Малта - Премиер Лига
20:30
Сейнт Андрюс ФК
Гзира Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.80 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.25 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.05.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейнт Андрю'с, а гостите от Гзира. Разстоянието между двата града е 2.7 км. Мачът ще се играе на стадион Луксол, който има капацитет от 800 места. Снимки от Google карта стадион Луксол. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.20 | 5.35 | 11.20 |
| 22.04.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 1 | Валета | 12.99 | 5.69 | 1.18 |
| 15.04.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.33 | 4.49 | 7.16 |
| 09.04.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 6 - 0 | Пембрук Атлета | 1.59 | 3.85 | 4.48 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 3.17 | 3.86 | 1.87 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 4 | Слима Уондърърс | 2.74 | 3.41 | 2.21 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.65 | 3.73 | 2.14 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 2.81 | 3.33 | 2.18 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Флориана | 6.22 | 4.62 | 1.35 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 1.27 | 5.36 | 7.34 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Гзира Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.04.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Биркиркара | 6.10 | 4.33 | 1.40 |
| 22.04.2017 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.80 | 3.92 | 3.33 |
| 15.04.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.33 | 4.67 | 6.98 |
| 08.04.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Валета | 7.13 | 4.93 | 1.31 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.42 | 4.53 | 5.33 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 5 - 1 | Пембрук Атлета | 1.47 | 4.06 | 5.41 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 4 | Гзира Юнайтед | 4.09 | 3.78 | 1.67 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 1 | Слима Уондърърс | 3.53 | 3.94 | 1.72 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 3 | Гзира Юнайтед | 2.41 | 3.53 | 2.41 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 3.31 | 3.74 | 1.83 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.04 | 3.41 | 3.06 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.92 | 3.91 | 2.95 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Сейнт Андрюс ФК имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Премиер Лига класиране към 04.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 32 | +28 | 68 |
| 2 | Балзан | 32 | +27 | 64 |
| 3 | Биркиркара | 32 | +33 | 59 |
| 4 | Валета | 32 | +23 | 59 |
| 5 | Флориана | 32 | +15 | 54 |
| 6 | Слима Уондърърс | 32 | +9 | 49 |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 32 | -5 | 37 |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 32 | -5 | 35 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 32 | -9 | 34 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 32 | -18 | 30 |
| 11 | Моста ФК | 32 | -44 | 18 |
| 12 | Пембрук Атлета | 32 | -54 | 18 |
Хронология в първенството
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Гзира Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | Гзира Юнайтед | Гзира Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Балзан | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Биркиркара | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Валета | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Флориана | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 4 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | - | - | - | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 10 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 11 | Моста ФК | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 12 | Пембрук Атлета | 6 - 0 | 2 - 2 | 6 - 0 | 5 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Гзира Юнайтед | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 37 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 10 |
| Точки | 28 | 10 |
Форма в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Гзира Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 13 |
9
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 4 |
2
4 10 |
Голове в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Гзира Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
43
48 |
40
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
15 |
14
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.80 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.25 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.05.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
