Малта - Премиер Лига (2017 - 2018)
20:00
Сейнт Андрюс ФК
Моста ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.75 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейнт Андрю'с, а гостите от Моста. Разстоянието между двата града е 4.8 км. Мачът ще се играе на стадион Луксол, който има капацитет от 800 места. Снимки от Google карта стадион Луксол. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2018 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.51 | 7.40 |
| 27.01.2018 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Флориана | 6.68 | 4.56 | 1.35 |
| 13.01.2018 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.50 | 4.00 | 5.01 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.24 | 5.12 | 9.10 |
| 17.12.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 1 | Хибърниънс | 8.78 | 4.96 | 1.25 |
| 10.12.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 1.99 | 3.66 | 2.96 |
| 24.11.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.51 | 4.19 | 4.72 |
| 18.11.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Лия Атлетик | 1.66 | 4.05 | 3.68 |
| 05.11.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 2 | Слима Уондърърс | 4.28 | 3.71 | 1.66 |
| 28.10.2017 | Премиер Лига | Валета | 3 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.14 | 6.80 | 12.09 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 0 | Хибърниънс | 9.12 | 5.37 | 1.22 |
| 27.01.2018 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 1 | Моста ФК | 3.80 | 4.34 | 1.62 |
| 14.01.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 3 | Биркиркара | 5.35 | 4.10 | 1.46 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 1 - 5 | Моста ФК | 2.99 | 3.59 | 2.00 |
| 16.12.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Валета | 7.68 | 4.63 | 1.30 |
| 08.12.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 4.36 | 3.99 | 1.58 |
| 25.11.2017 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 2 - 0 | Моста ФК | 2.93 | 3.52 | 2.05 |
| 18.11.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Сенглеа Атлетик | 2.19 | 3.58 | 2.65 |
| 04.11.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 2 - 2 | Моста ФК | 1.39 | 4.49 | 5.78 |
| 30.10.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 5 | Балзан | 7.97 | 4.90 | 1.28 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 2.28 | 3.82 | 2.42 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 3.17 | 3.86 | 1.87 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Моста ФК | 1.57 | 3.79 | 4.59 |
| 26.09.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 2.43 | 3.44 | 2.68 |
| 02.03.2016 | Група за Титлата | Моста ФК | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.28 | 5.44 | 6.30 |
| 06.12.2015 | Премиер Лига | Моста ФК | 3 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.10 | 7.91 | 12.92 |
| 12.09.2015 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 3 | Моста ФК | 4.03 | 3.95 | 1.65 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сейнт Андрюс ФК имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 09.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 18 | +18 | 41 |
| 2 | Валета | 18 | +19 | 38 |
| 3 | Биркиркара | 18 | +15 | 34 |
| 4 | Гзира Юнайтед | 18 | +11 | 34 |
| 5 | Хибърниънс | 18 | +15 | 32 |
| 6 | Флориана | 18 | +19 | 32 |
| 7 | Слима Уондърърс | 18 | +9 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 18 | +5 | 25 |
| 9 | Моста ФК | 18 | -9 | 22 |
| 10 | Сенглеа Атлетик | 18 | -8 | 19 |
| 11 | Сейнт Андрюс ФК | 18 | -19 | 15 |
| 12 | Нашар Лайънс | 18 | -9 | 14 |
| 13 | Таршин Рейнбоус | 18 | -27 | 11 |
| 14 | Лия Атлетик | 18 | -39 | 5 |
Хронология в първенството
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Моста ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | Моста ФК | Моста ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 0 - 5 | |||
| 2 | Валета | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Биркиркара | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 4 | Гзира Юнайтед | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 5 | Хибърниънс | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Флориана | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | |||
| 7 | Слима Уондърърс | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 8 | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||
| 9 | Моста ФК | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Сенглеа Атлетик | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 11 | Сейнт Андрюс ФК | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 12 | Нашар Лайънс | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 13 | Таршин Рейнбоус | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 14 | Лия Атлетик | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Моста ФК | |
| Позиция | 11 | 9 |
| Точки | 15 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 13 | 7 |
Форма в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Моста ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 11 |
6
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 4 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Моста ФК | |
|
Вкарани
Получени |
17
36 |
22
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
13
14 |
10
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.75 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.02.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
