Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:15
Сейнт Андрюс ФК
Хамрун Спартанс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 4.00 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейнт Андрю'с, а гостите от Хамрун. Разстоянието между двата града е 4.5 км. Мачът ще се играе на стадион Луксол, който има капацитет от 800 места. Снимки от Google карта стадион Луксол. Мачът ще се играе в 16:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.01 | 3.82 | 2.80 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.55 | 4.03 | 4.57 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Биркиркара | 7.25 | 4.86 | 1.30 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Гзира Юнайтед | 1.92 | 3.91 | 2.95 |
| 28.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Валета | 9.62 | 5.96 | 1.20 |
| 23.10.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.19 | 5.86 | 10.49 |
| 16.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 4 - 1 | Пембрук Атлета | 2.24 | 3.60 | 2.55 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.22 | 5.64 | 8.50 |
| 26.09.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 2.43 | 3.44 | 2.68 |
| 21.09.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 0 | Слима Уондърърс | 5.35 | 4.73 | 1.40 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 0 | Биркиркара | 6.05 | 4.95 | 1.33 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.25 | 3.49 | 2.63 |
| 20.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 4 | Хибърниънс | 6.80 | 4.81 | 1.32 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Валета | 5.24 | 4.04 | 1.48 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | Пембрук Атлета | 1.91 | 3.59 | 3.19 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.43 | 4.69 | 4.94 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Слима Уондърърс | 3.23 | 3.39 | 1.97 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 5 | Хамрун Спартанс | 1.89 | 3.94 | 3.10 |
| 26.09.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Флориана | 4.52 | 3.73 | 1.63 |
| 22.09.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.12 | 3.44 | 2.85 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.82 | 4.04 | 3.21 |
Премиер Лига класиране към 10.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 14 | +12 | 32 |
| 2 | Балзан | 14 | +12 | 30 |
| 3 | Валета | 14 | +12 | 28 |
| 4 | Флориана | 14 | +9 | 27 |
| 5 | Биркиркара | 14 | +17 | 24 |
| 6 | Слима Уондърърс | 14 | 0 | 20 |
| 7 | Хамрун Спартанс | 14 | -1 | 20 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 14 | -8 | 15 |
| 9 | Таршин Рейнбоус | 14 | -7 | 14 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 14 | -13 | 9 |
| 11 | Пембрук Атлета | 14 | -19 | 7 |
| 12 | Моста ФК | 14 | -14 | 4 |
Хронология в първенството
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Хамрун Спартанс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 2 | Балзан | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 3 | Валета | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 4 | Флориана | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | |||
| 5 | Биркиркара | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 3 | ||||
| 7 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 9 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 11 | Пембрук Атлета | 4 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 12 | Моста ФК | 1 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | ||||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Хамрун Спартанс | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 15 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 6 |
| Точки | 14 | 9 |
Форма в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Хамрун Спартанс | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 7 |
6
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 1 |
3
0 3 |
Голове в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Хамрун Спартанс | |
|
Вкарани
Получени |
14
22 |
23
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
5 |
13
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 4.00 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
