Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Втора Фаза)
19:00
Серо Монтевидео
Расинг Клуб Монтевидео
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 3.60 | 1.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.7 км. Мачът ще се играе на стадион Луис Троколи, който има капацитет от 27 000 места. Снимки от Google карта стадион Луис Троколи. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 1 - 2 | Серо Монтевидео | 1.63 | 3.45 | 5.19 |
| 07.06.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Пенярол Монтевидео | 6.05 | 3.63 | 1.53 |
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | Серо Монтевидео | 2.11 | 3.00 | 3.41 |
| 24.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Сентрал Еспаньол | 2.61 | 2.94 | 2.67 |
| 16.05.2026 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 4 - 1 | Серо Монтевидео | 2.05 | 3.09 | 3.50 |
| 11.05.2026 | Примера Дивисион | Насионал Монтевидео | 4 - 0 | Серо Монтевидео | 1.35 | 4.51 | 7.48 |
| 02.05.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 0 - 1 | Депортиво Малд. | 3.59 | 3.09 | 2.01 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 3 - 1 | Серо Монтевидео | 2.08 | 3.06 | 3.42 |
| 19.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Торке | 3.54 | 3.05 | 2.06 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.15 | 2.94 | 3.38 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Расинг Клуб Монтевидео - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Пенярол Монтевидео | 3.02 | 2.97 | 2.33 |
| 06.06.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 1 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.93 | 3.16 | 1.91 |
| 30.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 0 | Дефенсор Спортинг | 1.90 | 3.18 | 3.90 |
| 23.05.2026 | Примера Дивисион | Ливърпул Монтевидео | 0 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.82 | 2.93 | 2.50 |
| 17.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.74 | 3.29 | 4.53 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Сентрал Еспаньол | 2 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.49 | 3.18 | 2.01 |
| 03.05.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Монтевидео Торке | 2.02 | 3.12 | 3.54 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Серо Ларго Мело | 0 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.62 | 3.08 | 2.00 |
| 18.04.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Дефенсор Спортинг | 2.12 | 3.02 | 3.37 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.10 | 3.01 | 2.27 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | Серо Монтевидео | 1.85 | 3.12 | 4.24 |
| 15.01.2026 | Уругвай | Расинг Клуб Монтевидео | 2 - 1 | Серо Монтевидео | 1.90 | 3.31 | 3.62 |
| 10.08.2025 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.75 | 3.00 | 2.03 |
| 08.02.2025 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.14 | 2.90 | 3.50 |
| 20.10.2024 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 1 | Расинг Клуб Монтевидео | 3.11 | 2.99 | 2.28 |
| 19.04.2024 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 1 | Серо Монтевидео | 2.02 | 3.27 | 3.41 |
| 07.12.2023 | Примера Дивисион | Расинг Клуб Монтевидео | 0 - 1 | Серо Монтевидео | 2.39 | 2.97 | 2.97 |
| 25.06.2023 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 2 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.35 | 3.03 | 2.97 |
| 16.05.2023 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.75 | 2.86 | 2.61 |
| 14.09.2019 | Примера Дивисион | Серо Монтевидео | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.20 | 3.27 | 2.88 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Серо Монтевидео имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 19.07.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Пенярол Монтевидео | 6 | +6 | 13 | |||||
| 2 | Серо Ларго Мело | 5 | +4 | 8 | |||||
| 3 | Сентрал Еспаньол | 5 | +1 | 8 | |||||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | 5 | +1 | 7 | |||||
| 5 | Серо Монтевидео | 5 | -4 | 6 | |||||
| 6 | Ливърпул Монтевидео | 5 | -1 | 5 | |||||
| 7 | Бостън Ривър | 6 | -4 | 5 | |||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 5 | -3 | 3 | |||||
| 1 | Монтевидео Уондърърс | 6 | +6 | 12 | |||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | 6 | +6 | 11 | |||||
| 3 | Насионал Монтевидео | 6 | -1 | 10 | |||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | 5 | +1 | 9 | |||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | 6 | -3 | 7 | |||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | 6 | -4 | 6 | |||||
| 7 | Албион Монтевидео | 6 | -2 | 5 | |||||
| 8 | Данубио Монтевидео | 5 | -3 | 3 | |||||
Хронология в първенството
| Серо Монтевидео | |
| Расинг Клуб Монтевидео | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Серо Монтевидео | Серо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пенярол Монтевидео | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Серо Ларго Мело | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Сентрал Еспаньол | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Расинг Клуб Монтевидео | - | - | - | ||||
| 5 | Серо Монтевидео | - | - | - | ||||
| 6 | Ливърпул Монтевидео | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 7 | Бостън Ривър | 4 - 1 | ||||||
| 8 | Дефенсор Спортинг | 0 - 0 | ||||||
| 1 | Монтевидео Уондърърс | |||||||
| 2 | Депортиво Малдонадо | |||||||
| 3 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 4 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
| 5 | Хувентуд де Лас Пиедрас | |||||||
| 6 | Прогресо Монтевидео | |||||||
| 7 | Албион Монтевидео | |||||||
| 8 | Данубио Монтевидео | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Серо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 6 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 3 | 2 |
Форма в шампионата
| Серо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 3 |
1
4 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
2 0 |
Голове в шампионата
| Серо Монтевидео | Расинг Клуб Монтевидео | |
|
Вкарани
Получени |
4
8 |
3
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 3.60 | 1.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2026 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
