Уругвай - Примера Дивисион (2026 - Клаусура)
неделя, 6 септември, 2026
16:00
Серо Монтевидео
Расинг Клуб Монтевидео
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Расинг Клуб Монтевидео
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.10 |
3.00 |
1.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Монтевидео.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Луис Троколи,
който има капацитет от
27 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Луис Троколи.
Мачът ще се играе в 10:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Серо Монтевидео - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Копа Уругвай |
Монтевидео Уондърърс |
1 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.06 |
3.01 |
3.45 |
| 29.08.2026 |
Примера Дивисион |
Бостън Ривър |
1 - 1 |
Серо Монтевидео |
1.90 |
3.13 |
3.90 |
| 22.08.2026 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
4 - 0 |
Серо Монтевидео |
1.60 |
3.50 |
5.31 |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
2 - 1 |
Албион Монт. |
3.24 |
2.96 |
2.23 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Данубио Монтевидео |
0 - 1 |
Серо Монтевидео |
1.95 |
3.04 |
3.87 |
| 04.08.2026 |
Примера Дивисион |
Дефенсор Спортинг |
2 - 1 |
Серо Монтевидео |
1.67 |
3.36 |
5.01 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
4.56 |
3.22 |
1.76 |
| 12.07.2026 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
1 - 2 |
Серо Монтевидео |
1.63 |
3.45 |
5.19 |
| 07.06.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
0 - 1 |
Пенярол Монтевидео |
6.05 |
3.63 |
1.53 |
| 30.05.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Ларго Мело |
2 - 0 |
Серо Монтевидео |
2.11 |
3.00 |
3.41 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 домакинства.
Расинг Клуб Монтевидео - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 0 |
Албион Монт. |
1.85 |
3.22 |
3.98 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Данубио Монтевидео |
0 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
3.23 |
2.98 |
2.22 |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 0 |
Насионал Монтевидео |
3.05 |
3.02 |
2.29 |
| 11.08.2026 |
Примера Дивисион |
Депортиво Малд. |
2 - 2 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.54 |
2.97 |
2.76 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 0 |
Бостън Ривър |
1.72 |
3.39 |
4.60 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
4.56 |
3.22 |
1.76 |
| 13.07.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 1 |
Пенярол Монтевидео |
3.02 |
2.97 |
2.33 |
| 06.06.2026 |
Примера Дивисион |
Сентрал Еспаньол |
1 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
3.93 |
3.16 |
1.91 |
| 30.05.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 0 |
Дефенсор Спортинг |
1.90 |
3.18 |
3.90 |
| 23.05.2026 |
Примера Дивисион |
Ливърпул Монтевидео |
0 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.82 |
2.93 |
2.50 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
4.56 |
3.22 |
1.76 |
| 08.03.2026 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 0 |
Серо Монтевидео |
1.85 |
3.12 |
4.24 |
| 15.01.2026 |
Уругвай |
Расинг Клуб Монтевидео |
2 - 1 |
Серо Монтевидео |
1.90 |
3.31 |
3.62 |
| 10.08.2025 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 2 |
Расинг Клуб Монтевидео |
3.75 |
3.00 |
2.03 |
| 08.02.2025 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.14 |
2.90 |
3.50 |
| 20.10.2024 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 1 |
Расинг Клуб Монтевидео |
3.11 |
2.99 |
2.28 |
| 19.04.2024 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
1 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.02 |
3.27 |
3.41 |
| 07.12.2023 |
Примера Дивисион |
Расинг Клуб Монтевидео |
0 - 1 |
Серо Монтевидео |
2.39 |
2.97 |
2.97 |
| 25.06.2023 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 2 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.35 |
3.03 |
2.97 |
| 16.05.2023 |
Примера Дивисион |
Серо Монтевидео |
1 - 0 |
Расинг Клуб Монтевидео |
2.75 |
2.86 |
2.61 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Серо Монтевидео имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ливърпул Монтевидео |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
1 |
+9 |
10 |
| 2 |
Монтевидео Сити Торке |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 3 |
Расинг Клуб Монтевидео |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
8 |
| 4 |
Бостън Ривър |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 5 |
Хувентуд де Лас Пиедрас |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 6 |
Монтевидео Уондърърс |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 7 |
Серо Монтевидео |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
7 |
| 8 |
Насионал Монтевидео |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
6 |
| 9 |
Депортиво Малдонадо |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 10 |
Серо Ларго Мело |
4 |
0 |
4 |
0 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 11 |
Пенярол Монтевидео |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 12 |
Прогресо Монтевидео |
4 |
1 |
0 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 13 |
Сентрал Еспаньол |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 14 |
Данубио Монтевидео |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
2 |
| 15 |
Дефенсор Спортинг |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
| 16 |
Албион Монтевидео |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Серо Монтевидео |
|
| Расинг Клуб Монтевидео |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Серо Монтевидео |
Серо Монтевидео |
|
Расинг Клуб Монтевидео |
Расинг Клуб Монтевидео |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ливърпул Монтевидео |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Монтевидео Сити Торке |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Расинг Клуб Монтевидео |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Бостън Ривър |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Хувентуд де Лас Пиедрас |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Монтевидео Уондърърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Серо Монтевидео |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Насионал Монтевидео |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Депортиво Малдонадо |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Серо Ларго Мело |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Пенярол Монтевидео |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Прогресо Монтевидео |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Сентрал Еспаньол |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Данубио Монтевидео |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Дефенсор Спортинг |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Албион Монтевидео |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
1 - 0 |
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Серо Монтевидео |
Расинг Клуб Монтевидео |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
6 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
25% |
| Гол/Гол |
50% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
100% |
50% |
| Гол/Гол |
100% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.10 |
3.00 |
1.85 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.00 |
1.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
5.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Расинг Клуб Монтевидео
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака