Лига на Нациите КОНКАКАФ

събота, 3 октомври, 2026
00:00
Сейнт Китс и Невис

Сейнт Китс и Невис

Куба

Куба

3 - 3
(1 - 2,  2 - 1)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Сейнт Китс и Невис
X 0% за равен
2 100% за Куба
Общо гласували: 3
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 4.75 3.40 1.65
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 2.10 1.29 1.17
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   3.75 1.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.50 1.29
Ср. коеф. 2.5 1.90 1.90
Ср. коеф. 3.5 1.33 3.25
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.83 1.83

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.10.2026 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Сейнт Китс и Невис - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
29.09.2026 ЛН КОНКАКАФ Сейнт Китс и Невис 3 - 0 Гренада 3.12 3.66 1.95
26.09.2026 ЛН КОНКАКАФ Бонер 1 - 2 Сейнт Китс и Невис - - -
30.03.2026 Приятелски срещи Сейнт Китс и Невис 4 - 2 Соломонови острови 1.52 4.33 5.00
27.03.2026 Приятелски срещи Индонезия 4 - 0 Сейнт Китс и Невис 1.06 10.64 23.67
18.11.2025 Приятелски срещи Сейнт Китс и Невис 2 - 6 Белиз 2.68 3.25 2.45
13.11.2025 Приятелски срещи Сейнт Китс и Невис 0 - 0 Синт Мартен 1.28 5.55 8.38
05.10.2025 Приятелски срещи Сейнт Китс и Невис 2 - 1 Сен Мартен - - -
04.10.2025 Приятелски срещи Сейнт Китс и Невис 5 - 0 Сен Мартен - - -
10.06.2025 СП квал. CONCACAF Сейнт Китс и Невис 2 - 3 Гренада 3.91 3.85 1.71
07.06.2025 СП квал. CONCACAF Тринидад и Тобаго 6 - 2 Сейнт Китс и Невис 1.20 6.99 10.51

Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.

Куба - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
29.09.2026 ЛН КОНКАКАФ Куба 2 - 0 Бонер 1.12 7.06 14.33
26.09.2026 ЛН КОНКАКАФ Гренада 0 - 3 Куба 2.92 3.06 2.30
30.03.2026 Приятелски срещи Доминиканска република 1 - 1 Куба 1.34 4.56 8.58
26.03.2026 Приятелски срещи Мартиника 2 - 2 Куба 2.70 3.24 2.46
16.11.2025 Приятелски срещи Мартиника 0 - 2 Куба 2.78 3.21 2.37
12.11.2025 Приятелски срещи Куба 3 - 0 Сейнт Лусия 1.53 4.21 5.75
12.10.2025 Приятелски срещи Гренада 2 - 0 Куба - - -
09.10.2025 Приятелски срещи Ст. Винсънт и Гренад. 1 - 0 Куба - - -
06.10.2025 Приятелски срещи Ст. Винсънт и Гренад. 7 - 0 Куба - - -
10.06.2025 СП квал. CONCACAF Куба 1 - 2 Бермудски острови 1.45 4.35 5.67

Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 7 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
18.11.2024 ЛН КОНКАКАФ Куба 4 - 0 Сейнт Китс и Невис 1.44 4.35 6.03
15.11.2024 ЛН КОНКАКАФ Сейнт Китс и Невис 2 - 1 Куба 3.79 3.28 1.85

В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Сейнт Китс и Невис имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 4.75 3.40 1.65
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 2.10 1.29 1.17
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   3.75 1.25
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.50 1.29
Ср. коеф. 2.5 1.90 1.90
Ср. коеф. 3.5 1.33 3.25
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.83 1.83

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.10.2026 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Сейнт Китс и Невис
X 0% за равен
2 100% за Куба
Общо гласували: 3