САЩ - Висша Лига (2026)
четвъртък, 14 май, 2026
03:30
Сейнт Луис Сити
Лос Анджелис ФК
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.60 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сейнт Луис, а гостите от Лос Анджелис.
Разстоянието между двата града е 2 553.2 км.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сейнт Луис Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Колорадо Рапидс |
0 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
1.96 |
3.75 |
3.30 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Остин |
2 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
2.58 |
3.35 |
2.55 |
| 30.04.2026 |
ЮС Опън Къп |
Чикаго Файър |
1 - 2 |
Сейнт Луис Сити |
1.86 |
3.58 |
3.46 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
2 - 3 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
2.47 |
3.66 |
2.50 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Сиатъл Саундърс |
4 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
1.71 |
3.79 |
4.45 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Далас |
1 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
2.00 |
3.69 |
3.27 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Ню Йорк Сити |
1 - 1 |
Сейнт Луис Сити |
1.74 |
3.75 |
4.23 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
3 - 1 |
Ню Инглънд Революшън |
1.90 |
3.74 |
3.58 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
2 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
1.34 |
5.17 |
7.35 |
| 08.03.2026 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
0 - 1 |
Сиатъл Саундърс |
3.03 |
3.56 |
2.15 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Лос Анджелис ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
1 - 4 |
Хюстън Динамо |
1.60 |
3.97 |
5.02 |
| 07.05.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Депортиво Толука |
4 - 0 |
Лос Анджелис ФК |
1.43 |
4.56 |
5.70 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Сан Диего |
2 - 2 |
Лос Анджелис ФК |
2.43 |
3.70 |
2.52 |
| 30.04.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Лос Анджелис ФК |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
2.16 |
3.38 |
3.03 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Минесота Юнайтед |
0 - 1 |
Лос Анджелис ФК |
2.44 |
3.46 |
2.64 |
| 23.04.2026 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
0 - 0 |
Колорадо Рапидс |
1.42 |
4.80 |
6.23 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
1 - 4 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
1.63 |
4.09 |
4.65 |
| 15.04.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Крус Асул |
1 - 1 |
Лос Анджелис ФК |
1.57 |
4.14 |
4.83 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Портланд Тимбърс |
2 - 1 |
Лос Анджелис ФК |
3.98 |
4.06 |
1.73 |
| 08.04.2026 |
КОНКАКАФ ШК |
Лос Анджелис ФК |
3 - 0 |
Крус Асул |
2.07 |
3.27 |
3.36 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
2 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
1.34 |
5.17 |
7.35 |
| 28.09.2025 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
0 - 3 |
Лос Анджелис ФК |
3.40 |
3.89 |
1.91 |
| 28.04.2025 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
2 - 2 |
Сейнт Луис Сити |
1.43 |
4.56 |
6.33 |
| 03.10.2024 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
1 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
1.41 |
5.33 |
6.22 |
| 16.05.2024 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
0 - 2 |
Лос Анджелис ФК |
2.48 |
3.65 |
2.52 |
| 08.02.2024 |
Приятелски срещи |
Сейнт Луис Сити |
1 - 0 |
Лос Анджелис ФК |
- |
- |
- |
| 21.09.2023 |
Висша Лига |
Сейнт Луис Сити |
0 - 0 |
Лос Анджелис ФК |
2.60 |
3.61 |
2.42 |
| 13.07.2023 |
Висша Лига |
Лос Анджелис ФК |
3 - 0 |
Сейнт Луис Сити |
1.50 |
4.45 |
5.74 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сейнт Луис Сити имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 14.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нашвил |
11 |
7 |
3 |
1 |
23 |
8 |
+15 |
24 |
| 2 |
Ню Инглънд Революшън |
11 |
7 |
1 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
22 |
| 3 |
Интер Маями |
12 |
6 |
4 |
2 |
26 |
21 |
+5 |
22 |
| 4 |
Чикаго Файър |
11 |
5 |
2 |
4 |
20 |
14 |
+6 |
17 |
| 5 |
Ди Си Юнайтед |
12 |
4 |
4 |
4 |
15 |
17 |
-2 |
16 |
| 6 |
Синсинати |
12 |
4 |
4 |
4 |
24 |
27 |
-3 |
16 |
| 7 |
Ню Йорк Сити |
12 |
4 |
3 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
15 |
| 8 |
Шарлът |
12 |
4 |
3 |
5 |
20 |
21 |
-1 |
15 |
| 9 |
Ню Йорк Ред Булс |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
28 |
-9 |
15 |
| 10 |
Торонто |
12 |
3 |
5 |
4 |
20 |
24 |
-4 |
14 |
| 11 |
