Южна Корея - К-Лига 1 (2018)
08:00
Сеул
Тегу
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.29 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.34 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сеул, а гостите от Тегу. Разстоянието между двата града е 237.3 км. Мачът ще се играе на стадион Сеул Уорлд Къп, който има капацитет от 66 806 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сеул Уорлд Къп. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сеул - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | К-Лига 1 | Улсан ХД | 1 - 0 | Сеул | 2.40 | 3.04 | 2.83 |
| 11.04.2018 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 1 | Поханг Стийлърс | 2.08 | 3.15 | 3.28 |
| 08.04.2018 | К-Лига 1 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | Сеул | 2.00 | 3.04 | 3.67 |
| 01.04.2018 | К-Лига 1 | Сеул | 1 - 1 | Инчхън Юнайтед | 2.00 | 3.16 | 3.50 |
| 18.03.2018 | К-Лига 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 1 | Сеул | 1.84 | 3.33 | 3.91 |
| 11.03.2018 | К-Лига 1 | Сеул | 1 - 2 | Кануън | 1.84 | 3.22 | 4.05 |
| 01.03.2018 | К-Лига 1 | Чеджу СК | 0 - 0 | Сеул | 2.38 | 3.12 | 2.78 |
| 05.02.2018 | Приятелски срещи | Йоребро | 0 - 1 | Сеул | 3.29 | 3.56 | 1.92 |
| 30.01.2018 | Приятелски срещи | Нордселанд | 3 - 0 | Сеул | 1.60 | 4.12 | 4.27 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Шарлероа | 1 - 0 | Сеул | 1.28 | 5.38 | 7.46 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Тегу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 1 | Кануън | 2.56 | 3.14 | 2.56 |
| 11.04.2018 | К-Лига 1 | Тегу | 0 - 2 | Улсан ХД | 2.84 | 3.06 | 2.37 |
| 07.04.2018 | К-Лига 1 | Кьонсан | 1 - 1 | Тегу | 1.85 | 3.21 | 3.99 |
| 31.03.2018 | К-Лига 1 | Тегу | 1 - 1 | Чуннам Драгонс | 2.21 | 3.01 | 3.15 |
| 17.03.2018 | К-Лига 1 | Инчхън Юнайтед | 0 - 0 | Тегу | 2.30 | 2.99 | 3.00 |
| 10.03.2018 | К-Лига 1 | Тегу | 0 - 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 3.29 | 3.11 | 2.10 |
| 03.03.2018 | К-Лига 1 | Поханг Стийлърс | 3 - 0 | Тегу | 2.08 | 3.16 | 3.27 |
| 18.11.2017 | Група за Изпадане | Тегу | 1 - 0 | Чуннам Драгонс | 2.55 | 3.20 | 2.56 |
| 04.11.2017 | Група за Изпадане | Тегу | 2 - 0 | Куанджу | 2.68 | 3.13 | 2.47 |
| 28.10.2017 | Група за Изпадане | Поханг Стийлърс | 1 - 2 | Тегу | 2.19 | 3.28 | 2.96 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 2 | Сеул | 3.32 | 3.32 | 2.00 |
| 21.06.2017 | К-Лига 1 | Сеул | 0 - 0 | Тегу | 1.73 | 3.40 | 4.28 |
| 30.04.2017 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 1 | Сеул | 3.56 | 3.17 | 1.99 |
| 11.05.2016 | ФА Къп | Сеул | 2 - 2 | Тегу | 1.34 | 4.52 | 7.53 |
| 01.09.2013 | К-Лига 1 | Тегу | 0 - 1 | Сеул | 4.20 | 3.38 | 1.76 |
| 20.04.2013 | К-Лига 1 | Сеул | 4 - 0 | Тегу | 1.47 | 3.87 | 6.00 |
| 26.08.2012 | К-Лига 1 | Сеул | 2 - 0 | Тегу | 1.49 | 3.89 | 5.77 |
| 04.03.2012 | К-Лига 1 | Тегу | 1 - 1 | Сеул | 4.08 | 3.37 | 1.78 |
| 09.09.2011 | К-Лига 1 | Тегу | 2 - 1 | Сеул | 5.79 | 3.49 | 1.55 |
| 21.05.2011 | К-Лига 1 | Сеул | 0 - 2 | Тегу | 1.47 | 3.81 | 5.71 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сеул имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
К-Лига 1 класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 7 | +12 | 18 |
| 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 7 | +4 | 14 |
| 3 | Кьонсан | 7 | +3 | 13 |
| 4 | Поханг Стийлърс | 7 | +3 | 13 |
| 5 | Чеджу СК | 7 | +3 | 11 |
| 6 | Улсан ХД | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Кануън | 7 | -3 | 9 |
| 8 | Кимчхон Сангму | 7 | -2 | 7 |
| 9 | Сеул | 7 | -2 | 6 |
| 10 | Инчхън Юнайтед | 7 | -3 | 6 |
| 11 | Тегу | 7 | -6 | 6 |
| 12 | Чуннам Драгонс | 7 | -8 | 5 |
Хронология в първенството
| Сеул | |
| Тегу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сеул | Сеул | Тегу | Тегу | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чонбук Хюндай Моторс | 2 - 1 | ||||||
| 2 | Сувон Самсунг Блюуингс | 0 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Кьонсан | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Поханг Стийлърс | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 5 | Чеджу СК | 0 - 0 | ||||||
| 6 | Улсан ХД | 1 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 7 | Кануън | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Кимчхон Сангму | |||||||
| 9 | Сеул | - | - | - | ||||
| 10 | Инчхън Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Тегу | - | - | - | ||||
| 12 | Чуннам Драгонс | 1 - 1 | ||||||
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Сеул | Тегу | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 6 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 4 | 2 |
Форма в шампионата
| Сеул | Тегу | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
3 3 |
1
3 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 1 |
0
2 1 |
Голове в шампионата
| Сеул | Тегу | |
|
Вкарани
Получени |
5
7 |
4
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
4 |
1
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.29 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.34 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 04:03. Възможни са промени към настоящия момент!
