06 |
| 19.02.2017 | Примера Дивисион | Пласа Колония | 0 - 1 | Насионал Монтевидео | 6.31 | 3.84 | 1.46 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2016 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 0 | Насионал Монтевидео | 4.35 | 3.50 | 1.70 |
| 20.03.2016 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Насионал Монтевидео | 3.85 | 3.38 | 1.79 |
| 21.09.2015 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 4 - 3 | Серо Монтевидео | 1.36 | 4.18 | 7.27 |
| 24.05.2015 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Насионал Монтевидео | 3.44 | 3.40 | 1.89 |
| 16.11.2014 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Серо Монтевидео | 1.40 | 4.62 | 7.23 |
| 04.05.2014 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 3 | Насионал Монтевидео | 4.08 | 3.48 | 1.72 |
| 01.12.2013 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 1 - 0 | Серо Монтевидео | 1.39 | 4.24 | 6.40 |
| 24.03.2013 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 2 - 2 | Серо Монтевидео | 1.49 | 3.87 | 5.76 |
| 29.09.2012 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Насионал Монтевидео | 4.68 | 3.62 | 1.61 |
| 04.03.2012 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 3 - 0 | Серо Монтевидео | 1.54 | 3.62 | 5.32 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Серо Монтевидео имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Монтевидео | 10 | +7 | 23 |
| 2 | Дефенсор Спортинг | 10 | +7 | 21 |
| 3 | Пенярол Монтевидео | 10 | +15 | 20 |
| 4 | Серо Монтевидео | 10 | +10 | 19 |
| 5 | Монтевидео Уондърърс | 10 | +6 | 19 |
| 6 | Ел Танкуе Сислей | 10 | -4 | 15 |
| 7 | Бостън Ривър | 10 | +2 | 14 |
| 8 | Феникс Монтевидео | 10 | +3 | 13 |
| 9 | Рампла Хуниорс | 10 | -1 | 12 |
| 10 | Расинг Клуб Монтевидео | 10 | -3 | 11 |
| 11 | Ривър Плейт Монтевидео | 10 | -5 | 10 |
| 12 | Пласа Колония | 10 | -4 | 9 |
| 13 | Данубио Монтевидео | 10 | -4 | 9 |
| 14 | Суд Америка Монтевидео | 10 | -11 | 9 |
| 15 | Ливърпул Монтевидео | 10 | -10 | 7 |
| 16 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 10 | -8 | 4 |
Хронология в първенството
| Серо Монтевидео | |
| Насионал Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Серо Монтевидео | Серо Монтевидео | Насионал Монтевидео | Насионал Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Монтевидео | - | - | - | ||||
| 2 | Дефенсор Спортинг | 1 - 1 | ||||||
| 3 | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Серо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 5 | Монтевидео Уондърърс | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 6 | Ел Танкуе Сислей | 4 - 3 | 4 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Бостън Ривър | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 8 | Феникс Монтевидео | |||||||
| 9 | Рампла Хуниорс | |||||||
| 10 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 11 | Ривър Плейт Монтевидео | 0 - 0 | ||||||
| 12 | Пласа Колония | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 13 | Данубио Монтевидео | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Суд Америка Монтевидео | 0 - 6 | ||||||
| 15 | Ливърпул Монтевидео | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Серо Монтевидео | Насионал Монтевидео | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 19 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 3 |
| Точки | 12 | 10 |
Форма в шампионата
| Серо Монтевидео | Насионал Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 1 |
7
2 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
0 1 |
3
1 1 |
Голове в шампионата
| Серо Монтевидео | Насионал Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
21
11 |
15
8 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
6 |
5
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.30 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.34 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
