Малта - Премиер Лига (2017 - 2018)
17:00
Сейнт Андрюс ФК
Биркиркара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.50 | 4.50 | 1.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.16 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 1.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейнт Андрю'с, а гостите от Биркиркара. Разстоянието между двата града е 3.3 км. Мачът ще се играе на стадион Луксол, който има капацитет от 800 места. Снимки от Google карта стадион Луксол. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 1 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 7.49 | 4.95 | 1.28 |
| 17.03.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Валета | 9.24 | 4.67 | 1.27 |
| 10.03.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.49 | 3.97 | 5.08 |
| 03.03.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Нашар Лайънс | 2.32 | 3.23 | 2.63 |
| 24.02.2018 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 2 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.17 | 3.54 | 2.66 |
| 09.02.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Моста ФК | 2.38 | 3.63 | 2.39 |
| 02.02.2018 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.51 | 7.40 |
| 27.01.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Флориана | 6.68 | 4.56 | 1.35 |
| 13.01.2018 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.50 | 4.00 | 5.01 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.24 | 5.12 | 9.10 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Биркиркара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 3 | Хибърниънс | 2.26 | 3.15 | 2.84 |
| 16.03.2018 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 3 | Биркиркара | 8.99 | 5.21 | 1.23 |
| 10.03.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 3 | Балзан | 2.45 | 3.32 | 2.47 |
| 03.03.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 1 | Лия Атлетик | 1.09 | 8.70 | 11.78 |
| 25.02.2018 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Биркиркара | 1.96 | 3.26 | 3.40 |
| 10.02.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.69 | 3.74 | 3.92 |
| 03.02.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 2 | Биркиркара | 5.57 | 4.26 | 1.42 |
| 28.01.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 5 - 0 | Сенглеа Атлетик | 1.40 | 4.37 | 5.77 |
| 14.01.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара | 5.35 | 4.10 | 1.46 |
| 05.01.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 4 - 0 | Гзира Юнайтед | 2.28 | 3.51 | 2.51 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.51 | 4.19 | 4.72 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 1.27 | 5.36 | 7.34 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Биркиркара | 7.25 | 4.86 | 1.30 |
| 19.08.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 4 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.17 | 5.81 | 11.14 |
| 10.04.2016 | Група за Титлата | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 3 | Биркиркара | 11.31 | 6.33 | 1.16 |
| 27.01.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 3 | Биркиркара | 18.88 | 9.27 | 1.06 |
| 04.10.2015 | Премиер Лига | Биркиркара | 4 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.25 | 5.88 | 6.87 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сейнт Андрюс ФК имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 14.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валета | 24 | +28 | 54 |
| 2 | Балзан | 24 | +23 | 52 |
| 3 | Гзира Юнайтед | 24 | +19 | 48 |
| 4 | Биркиркара | 24 | +15 | 44 |
| 5 | Хибърниънс | 24 | +26 | 42 |
| 6 | Флориана | 24 | +26 | 42 |
| 7 | Слима Уондърърс | 24 | +11 | 40 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 25 | +8 | 35 |
| 9 | Сенглеа Атлетик | 24 | -14 | 26 |
| 10 | Моста ФК | 24 | -23 | 23 |
| 11 | Таршин Рейнбоус | 24 | -22 | 21 |
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 24 | -21 | 20 |
| 13 | Нашар Лайънс | 24 | -19 | 16 |
| 14 | Лия Атлетик | 25 | -57 | 6 |
Хронология в първенството
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Биркиркара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | Биркиркара | Биркиркара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Валета | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Балзан | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Гзира Юнайтед | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Биркиркара | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 5 | Хибърниънс | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Флориана | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Слима Уондърърс | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 9 | Сенглеа Атлетик | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Моста ФК | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 11 | Таршин Рейнбоус | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 13 | Нашар Лайънс | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 14 | Лия Атлетик | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Биркиркара | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 20 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 15 | 19 |
Форма в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Биркиркара | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 14 |
14
2 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 5 |
6
1 5 |
Голове в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Биркиркара | |
|
Вкарани
Получени |
20
41 |
40
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
15 |
14
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.50 | 4.50 | 1.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.16 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 1.12 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
