Швейцария - Суперлига (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.80 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Женева, а гостите от Цюрих.
Разстоянието между двата града е 224.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад дьо Жьонев,
който има капацитет от
30 084 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стад дьо Жьонев.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сервет - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Сервет |
1.76 |
3.94 |
3.82 |
| 24.10.2026 |
Суперлига |
Сервет |
2 - 1 |
Вадуц |
1.99 |
3.80 |
3.15 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Сервет |
3 - 0 |
Сион |
2.92 |
3.68 |
2.13 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Анси |
2 - 1 |
Сервет |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 2 |
Сервет |
1.58 |
4.35 |
4.53 |
| 16.09.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 4 |
Сервет |
2.29 |
3.69 |
2.65 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
0 - 1 |
Сервет |
3.23 |
3.40 |
2.07 |
| 06.09.2026 |
Суперлига |
Сервет |
0 - 2 |
Санкт Гален |
2.13 |
3.76 |
2.85 |
| 03.09.2026 |
Суперлига |
Лугано |
1 - 0 |
Сервет |
1.93 |
3.65 |
3.40 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Сервет |
1 - 1 |
Люцерн |
1.84 |
3.87 |
3.53 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 5 |
Цюрих |
1.24 |
6.47 |
8.05 |
| 24.10.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Люцерн |
2.54 |
3.76 |
2.36 |
| 18.10.2026 |
Купа на Швейцария |
Аарау |
2 - 0 |
Цюрих |
3.44 |
3.74 |
1.78 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
4 - 2 |
Тун |
2.51 |
3.77 |
2.37 |
| 25.09.2026 |
Приятелски срещи |
Цюрих |
3 - 1 |
Ксамакс |
1.66 |
3.90 |
3.82 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Сион |
1 - 1 |
Цюрих |
1.43 |
4.73 |
5.71 |
| 13.09.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Вадуц |
2.29 |
3.75 |
2.62 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Грасхопърс |
2 - 2 |
Цюрих |
2.56 |
3.55 |
2.44 |
| 01.09.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 4 |
Йънг Бойс |
4.68 |
4.52 |
1.54 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Лозана Спорт |
2 - 3 |
Цюрих |
1.84 |
3.67 |
3.71 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.08.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Сервет |
3.31 |
3.76 |
1.93 |
| 16.05.2026 |
Група за Изпадане |
Цюрих |
0 - 2 |
Сервет |
2.98 |
3.70 |
2.09 |
| 07.03.2026 |
Суперлига |
Сервет |
2 - 1 |
Цюрих |
1.61 |
4.01 |
4.59 |
| 18.01.2026 |
Суперлига |
Сервет |
1 - 1 |
Цюрих |
1.74 |
3.66 |
4.16 |
| 13.09.2025 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Сервет |
2.30 |
3.51 |
2.73 |
| 09.03.2025 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 3 |
Сервет |
2.62 |
3.47 |
2.43 |
| 09.11.2024 |
Суперлига |
Сервет |
1 - 1 |
Цюрих |
1.96 |
3.49 |
3.45 |
| 27.10.2024 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 3 |
Сервет |
2.42 |
3.34 |
2.69 |
| 15.05.2024 |
Група за Титлата |
Цюрих |
2 - 1 |
Сервет |
2.70 |
3.43 |
2.37 |
| 06.04.2024 |
Суперлига |
Сервет |
0 - 1 |
Цюрих |
1.85 |
3.55 |
3.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сервет имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лугано |
12 |
11 |
1 |
0 |
36 |
10 |
+26 |
34 |
| 2 |
Йънг Бойс |
12 |
7 |
4 |
1 |
38 |
23 |
+15 |
25 |
| 3 |
Сион |
12 |
7 |
2 |
3 |
25 |
18 |
+7 |
23 |
| 4 |
Цюрих |
12 |
6 |
2 |
4 |
25 |
26 |
-1 |
20 |
| 5 |
Санкт Гален |
12 |
6 |
1 |
5 |
19 |
22 |
-3 |
19 |
| 6 |
Сервет |
12 |
5 |
1 |
6 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 7 |
Базел |
12 |
4 |
2 |
6 |
18 |
22 |
-4 |
14 |
| 8 |
Люцерн |
12 |
3 |
4 |
5 |
19 |
25 |
-6 |
13 |
| 9 |
Тун |
12 |
4 |
1 |
7 |
24 |
34 |
-10 |
13 |
| 10 |
Вадуц |
12 |
3 |
1 |
8 |
24 |
25 |
-1 |
10 |
| 11 |
Грасхопърс |
12 |
2 |
4 |
6 |
15 |
28 |
-13 |
10 |
| 12 |
Лозана Спорт |
12 |
1 |
3 |
8 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сервет |
|
| Цюрих |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сервет |
Сервет |
|
Цюрих |
Цюрих |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лугано |
|
1 - 0 |
|
|
|
5 - 0 |
5 - 0 |
| 2 |
Йънг Бойс |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 4 |
3 - 5 |
3 - 5 |
| 3 |
Сион |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Цюрих |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Санкт Гален |
0 - 2 |
2 - 1 |
0 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Сервет |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Базел |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Люцерн |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Тун |
|
2 - 4 |
|
|
4 - 2 |
|
|
| 10 |
Вадуц |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 11 |
Грасхопърс |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Лозана Спорт |
|
0 - 1 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сервет |
Цюрих |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
4 |
| Вкарани Голове |
17 |
25 |
| Получени Голове |
16 |
26 |
| Средно Вкарани |
1.42 |
2.08 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
75% |
92% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
58% |
92% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
58% |
92% |
| Над 3.5 |
17% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
12 |
| Получени Голове |
6 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
67% |
83% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
83% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
83% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.71 |
3.80 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.25 |
2.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.36 |
3.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака