Южна Корея - К-Лига 1 (2017)
11:00
Сеул
Инчхън Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сеул, а гостите от Инчхън. Разстоянието между двата града е 25.2 км. Мачът ще се играе на стадион Сеул Уорлд Къп, който има капацитет от 66 806 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сеул Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеул - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2017 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 1 | Сеул | 2.51 | 3.00 | 2.70 |
| 11.04.2017 | ШЛ Азия | Уестърн Сидни Уонд. | 2 - 3 | Сеул | 2.71 | 3.27 | 2.39 |
| 08.04.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 0 - 0 | Чеджу СК | 2.34 | 3.09 | 2.87 |
| 02.04.2017 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 0 | Сеул | 1.95 | 3.21 | 3.60 |
| 19.03.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 1 | Куанджу | 1.68 | 3.38 | 4.72 |
| 15.03.2017 | ШЛ Азия | Сеул | 2 - 3 | Уестърн Сидни Уонд. | 1.35 | 4.58 | 7.30 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Кануън | 0 - 1 | Сеул | 3.02 | 3.07 | 2.25 |
| 05.03.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 1 - 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2.24 | 3.11 | 3.01 |
| 28.02.2017 | ШЛ Азия | Урава Ред Даймъндс | 5 - 2 | Сеул | 1.90 | 3.37 | 3.69 |
| 21.02.2017 | ШЛ Азия | Сеул | 0 - 1 | Шанхай Порт | 2.30 | 3.15 | 2.93 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Инчхън Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | ФА Къп | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 2.95 | 3.08 | 2.30 |
| 15.04.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 3 | Чуннам Драгонс | 2.45 | 2.99 | 2.81 |
| 09.04.2017 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.82 | 3.18 | 4.21 |
| 01.04.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 3 - 3 | Сувон Самсунг Блюуингс | 3.30 | 3.06 | 2.13 |
| 18.03.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Чонбук Хюндай Моторс | 4.60 | 3.34 | 1.70 |
| 11.03.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 2 | Инчхън Юнайтед | 2.38 | 2.91 | 2.97 |
| 05.03.2017 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 1 | Чеджу СК | 3.25 | 3.00 | 2.19 |
| 05.11.2016 | Група за Изпадане | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Сувон ФК | 2.55 | 3.26 | 2.51 |
| 02.11.2016 | Група за Изпадане | Сувон Самсунг Блюуингс | 3 - 2 | Инчхън Юнайтед | 1.79 | 3.38 | 4.13 |
| 29.10.2016 | Група за Изпадане | Инчхън Юнайтед | 3 - 2 | Поханг Стийлърс | 2.48 | 2.99 | 2.77 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2016 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Сеул | 3.48 | 3.22 | 1.99 |
| 17.07.2016 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 2 | Сеул | 4.07 | 3.33 | 1.79 |
| 02.04.2016 | К-Лига 1 | Сеул | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.46 | 3.72 | 6.52 |
| 31.10.2015 | ФА Къп | Сеул | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.84 | 3.11 | 4.10 |
| 25.07.2015 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.81 | 3.22 | 4.19 |
| 03.06.2015 | К-Лига 1 | Сеул | 1 - 0 | Инчхън Юнайтед | 1.80 | 3.28 | 4.09 |
| 12.04.2015 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 1 | Сеул | 3.20 | 3.06 | 2.15 |
| 13.09.2014 | К-Лига 1 | Сеул | 3 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.85 | 3.24 | 3.88 |
| 16.08.2014 | К-Лига 1 | Сеул | 5 - 1 | Инчхън Юнайтед | 1.97 | 3.12 | 3.64 |
| 03.05.2014 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 1 - 0 | Сеул | 3.59 | 3.08 | 1.99 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сеул имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
К-Лига 1 класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Поханг Стийлърс | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Чеджу СК | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Сеул | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Кануън | 6 | 0 | 8 |
| 6 | Кимчхон Сангму | 6 | -1 | 8 |
| 7 | Улсан ХД | 6 | -2 | 8 |
| 8 | Тегу | 6 | -1 | 6 |
| 9 | Куанджу | 6 | -2 | 6 |
| 10 | Сувон Самсунг Блюуингс | 6 | -2 | 5 |
| 11 | Инчхън Юнайтед | 6 | -5 | 3 |
| 12 | Чуннам Драгонс | 6 | -6 | 3 |
Хронология в първенството
| Сеул | |
| Инчхън Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сеул | Сеул | Инчхън Юнайтед | Инчхън Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Поханг Стийлърс | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 3 | Чеджу СК | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Сеул | - | - | - | ||||
| 5 | Кануън | 0 - 1 | ||||||
| 6 | Кимчхон Сангму | |||||||
| 7 | Улсан ХД | 1 - 1 | ||||||
| 8 | Тегу | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 9 | Куанджу | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 10 | Сувон Самсунг Блюуингс | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | ||||
| 11 | Инчхън Юнайтед | - | - | - | ||||
| 12 | Чуннам Драгонс | 1 - 3 | ||||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Сеул | Инчхън Юнайтед | |
| Позиция | 4 | 11 |
| Точки | 9 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 11 |
| Точки | 5 | 1 |
Форма в шампионата
| Сеул | Инчхън Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 1 |
0
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Сеул | Инчхън Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
5
4 |
6
11 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
2
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
