Уругвай - Примера Дивисион (2020 - Клаусура)
22:00
Серо Монтевидео
Пенярол Монтевидео
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.75 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.22 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.01.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 8.7 км. Мачът ще се играе на стадион Луис Троколи, който има капацитет от 27 000 места. Снимки от Google карта стадион Луис Троколи. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2020 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 0 | Серо Монтевидео | 1.64 | 3.52 | 5.04 |
| 01.12.2020 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 2 | Рентистас Монтевидео | 3.09 | 3.10 | 2.23 |
| 23.11.2020 | Примера Дивисион | Монтевидео Торке | 3 - 0 | Серо Монтевидео | 2.22 | 3.14 | 3.05 |
| 12.11.2020 | Примера Дивисион | Пласа Колония | 3 - 0 | Серо Монтевидео | 2.38 | 3.03 | 2.99 |
| 06.11.2020 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 2 - 2 | Прогресо Монтевидео | 2.88 | 3.15 | 2.31 |
| 23.10.2020 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 3 - 2 | Серо Монтевидео | 1.90 | 3.36 | 3.62 |
| 19.10.2020 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 2.95 | 3.03 | 2.31 |
| 11.10.2020 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.97 | 3.26 | 2.20 |
| 08.10.2020 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 1.76 | 3.24 | 4.69 |
| 20.09.2020 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Рентистас Монтевидео | 3.19 | 3.17 | 2.14 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Пенярол Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2020 | Примера Дивисион | Данубио Монтевидео | 1 - 4 | Пенярол Монтевидео | 3.52 | 3.22 | 1.98 |
| 13.12.2020 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 3 - 2 | Насионал Монтевидео | 2.55 | 3.04 | 2.66 |
| 23.11.2020 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 0 | Бостън Ривър | 1.48 | 3.93 | 6.07 |
| 11.11.2020 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 1 - 0 | Пенярол Монтевидео | 3.78 | 3.44 | 1.85 |
| 08.11.2020 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 4 - 1 | Депортиво Малд. | 1.60 | 3.59 | 5.08 |
| 05.11.2020 | Копа Судамерикана | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Велес Сарсфийлд | 2.47 | 3.04 | 2.83 |
| 01.11.2020 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | Пенярол Монтевидео | 3.03 | 3.12 | 2.23 |
| 29.10.2020 | Копа Судамерикана | Велес Сарсфийлд | 0 - 0 | Пенярол Монтевидео | 1.76 | 3.39 | 4.46 |
| 21.10.2020 | Копа Либ. Гр. фаза | Пенярол Монтевидео | 3 - 2 | Атлетико PR | 1.61 | 3.55 | 6.12 |
| 18.10.2020 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 2 | Ривър Плейт Монтевидео | 2.19 | 3.13 | 3.14 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2020 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 1.31 | 4.58 | 7.64 |
| 06.11.2019 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 3 | Пенярол Монтевидео | 5.70 | 3.73 | 1.52 |
| 21.04.2019 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 1.19 | 5.82 | 10.61 |
| 03.09.2018 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 3 - 2 | Серо Монтевидео | 1.44 | 4.18 | 6.14 |
| 21.03.2018 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.98 | 3.86 | 1.56 |
| 25.11.2017 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 4 | Пенярол Монтевидео | 4.76 | 3.79 | 1.59 |
| 08.05.2017 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 2 | Серо Монтевидео | 1.95 | 3.29 | 3.46 |
| 19.11.2016 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 1 - 2 | Серо Монтевидео | 1.60 | 3.58 | 4.88 |
| 07.02.2016 | Примера Дивисион | Пенярол Монтевидео | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 1.45 | 3.97 | 5.89 |
| 16.08.2015 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 3 | Пенярол Монтевидео | 4.26 | 3.53 | 1.68 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Серо Монтевидео имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 3.75 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.22 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.01.2021 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра