Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Сейнт Андрюс ФК
Пембрук Атлета
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 4.00 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейнт Андрю'с, а гостите от Пембрук. Разстоянието между двата града е 0.6 км. Мачът ще се играе на стадион Луксол, който има капацитет от 800 места. Снимки от Google карта стадион Луксол. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Андрюс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 3.17 | 3.86 | 1.87 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 4 | Слима Уондърърс | 2.74 | 3.41 | 2.21 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.65 | 3.73 | 2.14 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 2.81 | 3.33 | 2.18 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Флориана | 6.22 | 4.62 | 1.35 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 1.27 | 5.36 | 7.34 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.04 | 3.41 | 3.06 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 2 | Хибърниънс | 7.36 | 4.93 | 1.29 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.31 | 4.68 | 7.41 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Балзан | 7.38 | 4.85 | 1.29 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Пембрук Атлета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 2 | Биркиркара | 19.36 | 7.96 | 1.07 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 5 - 1 | Пембрук Атлета | 1.47 | 4.06 | 5.41 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Хибърниънс | 13.59 | 7.46 | 1.11 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Валета | 4 - 0 | Пембрук Атлета | 1.21 | 5.39 | 9.42 |
| 05.03.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 5 | Балзан | 9.53 | 5.93 | 1.19 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 0 | Пембрук Атлета | 1.33 | 4.70 | 6.97 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Моста ФК *** | 1.99 | 3.69 | 2.88 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.35 | 4.53 | 6.36 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 3.24 | 3.85 | 1.83 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 7 - 1 | Пембрук Атлета | 1.66 | 3.90 | 3.96 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 2 | Сейнт Андрюс ФК | 2.79 | 3.59 | 2.11 |
| 16.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 4 - 1 | Пембрук Атлета | 2.24 | 3.60 | 2.55 |
| 06.03.2016 | Група за Титлата | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 1 | Пембрук Атлета | - | - | - |
| 01.12.2015 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 4 | Пембрук Атлета | 6.63 | 4.29 | 1.36 |
| 29.08.2015 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 4 - 3 | Сейнт Андрюс ФК | 1.74 | 3.59 | 3.87 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сейнт Андрюс ФК имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 28 | +25 | 59 |
| 2 | Валета | 29 | +27 | 58 |
| 3 | Балзан | 29 | +23 | 57 |
| 4 | Биркиркара | 29 | +31 | 54 |
| 5 | Флориана | 28 | +17 | 50 |
| 6 | Слима Уондърърс | 28 | +2 | 39 |
| 7 | Гзира Юнайтед | 29 | -7 | 32 |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 28 | -2 | 31 |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 28 | -10 | 31 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 28 | -14 | 29 |
| 11 | Пембрук Атлета | 28 | -47 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 28 | -45 | 11 |
Хронология в първенството
| Сейнт Андрюс ФК | |
| Пембрук Атлета | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сейнт Андрюс ФК | Сейнт Андрюс ФК | Пембрук Атлета | Пембрук Атлета | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Валета | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Балзан | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 5 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Биркиркара | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Флориана | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 4 | 1 - 1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 7 - 1 | 7 - 1 | |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | - | - | - | 2 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 10 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 4 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | - | - | - | |
| 12 | Моста ФК | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3* | 0 - 3 | 0 - 3 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Пембрук Атлета | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 31 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 12 |
| Точки | 22 | 5 |
Форма в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Пембрук Атлета | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
10 11 |
3
5 20 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 4 |
1
2 11 |
Голове в шампионата
| Сейнт Андрюс ФК | Пембрук Атлета | |
|
Вкарани
Получени |
32
42 |
23
70 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
14 |
11
42 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 4.00 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
