Приятелски Срещи - Национални

неделя, 17 май, 2015
03:30
Сейнт Лусия

Сейнт Лусия

Гренада

Гренада

0 - 2
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Сейнт Лусия
X 0% за равен
2 0% за Гренада
Общо гласували: 1
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Сейнт Лусия - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
23.03.2015 Приятелски срещи Гвиана 2 - 0 Сейнт Лусия - - -
05.05.2014 Приятелски срещи Сейнт Лусия 0 - 0 Ст. Винсънт и Гренад. - - -
03.05.2014 Приятелски срещи Гренада 0 - 1 Сейнт Лусия - - -
01.05.2014 Приятелски срещи Доминика 0 - 2 Сейнт Лусия - - -
06.03.2014 Приятелски срещи Сейнт Лусия 0 - 5 Ямайка - - -
15.11.2011 СП Квалификации Пуерто Рико 3 - 0 Сейнт Лусия 1.11 7.33 15.50
12.11.2011 СП Квалификации Сейнт Лусия 0 - 4 Пуерто Рико 4.71 3.59 1.63
12.10.2011 СП Квалификации Сейнт Китс и Невис 1 - 1 Сейнт Лусия 1.13 7.13 14.50
08.10.2011 СП Квалификации Сейнт Лусия 0 - 7 Канада 15.33 7.58 1.10
07.09.2011 СП Квалификации Сейнт Лусия 2 - 4 Сейнт Китс и Невис 6.00 3.55 1.50

Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 домакинства.

Гренада - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
07.03.2015 Приятелски срещи Бермудски острови 2 - 2 Гренада - - -
05.05.2014 Приятелски срещи Доминика 3 - 5 Гренада - - -
03.05.2014 Приятелски срещи Гренада 0 - 1 Сейнт Лусия - - -
01.05.2014 Приятелски срещи Гренада 0 - 0 Ст. Винсънт и Гренад. - - -
15.11.2011 СП Квалификации Гренада 1 - 4 Гватемала 5.93 3.85 1.48
12.11.2011 СП Квалификации Гватемала 3 - 0 Гренада 1.18 6.00 11.50
15.10.2011 СП Квалификации Гренада 1 - 1 Ст. Винсънт и Гренад. 1.65 3.52 4.67
08.10.2011 СП Квалификации Белиз 1 - 4 Гренада 1.63 3.50 4.75
18.09.2011 СП Квалификации Ст. Винсънт и Гренад. 2 - 1 Гренада 2.10 3.20 3.05
30.05.2011 Приятелски срещи Панама 2 - 0 Гренада - - -

Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
03.05.2014 Приятелски срещи Гренада 0 - 1 Сейнт Лусия - - -
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 100% за Сейнт Лусия
X 0% за равен
2 0% за Гренада
Общо гласували: 1