Кълъмбъс Крю |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
19 |
-3 |
12 |
| 12 |
Монреал |
11 |
4 |
0 |
7 |
16 |
23 |
-7 |
12 |
| 13 |
Атланта Юнайтед |
12 |
3 |
1 |
8 |
13 |
20 |
-7 |
10 |
| 14 |
Орландо Сити |
12 |
3 |
1 |
8 |
16 |
34 |
-18 |
10 |
| 15 |
Филаделфия Юнион |
12 |
1 |
3 |
8 |
10 |
19 |
-9 |
6 |
|
| 1 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
12 |
9 |
2 |
1 |
27 |
8 |
+19 |
29 |
| 2 |
Ванкувър Уайткепс |
11 |
8 |
2 |
1 |
27 |
7 |
+20 |
26 |
| 3 |
Лос Анджелис ФК |
12 |
6 |
3 |
3 |
20 |
12 |
+8 |
21 |
| 4 |
Сиатъл Саундърс |
10 |
6 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
21 |
| 5 |
Минесота Юнайтед |
12 |
6 |
3 |
3 |
16 |
18 |
-2 |
21 |
| 6 |
Далас |
12 |
5 |
4 |
3 |
23 |
16 |
+7 |
19 |
| 7 |
Реал Солт Лейк |
11 |
6 |
1 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 8 |
Хюстън Динамо |
11 |
6 |
0 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
18 |
| 9 |
Лос Анджелис Галакси |
12 |
4 |
4 |
4 |
18 |
18 |
0 |
16 |
| 10 |
Остин |
12 |
3 |
5 |
4 |
18 |
21 |
-3 |
14 |
| 11 |
Колорадо Рапидс |
12 |
4 |
1 |
7 |
22 |
20 |
+2 |
13 |
| 12 |
Сан Диего |
12 |
3 |
4 |
5 |
20 |
20 |
0 |
13 |
| 13 |
Портланд Тимбърс |
11 |
4 |
1 |
6 |
19 |
21 |
-2 |
13 |
| 14 |
Сейнт Луис Сити |
11 |
2 |
3 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
9 |
| 15 |
Спортинг Канзас Сити |
11 |
1 |
2 |
8 |
8 |
32 |
-24 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сейнт Луис Сити |
|
| Лос Анджелис ФК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сейнт Луис Сити |
Сейнт Луис Сити |
|
Лос Анджелис ФК |
Лос Анджелис ФК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нашвил |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Ню Инглънд Революшън |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Интер Маями |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 4 |
Чикаго Файър |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ди Си Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Синсинати |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Ню Йорк Сити |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Шарлът |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Ню Йорк Ред Булс |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Торонто |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Кълъмбъс Крю |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Монреал |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Атланта Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Орландо Сити |
|
|
|
|
6 - 0 |
|
|
| 15 |
Филаделфия Юнион |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Сан Хосе Еърткуейкс |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
1 - 4 |
|
|
| 2 |
Ванкувър Уайткепс |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Лос Анджелис ФК |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Сиатъл Саундърс |
0 - 1 |
4 - 1 |
0 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Минесота Юнайтед |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Далас |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Реал Солт Лейк |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Хюстън Динамо |
|
|
|
|
1 - 4 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Лос Анджелис Галакси |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Остин |
|
2 - 0 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Колорадо Рапидс |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Сан Диего |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 13 |
Портланд Тимбърс |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Сейнт Луис Сити |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 15 |
Спортинг Канзас Сити |
|
|
|
|
|
|
|
*** 2 групи с по 15 отбора. Всеки отбор ще изиграе общо 34 мача.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сейнт Луис Сити |
Лос Анджелис ФК |
| Победи |
2 |
6 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
6 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
19 |
| Получени Голове |
18 |
8 |
| Средно Вкарани |
0.91 |
1.73 |
| Средно Получени |
1.64 |
0.73 |
| Мачове Вкарал |
64% |
82% |
| Мачове Получил |
91% |
27% |
| Гол/Гол |
55% |
27% |
| Над 1.5 |
82% |
64% |
| Над 2.5 |
27% |
45% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
6 |
| Получени Голове |
6 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.20 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
75% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
40% |
| Гол/Гол |
75% |
40% |
| Над 1.5 |
75% |
60% |
| Над 2.5 |
50% |
40% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.60 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака